یارانه گرفتن مردم ایران حقه یا صدقه؟ چرا یارانه می گیرید؟ چون نیاز داریم! یارانه حقمونه

+52
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  یارانه تخم لقى بود که مموتى کاشت تو دهن ملتى که طى چهار دهه و از صدقه سر یک دین مسخره و ارتجاعى و عُمال جانى و فاسدش ( آخوند ) عزت و شأن و بزرگى خودشون رو با پستى و گداصفتى و فرو مایگى مبادله کردند! مموتى خائن هم که چون رگ خواب مردم رو خوب شناخته بود این نون رو گذاشت تو سفره دولت نالایق خودش و روباه مکار روحانى! البته معضلات تورم و بیکارى و روسپیگرى و اعتیاد و بیسوادى و البته فساد نهادینه حکومت و مقاماتش هم مزید بر علت این گدا صفتى و گدا پروریست!
  6
  25
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۰
  واقع بین ایرانی - هامبورگ، آلمان

  مگر نمیدانید اینها ملا ویا واعظ و یا روضه خوان هستندمگر نمیدانید که حرف ها اینها با صحرای کربلا شروع میشود. شما که میدانید که اینها در منطقه کربلا. سامره و نقاط اخوند خیز و واعظ پرور رشد کرده اند.اینها که در سوئیس و کشور های متمدن بزرگ نشده اند تا بر اثر فراگیری های اداب اجتماعی از ان کشور ها بتواند ایران ما را هم بر همان اساس اداره کنند. پس چرا خودتان را دردسر میدهید. سامره معروف است بگدا های ان شهر همانطور که ساوه معروف است به انار ساوه.پس کسیکه در سامره دنیا امده و در سامره رشد کرده و در سامره زندگی اجتماعی خود را شروع کرده کشور تحت تسخیر شده بدبخت و قلک زده ایران هم باید بر اساس همان سنت و قانون سامره و نجف و کربلا و اینگونه حرف ها اداره کنند. پس مردم ایران در طول این 37 سال سیستم گدائی را اموزش دیده اند و بر همان اساس گدائی هم اداره میشوند. لطفا این حرفها را کنار بگذارید ما ایرانی هستیم و عزت نفس ایرانی داریم. کدام عزت نفس. این حرف ها کدام است شما میزنید . عزت نفس عزت نفس . همه ما محترمانه روزانه گدائی میکنیم ومانند کبک سرمان در برف است و خودمان را گول میزنیم. عزت نفس
  3
  29
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  آن احمقی که از روستا و گوسفند و یارانه میخواست یک ترکیبی درست کند که آنان انگار از کره مریخ آمدند! اگر آنان نباشند، ای بدبخت بینوا چطور باید "قورمه سبزی" بخوری که از دقیقه اول کاشت برنج باید کمر خم کنی و سر تعظیم فرود آوری و اگر چوپانی نباشد گوسفندی نخواهد بود که با گوشت آن قورمه سبزی کوفت کنی!
  4
  30
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.