خمینی: اگر قلم مطبوعات را شکسته بودیم و چوبه‌های دار بر پا کرده بودیم، این زحمت‌ها پیش نمی‌آمد

+56
رأی دهید
-105

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  ملت چنین دیو مهیب و خرس حزینی را در ماه دید و آنرا به جای محمد رضاه شاه به تخت نشاند! محمد رضا شاه، سه ایده آلیستی را که به او سوقصد کرده، تیر انداخته و قصد کشتنش را داشتند بخشید. این دیو آدمخوار بمحض ورود به ایران، فرستاد تا پاسبانی را که در خرداد سال ۴۲ در هنگام‌تبعیدش او را همراهی کرده بود، پیر و نزار پیدا کرده، آورده و کشتند. در مدرسه علوی مستقر شد و پشت بام مدرسه علوی را به محل قتل و تیرباران تبدیل کرد. چنین جانور آدمخوار و خون پرستی را ملت در ماه دید و مثل بختک بر سر خودش انداخت. آقا ترس! دین! اگه ملت به مزخرفی به اسم دین و خرافات ناشی از آن باور نداشت، مگر ممکن بود که در تله چنین شیاد خدا فروشی بیافتد؟! ترسها رو حل کنید. بچه طهرون هم بزارید با مثبت و منفی حال کنه! اما ترسها رو حل کنید. این شیادها زیادن. نکنه بخاطر اعتقادات و ترسهای حل نشده دوباره بعد از جمهوری اسلامی بیافتیم توی چاله جمهوری چسمالی!! ترسها باید حل بشه. هیچ امیدی هم به خدا نیست. خدا در جاده ابریشم لحاف دوزی باز کرده! به خودمون بیایم. زنده باد.
  10
  168
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۸
  ۳۵
  scandal - برلین، آلمان

  درود به اینترنت و مسولان سایت که با این افشاگریها "ماهیت و سرشت" این دین مخوف را به گوش همه رسانده و آنانی که دچار نسیان شدند با تماشای مزخرفات این دین که بر پایه ریا و خون بنا شده، به آسانی باعث یادآوری آنان شده که گوسفندوار بدنبال این هندی زاده خون آشنام میدویدند، با سپاس
  5
  135
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۳
  ۲۳
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان

  تنها میتونم بگم متاسفم برای نسلی که به این کفتار اقتدا کردند.
  5
  145
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۳
  ۳۷
  raha1984 - هامبورگ، آلمان

  شیطان بزرگ . به روح خودت و ۷۰ پشت جد و ابادت
  4
  132
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  خمینی با این سخنرانیهایش مگر قلم را نشکست مگر باعث مرگ هزاران جوان نشد مگر باعث جنگ ایران و عراق و جنگهای داخلی نشد مگر وصیت نکرده بود که بعداز مرگش بجای خودش عقده ای ترین و جنایتکارترین اخوند را رهبر ایران کنند . انچه خمینی برسر ایران اورد هیچ جنایتکاری نیاورد.
  4
  139
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۴
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  البته مطلبی را نانوشته و فراموش کردم که امیدوارم دوستان بر بنده ببخشند. اول اینکه امام کاظم گنده خورده و غلط کردند که پشمک رنده کردند. امام کاظم که معلوم نیست از چه یونجه ایی تناول میفرمودند اصلا فرق قم و قمقمه را نمیدانسته و پت مبارکشان را نیز به سختی میتوانسته اند بشورند. این آب پاکی بر روایت صادر شده از طرف کاظم شیلنگی. مطلب بعدی اینکه دوستان زیادی، حتی در همین سایت با خمینی شدیدن بد و مخالف هستند و از ایشان نفرت دارند، اما نادانسته حرفهای خمینی را تکرار میکنند. جالب نیست؟! اینها هم مثل خمینی فکر میکنند مخالف عقایدشان، دشمنشان است. اینها هم اگر به قدرت برسند کارهای خمینی را تکرار میکنند. با خودتان جدی باشید. یقه خودتان را بگیرید. لولوخرخره مذهب و خدا را که ریشه در ترس دارد از ذهنهایتان پاک‌کنید تا شاید بشود چند صباحی با دیگران در صلح و دوستی نفس کشید و زندگی را با یک لبخند ساده به پایان رساند. خود دانید. نهایتا هر کس برای خود انتخاب میکند.
  10
  95
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۲
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  اره راست میگوید.یکی از بچه ها که تعریف میرد بعد از بازداشت او را مستقیم به هتل پنج ستاره بردند و سرویس کامل و غذای اروپایی و چلوکباب سلطانی و حتی باورتان نمیشود تمام مدت دخترها و نسوان بیت امام برایش عربی میرقصیدند و گاهی هم سرویس میدادند و هر روز هم همانطور که امام فرمودند قلمهای شکسته شده را میآورند و میچسباندند خلاصه با 25 کیلو اضافه وزن بعد از 6 ماه با زور به خانه فرستادند.خیلی از رافت اسلامی تعریف میگیرد و تمام مدت نماز و نوحه که دوباره دستگیر شود.من واقعا ناراحت میشوم کسی به امام خمینی توهین کند !توهین ممنوع ولی فحش ایرادی ندارد
  27
  44
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
  ۶۱
  hamid swed - مالمو، سوئد

  خوب رجال هندی, الان جانشین چلاقت داره همون کارهایی رو که تو گفتی و مثلآ انجام ندادی با وقاهت کامل انجام میده و هیچ ابایی هم از هیچ کس نداره!!!! وقتی یه ملت نادانی یه مشت آخوند کثیف جانی رو میارن در مقام خدایی قرار میدن بعد باید خیلی فکر کنن که خدا رو چجوری بکشن پایین؟؟؟؟
  4
  94
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  طرفدارهای خمینی نظری ندارند؟
  5
  39
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۷
  ۲۹
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  اگر تیمسار پاکروان هم یکی از جنس تیمسار بختیار یا اویسی بود و به غلط به شاهنشاه مشاوره نمیداد و خواستار بخششت نمیشد شاهنشاه همچین چوبه دار برات برپا کرده بودن که ننت...بشه.غلطی که هم خودش رو به اعدام کشوند هم بهترین فرزندان ایران و هم نابودی خود ایران.غلطی که باعث شده هر روز اسم نحس و شوم تو و دارو دستت رو بشنویم و به سرمون بکوبیم.
  7
  38
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  من که کشته سواد بعضی از کاربران این سایت هستم چقدر خوب مطالب را میگیرند.گویا فقط فحش را میفهمند با احترام به آنها که کانت را میخوانند و میفهمند. ای دانشمندان و نویسندگان بزرگ مطلب من را طنز میگویند اینها را که نوشتم واقعیت نداشت.
  13
  16
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک

  با همین رأفت و عطوفت بود که خمینی معمار کبیر انقلاب اسلامی، مسبب فلاکت ایران، توانست در عرض چند ماه چندین هزار زندانی رو به خط کند و سرضرب بفرستد سینه دیوار!
  5
  60
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۳
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  تمام این بلایا و بازیها ، برنامه حساب شده اى بود که غربیها براى ایران و شاه از قبل تدارک دیده و توسط کارتر و تیمش با مثلاً انقلاب پنجاه و هفت عملى کردند! اونهم براى اینکه ایران جهان سومى بدنبال توسعه طلبى و پیشرفت نباشه و وارد جرگه کشورهاى جهان دوم نشه! خمینى در حقیقت مهره اى بود که از سال چهل و دو بطور کامل تحت نظر و زیر ذره بین غربیها بعنوان آلترناتیو سیستم پادشاهى در ایران قرار گرفت و عملاً بطور ناخواسته ، اون چرا که غربیها میخواستند در و براى ایران اجرا و عملى کرد! تو روح لجن و کثیفش !
  3
  27
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۰
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  چرا این اسناد معتبر تاریخی را بی بی سی . وی او ا. ومن وتو پخش نمیکنند؟!؟! آیا حکمتی دارد که ما نمیدانم؟؟؟؟
  0
  3
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۸
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  پوفیوز پس اونکی فرمان داد اینکارها رو بکنند لابودعمه من بوده
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۶
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  [::معلم فراری - کیف، اوکراین::] تو چرا همیشه افکارت پریشان است.شاه یک آدم مذهبی بود و با آخوندهای بسیاری مثل کاشانی رابطه خوبی داشت و هیچ وقت یک مرجع تهدید شیعه یعنی ام الفساد را نمیکشت.
  0
  0
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.