اسرائیل یک ایستگاه قطار در اورشلیم را به نام ترامپ نامگذاری می‌کند

«یسرائیل کاتس» وزیر ترابری اسرائیل وزیر راه و ترابری اسرائیل از ایجاد تونل قطار زیر اورشلیم قدیمی و نامگذاری یک ایستگاه به نام پرزیدنت ترامپ خبر داد.
 
طرح «یسرائیل کاتس» که در مراحل اولیه قرار دارد، شامل ساخت دو ایستگاه زیرزمینی و حفر سه کیلومتر تونل زیر شهر اورشلیم خواهد بود. این طرح خط پرسرعت راه آهن اورشلیم را که به زودی افتتاح خواهد شد از تل آویو به دیوار ندبه که مقدس ترین مکان یهودیان است بسط خواهد داد.
 
وزیر ترابری اسرائیل همچنین پیشنهاد داده به پاس قدردانی از تصمیم تاریخی پرزیدنت ترامپ برای به رسمیت شناختن اورشلیم به عنوان پایتخت اسرائیل، یک ایستگاه این خط جدید به نام او نامگذاری شود.
 
به دلیل اینکه این خط راه آهن جدید از زیر مکان های مقدس زیادی عبور می کند، به احتمال زیاد طرح وزیر ترابری با مقاومت مسلمانان و کشورهای مجاور عربی مواجه خواهد شد.
 
آقای کاتس که همزمان مسئولیت وزارت اطلاعات را هم بر عهده دارد از نزدیکان بنیامین نتانیاهو بوده و بسیاری اعتقاد دارند در آینده ریاست حزب لیکود را بر عهده خواهد گرفت.
+12
رأی دهید
-26

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۱
  madly - گوتنبرگ، سوئد
  خب یک توالت عمومی رو هم به نام رهبر جمهوری اسلامی نامگذاری کنید!.
  5
  13
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  خوب این مالیخولیا را ایران مد کرد. ایران تنها کشور جهان است که بیشترین اسامی قاتلین و تروریستها را بر خیابانها و میدانهای شهرهایش میتوان دید.
  5
  13
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.