حماس: «قاسم سلیمانی» به ما گفت برای جنگ بر سر اورشلیم کمک نظامی می‌کند

یحیی سینوار، رئیس حماس در نوار غزه و اسماعیل هنیه رهبر حماس در حالیکه کشورهای غربی از حمایت ایران از گروههای تروریستی در خاورمیانه انتقاد می کنند، رئیس تشکیلات حماس در نوار غزه از حمایت تمام قد ایران در جنگ بر سر اورشلیم خبر داد.
 
به گزارش تایمز اسرائیل، «یحیی سینوار» رئیس حماس در نوار غزه گفت یک مقام بلندپایه نظامی ایران به او قول داده این کشور از تمامی منابع نظامی اش برای کمک به گروه حماس در جنگ بر سر اورشلیم استفاده خواهد کرد.
 
به گفته سینوار، قاسم سلیمانی در گفتگو تلفنی به او گفته، «تمامی توانایی و پتانسیل ما برای جنگ و دفاع از اورشلیم در اختیار شما خواهد بود.»
 
سخنان سینوار در مورد سلیمانی روز دوشنبه چهارم دیماه از سوی خبرگزاری لبنانی و طرفدار ایران المیادین منتشر شد.
 
ایالات متحده و برخی کشورهای غربی، ایران را به بی ثبات سازی در خاورمیانه از طریق کمک های تسلیحاتی به گروه های تروریستی متهم می کنند.
 
از نظر ایالات متحده و برخی کشورهای غربی، گروه حماس، یک گروه تروریستی است.
 
گروه حماس تاکنون در سه جنگ با اسرائیل شرکت کرده است.
 
سینوار که در سال ۲۰۱۲ با قاسم سلیمانی در ایران دیدار کرده گفت از همان زمان، سلیمانی در تمام این مدت با شاخه نظامی حماس و جهاد اسلامی فلسطین در تماس بوده است.
 
برخی رسانه های دولتی ایران روز دوشنبه در خبری با عنوان «جزئیات جدید از تماس تلفنی سردار سلیمانی با نیروهای مقاومت فلسطین» صحت این تماس تلفنی را تایید کرده بودند.
 
مقام های اسرائیل بارها از حمایت مالی و تسلیحاتی ایران از گروه حماس انتقاد کرده اند و به تازگی نیز نخست وزیر اسرائیل گفته با هرگونه تلاش ایران برای نزدیک شدن به مرزهای این کشور در سوریه مقابله خواهد کرد.
+10
رأی دهید
-68

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  همین اقای سلیمانی که به شما کمک میکند در سال 88 هموطنان خودش را در خیابانها سرکوب میکرد
  5
  69
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  ایران کهن - هوستن، ایالات متحده امریکا

  قاسم غلط کرد و ... خورد که همچین حرفی زد. خودتون اورضه ندارید کاری بکنید به ما چه؟ 40 ساله عین کنه و لاشخور آویزون ایران شدید ول کن هم نیستید. یه مشت تروریست مفتخور
  6
  82
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Sepas - تهران، ایران

  شما تروریستا بیشرف گشنه هوادار صدام حسین خلاع بسیاری از یاران قاسم سلیمانی را کشتین حالا کمک از اون میخواهید منتظر باشید که بلای که سر جوانهای ما اوردید در انتظار شماست قاسم یه چیزی گفت ولی ما ایرانیها نمیزاریم به شما دشمن قسم خورده ایران کمکی برسه داخل شما فلسطینیها پر از تروریسته اسراییل بزن اینارو نابود کن که ملت ایران و اسراییل نفس بکشند.
  3
  64
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش

  زلزله و مصیبت واقعی، بازی با دم شیر و انگشت در سوراخ مار فرو بردن است.بهتر است پا را از گلیم خودمان فراتر نگذاشته و در امور دیگران دخالت نکنیم.
  2
  57
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  amir-amir - تورنتو، کانادا
  سازمان تامین اجتماعى ناتوان از پرداخت مقررى ماهانه بانشستگان است . ظرف مدت یک یا دوسال میلیونها نفر از بانشستگان نخواهند توانست مقررى دریافت کنند . اما ثروت و جان و مال ایران باید نصیب عربهاى آنسوى مرزها شود چه کسى فرمانش را داده: ولى سفیه جمهورى اسلامى خائن درجه یک مملکت.
  1
  8
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  این پفیوز آدمخوار ، از کیسه خلیفه میخواد کمک کنه یا از کیسه عمه اش ؟
  2
  10
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.