واکنش وزارت کشور به ارتباط زلزله با "نور عجیب" و "هارپ".

+68
رأی دهید
-14

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  هارپ میتواند جدی باشد به کانال تلگرام آمد نیوز رفته و فیلم های ارسالی از شاهدان میدانی را ببینید بویژه فیلم مربوط به جاده قم را.اما کا ر کیست؟2 حالت زمینی دارد یکم کار آمریکا و کشورهای غربیست که برای ترساندن سپاه و جمهوری اسلامی قدرت نمایی میکند و زلزله مصنوعی میسازد.حالت دوم کار رژیم داخلی ایران است.سپاه دارد این پروژه را آزمایش میکند و اثرات آن اجتناب ناپذیر است.حالت بعید سوم منتسب کردن این پدیده به موجودات خیالی فضایی میتواند باشد با احتمال بسیار کم.
  37
  28
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  arian1 - ابادان، ایران

  در مدت چهل سال گذشته هیچگاه مردم به اخباری که حکومت فاسد اسلامی به گفته و میگوید اطمینان نکرده اند. مردم میدانند که اخوندهای شیاد و سپاهیان دزد و ادمکش بغیر از دروغ چیز دیگری به مردم تحویل نمی دهند. شکی ندارم که دروغگویی را از الله و محمد موخته اند.
  11
  65
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  بوزرجمهر - تهران، ایران
  چقدر بدم میاد از این کارشناس های درپیت و دکتر ها و استاد های بیسواد عضو هیئت علمی مفت خور.آخه بابا مهدی زارع و دوستان از کجا این پدیده رو با قطعیت رد میکنی؟از زمان نیکلاتسلا این پروژه در امریکا از 1992 آغاز شده و تا الان چقدر که در اون پیشرفت حاصل شده؟شما که هارپ رو نمیشناسی و سوادت در اون حد نیست چون یه چیزی در حد فیزیک پلاسما و تازه گرایش بمب الکترومغناطیسی و اینها مگر کار کردی؟بچه رو میخای آروم کنی؟در کرمان کرمانشاه تهران و..در بازه زمانی کوتاه زلزله بیاد شگفت نیست؟ جناب دکتر کوکی با سواد تئوری آبکیت که رو کاغذه ؟نکنه فکر کردی انیشتن زمانی ؟یا ابوریحان بیرونی یا پور سینای قرنی؟
  35
  35
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان
  روسیه از مدتی پیش یک سری آزمایشهای گسلهای زیر زمینی جهت وقوع زلزله را شروع کرده ؍تا از این طریق به جهانیان گوشزد کند که هنوز یک ابر قدرت است. این آزمایشات از دید دستگاههای اطلاعاتی غربی مخفی نیست و آنان اینگونه آزمایشات را دنبال می کنند. روسها با پخش و وارد آوردن امواج بخصوصی با طول موج معین ؍ در بین گسلهای زیر زمینی ارتعاشاتی را بوجود می آورند که در حالت رزونانس ؍ زمین می لرزد و باعث خرابی و کشته شدن افراد زیر آوار می شود. این امواج را می توان هدایت نمود؍بدین طریق که میتوان آن را برنامه ریزی نمود که درفاصله معینی انرژی خود را تخلیه کند. بدینگونه است که روسها از طریق یکی از مراکز مخفی خود که در حوظه دریای مدیترانه است آن را به سمت گسلهایی که سطح زمینهای ایران بر روی آن قرار دارد هدایت می کنند.آنان به خوبی می دانند که اگر اینگونه آزمایشات را برگسلهای کشورهای دیگر انجام دهند با واکنش تند وچه بسااعلام جرم از طرف آن کشورها مواجه خواهند شد٫ پس آزمایشات را بر سرزمین ایران؍ سرزمینی که می دانند کسی از آنان باز خواست نمی کند انجام می دهند.
  25
  33
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان
  در ادامه:. پس از تخلیه انرژی امواج در بین گسلهای زمینی ان امواج در فضا پخش میشود که با تداخل با دیگر امواج رادیویی و مغناطیسی که در سطح کره زمین وجود دارند حالت تداخل امواج (اینتر فرنس) بوجود می آید که آن را به صورت نور میتوان دید.
  18
  30
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  یا30ن - پارسایان، ایران
  امان از این بی سوادی مردم!به خدا سوگند سوادی که مردم ما دارند به هیچ دردی نمی خوره!شما اگر تمام کتب و دنیای مجازی رو زیر رو کنید از هارپ جز جنگ سرد و تقابل آمریکا و شوروی!یا بودن چنین پایگاهی در نروژ!بیشتر گیر نمیاری!هارپ همینه که هست!امواج رادیویی پرتاب شده از پایگاهی مشخص به یونوسفر تا بیشتر مورد تحقیق و تفحص قرار گیرد.اگر چنین قدرتی رو داشت که مسبب فاجعه زلزله باشه!خیلی وقت پیش شوروی یا آمریکا علیه هم استفاده می کردن!اما این نور۶سال پیش تو عسلویه توی شب رؤیت گردید و هیچ اتفاقی هم نیفتاد!اما این زمین لرزه برادرمون محسن که میگه نهایتش اینتر فرنس میشه رو قبول دارم از روسیه برمیاد ولی من میگم اینها همش آزمایشات هسته‌ای در زیر خاکن!چون موج حاصلش به همه جهت پخش می شه!و ماشاءالله ایران پر از گسل هستش آن امواج باعث گیجی و ناپایداری گسل مربوطه میشه!وگرنه چه دلیلی منطقی وجود داره کرمانشاه و کرمان تاکنون هزاران پس لرزه دریافت کنند.مگه مثه ژاپن سوار بر لایه اقیانوسی جاری بر مواد مذاب دارای آتشفشان متعدد هستیم!بازم میگم زیر زمین تنها جایی که هر غلطی بکنی کسی متوجه نمیشه و خود زمین مقصر می سه!
  20
  24
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  [::یا30ن - پارسایان، ایران::] من کاری ندارم که حرفت اینجا درست است یا غلط چون نه میشود تاییدش کرد نه دلیلی بر رد آن است ولی خدایی چند تا کامنت ازت دیدم که نشان میدهد اصلا اطلاعی از موضوع نداری پس خواهشا سواد مردم را پیش نکش! ؟؟؟! نمیگویم محسن درست میگوید یا غلط ولی خواهشا در مورد سواد اصلا حرف نزن.
  22
  11
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Faryade_Khamoosh - آخن، آلمان
  متاسفانه ملت ما ملتی هست که خیلی زود شیفته تئوری های توطعه میشه . از اطلاعات عمومی و نیمه تخصصی خیلی پایینی هم برخورداره . همه چیز رو به یک چیز هایی ربط میدن که آدم نمیدونه بخنده یا بزنه تو سرش. یک واژه هایی رو شنیدن و در بیشتر صحبت هاشون هم بکار میبرن که طرف صحبتشون فکر کنه بابا این چقدر حالیشه. این هارپ مارو کشت. انقدر که ایرانی ها تخصص در هارپ دارن, خود محققان آمریکایی ندارن. حالا خوبه که نمیدونن اصلا هارپ رو با چند تا A مینویسن چه برسه به اینکه اطلاعات درست در دست داشته باشن. ولی اصلا به فکرشون نمیرسه که ایران یک کشور زلزله خیزه و به تنهایی تهران به عنوان ابرشهر روی ۳ گسل بزرگ ساخته شده و در کل ایران از نظر تکتونیک Plate tectonics کشوریست که از سمت شمال از طرف پلاتو اوراسیا, از جنوب از طرف پلاتو عربستان و از جنوب شرقی از طرف پلاتو هند تحت فشاره . خط زلزله از شمال غربی به شمال شرقی در امتداد البرز , خط زلزله از شمال غربی به جنوب در امتداد زاگرس, و خط های زلزله متعدد از شمال شرقی تا جنوب شرقی و مرکز کشور وجود دارن . حالا شما بگو نور دیدم تو آسمون بوم بوم صدا داد, زلزله اومد.
  9
  12
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Faryade_Khamoosh - آخن، آلمان
  [::Mohsen1000 - فرانکفورت، آلمان::]. میگم این اطلاعات رو اینجا فاش نکن, یهو دیدی سازمان های جاسوسی اومدن شبونه دزدیدنت. والله. آخه مرد مؤمن, اگه قرار بود تو و من و امثال ما دسترسی به اطلاعات در مورد پروژه های مخفی میداشتیم که روس ها و آمریکایی ها باید سرشونو بزارن بمیرن دیگه. بگذریم از اینکه این توضیحات شما خیلی خنده دار و تخیلی هستش. از دریای مدیترانه امواج بده به گسل های زیر زمینی ایران که تو ایران این انرژی آزاد بشه. باحال بود.
  11
  13
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Faryade_Khamoosh - آخن، آلمان
  [::بوزرجمهر - تهران، ایران::]. استاد بزرگ و ارجمند, اینو بدون که کشور ایران یا بهتر بگم فلات ایران از نظر سایزملوزژی سرزمینیست بسیار فعال و نا آرام . در واقع در نقاط متعدد ایران تقریبا روزانه زلزله های متعدد به ثبت میرسن. همین ۱۹ ساعت گذشته در ملارد دوباره زلزله ۴ ریشتری ثبت شد. ولی چون این زمین لرزه ها خفیف تا نیمه خفیف هستند, به چشم نمیان , یا احساس نمیشن, یا اگر هم احساس بشن, آنقدر قوی نیستند که خرابی ببار بیارن. متوجه شدی؟ شما و همه کسانی که علاقه دارند, میتونن سری به این سایت بزنن. در این سایت تمام زلزله های ضبط شده از طریق مؤسسه های ژئوفیزیکی دنیا رو روزانه نشون میده :. https://earthquaketrack.com/p/iran/recent
  7
  7
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۶
  hassan5 - تهران، ایران
  از ۱۹۸۷ که هارپ ثبت شد به تاریکخانه تحقیقات نظامی امریکا رفت تا سال ۲۰۱۳به اعتراض های اروپا هیچ جوابی ندادند.مطمعن باید بود که از آن جهت ساخت سلاح استفاده کرده است.
  1
  2
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.