راننده تاکسی لبنانی، خانم دیپلمات را به دلیل دامن کوتاهش کشت + تصاویر

طارق راننده تاکسی لبنانی به قتل و تجاوز به ربکا دایکس دیپلمات بریتانیایی اعتراف کرد و علت آن را دامن کوتاه این دپیلمات ذکر کرد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از دیلی میل، طارق راننده تاکسی لبنانی به قتل و تجاوز به ربکا دایکس دیپلمات بریتانیایی اعتراف کرد و علت آن را دامن کوتاه این دپیلمات ذکر کرد.
راننده که جز رانندگان اوبر بود در اعترافات خود گفت که به یکی از محلات محبوب توریست ها طبق سفارش وارد شد و انجا دیپلمات را سوار کرده. با اینکه او به اوبر مدارکی مبنی بر عدم سو پیشینه ارائه کرده بود ولی او دو بار سابقه زندان داشت و علاوه بر آن او در صفحات فیس بوکش عکسهای با الکل و اسلحه داشت.
+52
رأی دهید
-113

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۵
  scandal - برلین، آلمان

  دروغ مصلحتی!!!!!
  64
  25
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  ۵۱
  shirzan - برلین، آلمان

  ..... امان از انسانیت که اولین شرط اون مهار نفس و اراده است . حالا بعضی ها حتما" میخوان بگن تقصیر اون خانمه که لباسش کوتاه بوده ، نه عزیزم تقصیر از مبلغین دین اسلام است که هیچوقت به مردان نمیگند باید همه آنچه که به نظرشون گناه هست ببینند ولی نفس خود را مهار کنند
  18
  144
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۰
  ۵۲
  لندهور - کلن، آلمان

  لطفا شلوغش نکنید ، این برادر مومن مسلمان فقط به دستورات دین اسلام و آیات قران به وظیفه اش عمل کرده و اگه اعدامش کنن ، شهید به حساب میاد و جاش تو بهشته ! بیخود نمی گن که دین اسلام ، دین صلح ودوستیه !!
  43
  201
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۸
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  ....... هیچوقت ادم بشو نیستن . چون تا جنایتی میکنن حتما" پناه برای دستورات دین شان میبرند.
  12
  154
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۴
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  جانان من اندوه لبنان کشت ما را!!! ‌وقتی دین آمد و تنها کارش معطوف شدن به درون شورت و شلوار مردم شد، پدوفیلی، تجاوز و تمام آشفتگیهای جنسی و روانی نتیجه فضولیهای شیادانه دین در غرائز طبیعی انسانها گردید. باورهایتان به مفت نمیارزند. آنها را مرور کرده و با آنها تمام کنید.
  222
  89
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان

  ای امام خمینی کجایی اندوه لبنان کشت ما را
  9
  106
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۹
  ۴۱
  دژمن الله - روسیه، روسیه

  یک کثافت محض! یک عقده ای به تمام معنا! یک مومن!
  9
  138
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۸
  ۴۱
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  خیلی دردناکه اما خانوم دیپلمات با اون درآمد بالا تاکسی شخصی نداشته؟؟؟ (حالا نمیگیم محافظ چرا نداشته) اون هم در کشوری مانند لبنان. و البته این آبروریزی بزرگیه برای "اوبر"
  12
  93
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
  ۳۹
  بچه طهرون - لندن /طهرون، انگلستان

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. توهم وحی زدی؟ ایول تو‌خدایییی بابا الکی قبول نکنی یوقت پیغمبری امامی بشوی!! اره گلم تو خدایییی چقدر بهت میاد برنگ چشای قهوه ای ات هم که نگو حالشو ببر
  23
  95
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۲
  ۳۳
  پشم علی بی نیاز - مکسیکو سیتی، مکزیک
  تازگی ها ایرانیان یوکی اخبارتون خیلی مزخرف شده و فقط میبافید برا خودتون، دامن کوتاه دیگه چه مزخرفی بود آخه، طبق اخبار خود لبنان این بابا یک خلافکار معروف بوده که در پوشش یک راننده تاکسی خواست یک توریست رو بدزده که با مقاومت اون زن رو برو میشهو متاسفانه تسر به شکمش اصابت میکنه و میمیره، دامن کوتاه ساخته ایرانیان یوکی چه چرند و مزخرفی بود دیگه
  24
  35
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  ۷۰
  نازک بین - شفیلد، انگلستان

  خیلی از ایرانیان یاد گرفتن فقط از بقیه ایراد بگیرن سر هر مطلب و موضوعی اظهار نظر بی جا و غیرمنطقی بکنند . بدون اینکه آگاهی و اطلاع خاصی در آن زمینه داشته باشند و یا حتی چیزی در چنته خود داشته باشند . فقط میخواهند اظهار وجود کنند . مانند کامنت ( بچه تهرون ) عزیزان تما م کنید این شیوه برخورد را به بینید بیشتر جنایات در کشور های جهان سوم بالااخص کشور های مسلمان ریشه در اعتقادات پوچ و بی معنی و برداشت غلط از دین را دارد. چرا مردم اروپا حساسیت نسبت به دختران و زنان نیمه عریان ندارن و در مقابل مردم جهان سوم وقتی خانمی را در شرائطی آنچنانی می بینند فورا" از خود بی خبر میشوند و کنترل خود را از دست میدهند.؟ چون آموزه های دین آنها را حریص و تشنه محدودیتها کرده . نمیتوانند امیال مخرب و سر کش خود را مهار کنند در نتیجه دست به عمل غیر انسانی و جنایت میزنند.
  193
  21
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. خوشم میاد که با کامنتهات پوز بعضی ها را خوب به خاک مالیدی که خیلی اذیت شدند و باید کلی خودشون را درگیر منفی دادن به تو کنند . مثل همیشه پرانرژی باشی دوست عزیز.
  127
  8
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
  ۳۹
  بچه طهرون - لندن /طهرون، انگلستان

  [::نازک بین - شفیلد، انگلستان::]. ارادت عزیز چند یال من اینجا هستم ازاینکارها کردم!؟ بخدا ۴۰ نفر ۵۰ نفر التماس میکنن نظرات پرت و پلا نده منکه دشمنی ندارم باهاش جریان اون طرفه که بزنیش گریه مبکنه نزنیش شاخ میشه میگه نتونستی بزنیش خلاصه هر لحظه رنگ عوض میکنه یروز از شرق و ممد اناری یه ثانیه بعد از غرب و مکدونالد و ترامپ . معجونیه جواب قمی هم باشه بعد که با ایدی اصلی امد در خدمتشم .اصلا طلبه شدم کار و زندگی ول کنم برم بلژیک این معجون هفت رنگ ببینم .کیفیت غذا ها امده پایین نتیجه اثر نداره 😆😂
  11
  48
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۴۱
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::Iranemaa - قم، ایران: زنده باشی نازنین. این باقالی خورای مومن و این کودک ریشو باید یاد بگیرن که مخالف نظرشون دشمنشون نیست. ممنونم. اینا با این کامنتها به لقمه دجار میشن. بیخوابشون کردم و بیخوابی بد نیست. با مهر و شفقت.
  35
  2
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۱
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::بچه طهرون - لندن، انگلستان: جان باقالی خور. حالا حلاها با هم کار داریم.. با همیم. همین بیخوابیا و بیقراریات بعدن تبدیل به خرد میشه. دارمت.
  34
  2
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۳
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::نازک بین - شفیلد، انگلستان: درود بر آن دوست ارجمند. اهمیت ندهید. ما از این جلبکها زیاد داریم. کودک ریشو ..هم میکند و بسرش زده به بلژیک هم بیاید. زرشک. اگر کور نبود میدید که چهل بار نوشتم من لوکزامبورگم و حتی میدید و میخوند که کاربری بنده رو از نزدیک میشناسه و با اسم صدا میکنه. ما باقالی در ایران زیاد داریم. و این هم معظلیست. از نگاه و لطف شما متشکرم. ایشان هم شاید یکروز در انگلستان یاد بگیرد که آن ۵۰ نفر و خودش فقط باید نظر و کامنتشان را بنویسند و در مورد نظر دادن دیگران ..... با تشکر مجدد از درایت شما.
  34
  1
  ‌چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  ۳۹
  بچه طهرون - لندن /طهرون، انگلستان

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. باز یکم رو دادم خودتو خراب کردی؟ نازک بین هم ای دی خودته با دوستان شرط بستم دستت و رو کنم در ضمن من یاد به تو اهمیت نمیدم .. که بشینم همه چرندیاتو بخونم اخه تا میام بخونم گمرنک کردنت و فقط ای دی نحس ات مونده .ههههههه باقالی شرف اره به رنگ مورد علاقه ات قهوه ای یواش ههه در ضمن لطفا در مورد کشور ما ایران حرف میزنی دهنت ‌ و اب بکش .تکرار نکنم.
  1
  26
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۸
  ۳۹
  بچه طهرون - لندن /طهرون، انگلستان

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. ترجمه کن چی نوشتی ! لقمه دجار/ مومن؟کودک ریشو/باقالی/جلبک/اون کاربری که تورو از نزدیک دیده چقدر بینواست پس .نگو با هم کار داریم یا روشنم کن /من نه به تو فکر میکنم نه برام مهمی تو فقط زرشک طلایی مایی ..
  1
  27
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۴
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.