سوت بلبلی اژه ای و انگلیسی صحبت کردن عباس جدیدی سوژه برنامه نود- ویدیو

تمسخر انگلیسی حرف زدن عباس جدیدی توسط رضا رشیدپور; ویکنز و آپارچونیتیوز
+61
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  یا30ن - پارسایان، ایران
  خداییش من تهرانی نیستم ولی بعد از چندبار تهران رفتن این آخری مسمومیت سرب دچار شدم داغون گشتم زیر و زبر شدم اصن یه وضعی بود!اونم تو مرداد ماه!زمستون چه خبره خدا بدادشون برسه!البته خدمت تهرانی های گل و گلاب بگم واقعا مردن!دو سه تا پیشنهاد هم دادما!سوا از بحث خودروهای برقی!دیدن, طرح ها باعث میشه پول کمتری نصیب نفت و گاز و پلیس و راه و ترابری و محیط زیست و بقیه می کنه و در عوضش هوای پاک و مردم رو آسوده خاطر می کنه!یه انگ خوردم که آبدارچی در دستشویی هم بهم نمیدن!نامردا میگن طرحی بگو توش نون باشه نه آسایش روح!راسسی منظورش از جمله نصف مردم+یه نفر!اون یه نفر کیه!؟راسسی جدی جدی تهدید انگلیسیش همین میشه!!!
  6
  10
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  این کله پاچه خورا فارسی هم نمیتونن حرف بزنن. در یک کلیت مردم ایران و مردم فرانسه علاقه ایی به فراگیری زبان دوم ندارن! احتمال میدن که مغزشون درد بگیره!! ما در همین سایت یه سنبل داشتیم که در انگلیس زندگی میکرد و بارها با افتخار نوشت: من انگلیسی حرف میزنم!! فوق العاده نیست؟! روی تودتون کار کنید. جمهوری اسلامی هیچ کاری براتون نمیکنه هیچ، نابودتون هم میکنه. روی خودتون و رفتار و فرهنگتون کار کنید. خود دانید.
  9
  25
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. راجع به فراگیری زبان دوم که از ایرانیان و فرانسویها یاد کرده بودید کاملا با شما موافقم،ولی برای ایرانیها سیستم فراگیری زبان از دوران پایه ( دبستان و غیره) بسیار ضعیف و بد میباشد و امیدوارم این عباس اقا هم جلای وطن نشودچون انموقع دچار قحط الزبان میشویم.حاشیه نروم و انگلیسی ها هم از لحاض فر اگیری زبان دوم تنبل هستند چون بخاطر کبر زبانی که در همه جا زبان را میفهمند اشتیاقی به یادگیری زبان دوم و سومی در خود نمی بینند. فرانسویها هم به نوعی شاید به خاطراختلاف دیرینه با انگلیسها.ولی دنیای بیکران نه سوت بلبلی ما را دارد و نه نابغه ای کمرو چون عباس اقا(با درود فراوان به عباسهای خوب) و شما هم چون همیشه پر توان باشید.
  2
  16
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.