خاله و خواهرزاده در دام ۴تبهکار

 چهار مرد جوان که با هجوم به یک شرکت فروش قطعات خودرو، پس از آزار و اذیت 2 زن جوان دست به‌سرقت زده وگریخته بودند، پس ازدستگیری در دادگاه کیفری تهران محاکمه شدند.
براساس اوراق پرونده، این دو زن که خاله و خواهرزاده بودند شرکتی راه‌اندازی کرده بودند که ناخواسته به دام مهاجمان افتادند. یکی ازشاکی‌ها به مأموران گفت: «من و خواهرزاده‌ام شرکت خــرید و فروش قطعـات خودرو راه‌اندازی کـرده‌ایم. چند وقت پیش بود که مردی تماس گرفت و گـفت می‌خواهد از ما قطعات بخرد به همین خــاطر قرار گذاشتیم به اینجا بیاید. اوهـــم همراه سـه نفربه شرکت آمدند. اما وقتی دیدند شرکت خلوت شده با تهدید چاقو ما را آزار و اذیت کردند و بعد از آن با سرقت لوازم و پول‌هایمان فراری شدند. آنها 4 نفر بودند که ظاهر‌شان به طوردقیق در خاطرمان است.
پس از ثبت این شکایت به دستور قاضی شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران، تیم پلیس وارد عمل شده و سرانجام هر چهار نفر دستگیر شدند.در جلسه غیر علنی دادگاه، خاله و خواهرزاده در جایگاه ایستادند و به شرح ماجرا پرداختند. در ادامه دادرسی قاضی اصغرزاده متهمان را به جایگاه فراخواند تا از خود دفاع کنند.اما آنها اتهاماتشان را نپذیرفتند. متهم ردیف آخر هم مدعی شد از این دو زن رضایت گرفته است.
در پایان جلسه، قضات وارد شور شدند و متهم ردیف اول را به 15 سال حبس و بقیه متهمان را نیزبه چند سال زندان محکوم کردند. با ارسال پرونده به شعبه 41 دیوان عالی کشور، قضات عالیرتبه این رأی را تأیید کردند.
+14
رأی دهید
-3

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  حداعقل 20 سال باید بدن
  1
  13
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.