یک سال کار در غسالخانه ،مجازات زن خیانتکار

زن میانسال متأهل که به اتهام رابطه نامشروع با مردی متأهل دستگیرشده بود پس ازمحاکمه دردادگاه به یک سال کار اجباری در غسالخانه بهشت زهرا محکوم شد. مردی هم که با او رابطه داشت به‌خاطر احراز نشدن نوع رابطه‌اش به شلاق و تبعید محکوم شد.به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده در پی شکایت مردی در شعبه پنجم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی بابایی آغاز شد. زمانی‌که شوهر این زن در برابر قاضی ایستاد، گفت: من و همسرم به خاطرمشکلات شدید خانوادگی از هم جدا زندگی می‌کنیم. دلیل همسرم برای این جدایی کار کردن او به‌عنوان کارمند در تهران بود. در حالی که هیچ کس او را مجبور نکرده بود در تهران کار کند.اما او به‌زور انتقالی گرفته بود و مدتی هم از او خبر نداشتم. تا اینکه یکی از دوستان مشترکمان فیلمی از همسرم نشان داد و من او را با مردی میانسال دیدم.
در ادامه رسیدگی به پرونده، زن و مرد خیانتکار که هر دو متأهل بودند بازداشت شدند و زن اتهامات خود را قبول کرد اما گفت زنا نکرده است. ضمن اینکه مدتی قبل برای جدایی از همسرش اقدام کرده است. مرد میانسال نیز زمانی‌که در برابر قضات قرار گرفت مدعی شد هیچ گونه اتهامی را قبول ندارد. اوگفت: «این زن مدعی بود شوهرندارد وتنها زندگی می‌کند.به همین خاطربا هم دوست شده بودیم. اما ارتباط خاصی نداشتیم.»با این وصف، زن پس ازمحاکمه به یک سال کار اجباری در غسالخانه بهشت زهرا محکوم شد و مرد خطاکار نیز به شلاق و دو سال تبعید در شهری دیگر محکوم شد.
+20
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  جریان اون شلاق رو نفهمیدم واسه چی بود که امیدوارم بتونه با پول بخره. البته این حکم تو دستگاه وحشی قضایی ایران کمی ملایم به نظر می رسه. اما مردم باید خودشون کمی منطق به خرج بدن و کار به شکایت نکشه.وقتی با هم زندگی نمی کنن چرا خانوم باید محدود باشه؟؟؟ با رفتن آخوندها نه تنها قانون که خیلی از سنتها و فرهنگها هم درست خواهد شد.
  4
  29
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  به من بگن 1سال کار غسالخانه همونجا تو دادگاه هاراگیری میکنم. واقعا راضیم بمیرم حتی بیش از 1روز اونجا نباشم. تازه بابت همون 1روز کار غسالخونه هم تا آخر عمرم افسردگی حاد میگیرم.
  11
  12
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  زن و شوهر وقتی متارکه میکنن (اقدام و درخواست برای جدایی یا جدا از هم زندگی کردن) دیگه تعهدی نمیمونه.
  2
  28
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.