ماجرای روزی که علی دایی می‌خواست ابروهایش را بزند!

علی دایی مصاحبه‌ای با برنامه نود انجام داد و دوباره از خودش در مقابل علی‌اکبر طاهری دفاع کرد.
 
به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ علی دایی که هفته گذشته روی خط برنامه نود رفته بود تا در مقابل طاهری مدیرعامل سابق پرسپولیس از خودش دفاع کند، مصاحبه ای مجدد با برنامه نود انجام داد تا توضیحات خود را کامل کند. او گفت: متاسفانه صحبت‌های کذبی را مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس مطرح کرد که من مجبور شدم حرف هایی بزنم. برای همه حرف‌هایی که من می زنم سند و مدرک دارم. ما در این چند سال خیلی نامه نگاری کردیم. هم خودمان هم اداره مالیات، کمیته انضباطی و سازمان لیگ و فدراسیون نامه نگاری کرده اند. متاسفانه هیچ کدام را جواب نداده اند. یک نمونه بارز اینکه یک نامه از سازمان مالیاتی را بردیم که ثبت هم شد و این را هم جواب نداده اند.
او ادامه داد: روزی که دادگاه داشتیم، به قاضی مالیاتی گفتم اگر یک نفر از باشگاه پرسپولیس بیاید و از باشگاه دفاع کند همین جا ابروهایم را می‌زنم. نمی دانم مسئول حقوقی چه کار داشت که می‌خواست با تیم به عمان برود. چطوری می‌شود معاون حقوقی باشگاه و معاون اقتصادی باشگاه می آیند دفتر من و سه ساعت جلسه می گذارند و صحبت می کنند. بالای 50 تا نامه که شاید تکراری باشد اما در عرض دو سال این تعداد نامه به آقایان داده ایم.
دایی گفت: من گفتم به شما کاری نداریم. 100 میلیون تومان از جیب خودم داده ام به اداره مالیات. 12 میلیون هم داده ام به کمیته انضباطی. 112 میلیون من را بدهید و من دیگر درمورد سال سوم ادعایی ندارم. موقعی که پول من را ندادند و خواستند گردن کلفتی کنند، به کمیته انضباطی شکایت کردم و پیگیر حق و حقوقم شدم. ما رای قطعی هم در کمیته استیناف گرفتیم اما وکیل من نامه زد که باز هم حاضریم مصالحه کنیم با شما. این 100 میلیونی که برای اداره مالیات ریختم و فیش آن هم دست خودم است، شما به حساب باشگاه نوشتید در حسابرسی یا اینکه چنین کاری نکردید؟ فکر کنم به حساب این گذاشته اند که باشگاه این 100 میلیون را داده است. به خاطر همین آن روز آمدم روی خط چون دیدم خیلی دارد تند می رود. سوابق مدیریت این آقایان و دهه قبل را بیاورید و ببینید این آقایان چطوری به اینجا رسیدند و چه کار کرده اند.
+12
رأی دهید
-5

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.