استقلال روی نوار پیروزی/ نفت در آتش آبی‌ سوخت!

تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه روند رو به جلو خود موفق شد تیم صنعت نفت آبادان را در هفته شانزدهم لیگ با نتیجه پرگل شکست بدهد و به رده ششم جدول صعود کند.
 
به گزارش مهر، در ادامه مسابقات هفته شانزدهم رقابت های لیگ برتر، تیم استقلال موفق شد میهمان خود صنعت نفت آبادان را در خانه با نتیجه ۴ بر صفر مغلوب کند. این بازی از ساعت ۱۶:۲۵ در ورزشگاه آزادی آغاز شد. محسن کریمی در دقایق ۱۵ و ۶۶، وریا غفوری در دقیقه ۴۲ و داریوش شجاعیان در دقیقه ۵۵ برای آبی پوشان گلزنی کردند.
 
تیم استقلال با ترکیب سید حسین حسینی، سید مجید حسینی، روزبه چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور (۷۳ – امید نورافکن)، امید ابراهیمی، فرشید باقری، داریوش شجاعیان، سرور جباروف (۷۷ – خسرو حیدری)، سید محسن کریمی و علی قربانی (۸۱ – بهنام برزای) بازی را آغاز کرد.
 
صنعت نفت هم این مسابقه را با داود نوشی صوفیانی، هادی، عبدالله زاده، مگنو باتیستا، محمد امین درویشی ( ۶۲ – طالب ریکانی)، آگوستو سزار ، کرار جاسم، ساکی، حسین بغلانی، زبیر نیک نفس (۴۶ – رضا جبیره)، لوسیانو پریرا و ابراهیم زاده.
 
بازی در حالی شروع شد که ابتدای این تیم صنعت نفت بود که متکی بر حرکات تکنیکی کرار جاسم ابتکار بازی را در دست گرفته بود و در چند نوبت هم روی دروازه استقلال خطر آفرین شد. آبی‌ها بعد از ۱۰ دقیقه ابتدایی توانستند توسط میدان داری امید ابراهیمی و بازی‌گردانی سرور جباروف ابتدا میانه میدان و سپس نبض بازی را کاملا در دست بگیرند.
 
شاگردان شفر بعد از مسلط شدن به بازی خیلی زود به گل رسیدند. محسن کریمی اولین بازیکنی بود که با استفاده از پاس در عمق داریوش شجاعیان اولین گل خودش و بازی را به ثمر رساند تا آبی ها از نظر روحی در شرایط خوبی قرار بگیرند.
 
در حالی که آبی‌ها بر جریان بازی مسلط بودند و در چندن نوبت دیگر خطر آفرین شدند. در چهل و دومین دقیقه بازی وریا غفوری با استفاده از پاس سرور جباروف و یک ضربه از پشت محوطه جریمه دومین گل استقلال را زد.
 
آبی پوشان که در این بازی پر اشتها نشان دادند در نیمه دوم هم بر توپ و میدان مسلط بودند و بارها روی دروازه حریف خطرآفرین شدند. بازی برتر آبی پوشان در این نیمه هم نتیجه داد. آنها ابتدا در دقیقه ۵۵ توسط داریوش شجاعیان و روی پاس خوب علی قربانی به گل رسیدند.
 
فشار حملات استقلال یکبار دیگر ثمر داد و باز هم محسن کریمی بود که برای آبی‌ها گلزنی کرد. کریمی در دقیقه ۶۶ بازی دومین گل خودش و چهارمین گل تیمش را زد تا شب رویایی استقلال با شبی رویایی برای او و استقلال رقم خورده باشد.
 
استقلال با این برد ۲۳ امتیازی شد به رده ششم جدول صعود کرد و جای صنعت را گرفت.
+17
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  این صنعت نفت که دست وپا بسته افتاده بود جلوی دست استقلال همون صنعت نفتی نیست که پرسپولیس رو به خاک سیاه نشوند؟
  1
  9
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Iestwood - رم، ایتالیا
  استقلال زلزله همینه همینه همینه....
  1
  1
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.