مشاور ارشد پیشین کاخ سفید: بدترین تصمیم‌ها زیر سر دختر ترامپ است.

+56
رأی دهید
-15

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  و بهترینش بغل سر مادر دختر ترامپ است.
  10
  18
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  آمریکائیها باید خیلى عاقل بوده باشند با این انتخابشون! یه پیر خرفت و زنباره ، بعنوان رئیس جمهور آمریکا ، شده عروسک دست دختر احمق تر از خودش و داماد جاه طلب و فرصت طلبش! خلایق هر چه لایق!
  18
  57
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  عاقبت گرگ زاده گرگ شود! چه انتظاری دیگر میتوان از این ...بچه داشت!؟.
  12
  42
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  با احتساب عمل های خوبی که کرده مقبوله وسکسی.
  14
  22
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  / اون دادا(شاش) اریک و دونالد جونیور خدایى عینُهُ گاوند .
  7
  25
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۰۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Mojgank - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  دوستان عزیز ، لطفا" پرهیز از پیشداوری کنید. شما در آمریکا زندگی نمی کنید و فقط به شنیده هایتان و تبلیغات سو که نسبت به ترامپ می شنوسد و دارید، ایاشن تمام تلاشش این هست که کشورش را در امنیت کامل نگهدارد و اجازه ندهد که بیگانگان به خصوص اعوان و انصار حزب الله و حماس و همانند 2800 نفر از سران جمهوری اسلامی و فرزندانشان و وابستگانشان که سه ماه مانده بود اوباما از ریاست جمهوری کنار برود ، گرین کارت صادر کرد و پول و حق ملت ایران را از مملکت خارج کردند و در بورلی هیلز، و وست وود، خانه های (ویلا) بالای پنج میلیون دلاری خریداری کرده اند و زندگی می کنند و حق کسانیکه برای تحصیل، دیدار عزیزانشان می بایستی ویزا دریافت می کردند را گرفتند. ترامپ می خواهد از ورود امثال این افراد به کشور جلوگیری کند و امنیت را به کشور بازگرداند. درست بیاندیشید و به شنیده هایتان اکتفا نکنید. متاسفانه کسانیکه در آسیا به خصوص در اروپا و ایران زندگی می کنند ذهنیت بسیار بدی از ترامپ دارند و حتی از ایشان متنفر هستند. تا به امروز به تمامی حرفهایی که قبل از منصوب شدنش زده بود تا به امروز عمل کرده است.
  47
  15
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۹
  Mojgank - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا
  ضمنا" اگر ایشان زنباره هستند آیا سران جمهوری اسلامی هر یک زنباره نیستند؟. اگر نمی دانید بدانید که از رهبرشون گرفته تا سپاه ، بسیج، همه و همه رنباره هستند ولی . فقط تفاوتی که دارند این هست که با صیغه خواندن به فاحشیگی می پردازند و حلال می کنندو سر ملت را کلاه می گذارند. وانگهی حالا دیگر مملکتمان همه چیزش تکمیل شده ، فقط مسئله ترامپ حل نشده بود که دائم نظرات متفاوتی می دهید.
  34
  19
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::Mojgank - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. تکرار یک جمله.چرا شما آمریکائی جماعت شب خیز وشرکا فکر می کنید گوش همه مردم دنیا به درازی گوش مردم آمریکاست وهمه چون آمریکا زندگی نمی کنن پس به اینترنت واطلاعات دسترسی ندارن ودر نتیجه از اوضاع آمریکا بی خبرن.برای اطلاع داشتن ازفرگوسن ونژادپرستی وکوکلس کلانها و درماندگی جنرال موتورز وبی خانمان هاو بی بیمه ها و زاغه نشین ها حتما نباید آمریکا زندگی کرد.گوگل رو باز می کنیم هزاران ویدئو پیدا می کنیم.نه تبلیغات جمهوری اسلامی.گزارش های تهیه شده توسط خود آمریکائی ها.
  5
  20
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  eydad - مونترال، کانادا
  [::Mojgank - لوس آنجلس، ایالات متحده امریکا::]. در تاریخ حملات تروریستی امریکا کدام ایرانی شرکت داشته که حالا با ممنوع کردن ورود ایرانیها امنیت برای امریکا ایجاد شود؟!!! واقعاً یک لحظه با خودت فکر کن ببین ایا اتباع کدام کشورها در امریکا عملیات تروریستی انجام میدن و آیا اون کشورها تو لیست این احمق قرار دارن یا خیر! این دیگه زندگی کردن در امریکا نمیخواد؛ یک بچه چند ساله در روستاهای ایران هم میفهمه .
  2
  20
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  من تابحال ایرانیانی که خودشونو نخود هر ...میکنند ندیدم اونهایکه طرفداری ازاین زردآلو بی هویت یعنی تراعنپ میکنند ..اگر ببینم ..بالاخره یه طوری میشه دیگه اونوقت من میمونمو یه ضامن دارساخت زنجان ..جریان زن تراعنپ هم میگم حالا خوددانی
  1
  6
  ‌سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.