برنامه تبلیغ چند همسری و صیغه در تلویزیون دولتی ایران با حضور یک آخوند

+39
رأی دهید
-121

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  ملاحظه میفرمائید؟ این هم از مشغولیات و وظائف دین و نگرانیهای اهل شریعت! این هم ازمباحث اولاد حسن ابن علی. تازه میکه قران جلوی ممد پیامبر رو گرفته!! و گرنه مادر بنده رو هم میگرفت! آقا برید این باورها و این ادیان رو بریزید توی توالت و سیفون بکشید. تمام دین بر پایه و بر اساس همین مهملات و مزخرفات بنا شده. خدا هم بنگی شده و به فکر علفشه. برید با دین تموم کنید و گرنه بعد از حکومت سپا میافتیم توی چاله حکومت دو پا!! ترسها رو که حل کنید ، دین و خدا ذوب میشن و وسعت جدیدی از زندگی نمودار میشه.
  161
  193
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zia khan - دبی، امارات متحده عربی

  غلط زیادی ! توی امارت مهچین خبری نیست که زن اول برود و برای شوهرش زن پیدا کند
  152
  181
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  بیزینس قدیمى مُلاها راه پیدا کنه تو تلویزیون احتمالاً ، کانالهاى مُجزا براى این منظور اضافه میشه! بطور مثال کانال آستان قدس به سرپرستى رئیسى . البته آپشنهاى مختلفى هم طبیعتاً گُنجونده میشه! چه حالى میکنن عربها خصوصاً عراقیها! خاکبرسر رذل آخوند که در ب کشى هم خبره اند!
  46
  65
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  محسن تنابنده - تهران، ایران

  جوونای معمولی که در حسرت یه ازدواج ساده ان و مبتلا به خودارضایی!!اینا دارن واسه خودشون و آقازاده هاشون تبلیغ میکنن!
  53
  84
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  یک مشت الاغ نشسته و به قول خود میز گرد دارند. یک جوری از زن سخن می‌‌گویند . انگار زن باقالی است. پیشنهاد من به این الاغان این می‌‌باشد. اگر با دیدن زن غریبه آب از دهان شما سرازیر می‌‌شود. سری به لرستان زنید. هموطن لًر به گاو نر وحشی پًل می‌‌گویند. وقتی زیاد شاخ و شانه می‌‌کشد . بیضه پًل می‌‌کشند. .دیگر پًل نام ندارد. بلکه ورزا . آنقدر آرام می‌‌شود. که نگو. فقط می‌‌خورد و شخم می‌‌زند. به نظر من همه آخوندها را به لرستان فرستید . تا بیضه آنها کشیده شود. هم خود راحت می‌‌شوند. هم ملت هم زنها . سودی که برای این ملت ندارند. دست کم ضرری هم ندارند. عجب کشوری داریم ؟ سرنوشت آن‌ به بیضه آخوند بستگی دارد. مملکت در فقر فساد بیچارگی می‌‌باشد. این‌ها نشسته و در مورد چه سخن می‌‌گویند.
  56
  84
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  فقط درفکر شکم (= چگونه دزدی و کلاه برداری کردن) و زیر شکم (= چگونه دختربچه و زنان را فریب دادن و در آخرت هم در بهشت با آنان که از نوع کافر هستند همبستر شدن) هستند! یکبار نشد که از طرح ایجاد شغل و دردهای روزمره اجتماعی و فرهنگی بپردازند و فقط همیشه به "نیازهای" خود مشغول میباشند یعنی همانند یک جانور فقط و فقط در فکر زاد و ولد، ای ننگتان باد!
  17
  46
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  [::zia khan - دبی، امارات متحده عربی::]. ضیا خان عزیز این که در امارات در تلویزیون تبلیغ چندهمسرى نمیشه درست ، ولى جامعه امارات جامعه به شدت چند همسریست. امراى دولت از آل نهیان ، آل مکتوم ، آل قاسمى فجیره ،. اینها رو ببینید . شیخ زاید (که البته خدایش بیامرزاد) را نگاه کنید چندتا زن داشت. خلاصه کنم براى خوانندگان عزیز که کمتر مواطن (شهروند) امارات هست که یک زن داشته باشد. البته نه اینکه نیست!!!. از این لحاظ ایران در مقایسه باکشوراى شاخاب پارس بهشت است. وهابى طلب به مولا عمر چندتا دارى؟
  24
  34
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  دوستان ارجمند، قبل از اینکه بچه طهرون این کودک ریشو بیاید و برای مطلب منفی و مثبت بالا پائین بپرد و حرفهای بیسر و ته و تکراری بزند، جهت اطلاع باید عرض کنم، بنده در کشوری زندگی میکنم که حزب دست راستی و افراط گرای آن ملقب به ADR، نزدیک به سی سال است که در انتخابات کمار از یک درصد رای میاورد. اما در جامعه و در انتخابات حضور دارد و حرفش را با صدای بلند میگوید. القصه: مخالف نظر شما دشمن شما نیست. این فرهنگ را جمهوری اسلامی رواج داده که شما به مخالف نظرتان با کینه و دشمنی نگاه میکنید. از همین جا دموکراسی را تمرین کنید. اگر در آنچه که میگوئید با خودتان روشن باشید بهیچوجه مهم نیست که دیگران را خوش آید یا خیر. درود بر شما دوستان نظر بلند. اینجا هم فقط محل تبادل نگاه است. همین و بس. نه کسی کسی را میشناسد و نه کسی میتواند دکه فرفره فروشی باز کند. کامنت بنویسید و نگاه هایمان را مبادله کنیم. زنده باد.
  643
  362
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  حالم به هم خورد.
  16
  37
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب ناب - یوکوهاما، ژاپن

  اقا چه ایرادی داره خوب؟من دوست دارم چهار تا زن داشته باشم فقط چون انصاف دارم ولی یه خونه بیشتر ندارم هر کدومشون یک شبو نصفی میتونن پیش من باشن !!تازه باید نجیب هم باشن ! یعنی دست به پول توی جیب من نزنن!!
  611
  244
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان

  زمان قدیم تعداد آدمها ى دنیا مشخص نبود، ولى امروز که مشخصه؟! ، اخه هر مردى که بتونه اگه سه ، چهارتا زن بگیره بعد از اون طرف بیش از هفتاد در صد مردهاى کره زمین تنها میمونندکه ، یعنى مردهاى پولدار فقط حق حال کردن دارن اونم افراط این جه عدالتی یه
  117
  11
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::محسن تنابنده - تهران، ایران: محسن جان خود ارضایی بیماری نیست که آنرا با کلمه ابتلا یا مبتلا وصف کنیم. فروید میگفت: کسی که خود ارضایی نکنه بیماره. کاملا درسته. یه دوست نازنین و روشنی هم در اینجا میگه: اصلا خود ارضایی یکجور استقلال مطلقه. من هم که سالهاست به برادرم همینو میگم. بهر جهت، از اغراق گذشته، این‌مطلب ساده را فقط ادیان و بخصوص دین اسلام به ترس و ندامت درون تبدیل کرده. خود ارضایی معمولا بسیار انرژیک و شادی آور هم هست. با دوستی و مهر.
  9
  18
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. درود بر شما دوست عزیز کاملا با شما موافق هستم ،شاید میشود گفت که این‌ها گاوان فربه نظام استبدادی میباشند که تفکرشان مانند سعید طوسی یا آخوند قرائتی ، و عملشان مانند کره الاغ که میخواهد تمرین جنسی‌ با گاو را انجام بدهد.
  9
  16
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  متاسفانه هنوز خیلی از ماها گناه را به گردن اخوند میندازیم ،مگه اخوند این چیزها را خودش ساخته ،قطعا نه،بلکه اخوند اسلام را ترویج میدهد .البته درست است که اخوند از دین منافع دارد ولی تمام مواردی که ماها از بیانات اخوند و مولوی اهل سنت میشنویم و حالمان به هم میخورد در قران و احادیث و روایات وجود دارد
  10
  15
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  امیدوارم به سر مادر، خواهر و دختر این ها هوو بیاورند تا ببینند یک من ماست چقدر کره میدهد.
  1
  11
  یکشنبه ۳ دی ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  این پوفیوزها هیچکدام راضی نمیشن روی دخترشون کسی هوو بیاره بعد اینجا نشستند زر مفت میزنند
  0
  7
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  این عدالت گفت اینا منو کشته
  0
  4
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  ramin-cph - کپنهاگ، دانمارک
  [::تو خوبی بابا - ویاندن، . دوست عزیز تمام پست هات رو با لذت میخوانیم، موفق باشی، در ضمن یه لایک بزرگ برای شما،
  0
  4
  دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zia khan - دبی، امارات متحده عربی
  ابولولو ال مجوسی - برنو، چک . دوست گرامی‌ شما راجب ۵۰ ، ۶۰ سال پیش امارات حرف میزنید ولی‌ در جامعه امروز امارات کمتر کسی‌ پیدا میشود که دو زن داشته باشد ! من ایرانی‌ هستم و ۲۳ سالی‌ هست که به امارت مهاجرت کردم . من چند همسری رو یک نوع مریضی می‌دونم .
  0
  5
  ‌پنجشنبه ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.