مشایی: چهل سال از انقلاب گذشته همچنان می‌گویند مردم نمی‌فهمند و به مردم اعتماد ندارند -ویدیو

+37
رأی دهید
-12

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  شما خودتون مگه اعتقاد ندارین مردم خس و خاشاکن ؟؟
  6
  48
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۹
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  چه خبر شده ؟ اینها روزی چماق بدست رژیم اخوندی بودن و مخالفان حکومت اخوندی و مردم بی دفاع ایران را برای حاکمیت اخوندها سرکوب میکردن . چرا رو گردان از اخوندها شده اند ؟ رهبر عن قلاب کجاست ؟ چرا یک دفعه غیبش زده ؟ نکند همراه با مسعود رجوی با امام زمان خلوت کرده اند ! ایا تمام این نمایشها که تیم احمدی نژاد با تیم صادق لاریجانی انجام میدهند واقعا" برای سرگرم کردن کشورهای امریکا و عربستان سعودی است تا به این فکر کنن که در داخل رژیم اخوندی اختلافات جدی است و باید منتظر باشند و ادامه این اختلافات را تعقیب کنند . یا اینکه دارد در سطح بالا سران رژیم تغییراتی رخ میدهد و نمی خواهند کسی از این تغییرات حالا چیزی بداند. خدا خودش رحمی به مردم ایران بکند تا از توطئه و دسیسه اخوند جماعت نجات یابند ! امین !
  7
  48
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۲
  ۵۷
  paydar22 - لاهه، هلند

  احمدی نژاد و دیگر همکارانش مثل این اقا در زمانی که سر کار و پست هاشون بودن اگر ان زمان میزدند تعسیر بیشتری داشت تا که امروز
  5
  37
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۳
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  [::paydar22 - لاهه، هلند::]. کاملا درسته . در ضمن دوست عزیز کلمه تعسیر به صورت "تاثیر" نوشته میشه که البته یه حمزه هم روی الف هست که کیبرد من حمزه نداره.
  2
  2
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۱
  ۷۳
  hassan5 - تهران، ایران
  چرا از خس و خاشاک دفاع میکنید؟؟؟!چرا امام زمان را نمی آورید تا جهان را پر از عدل و داد کند؟؟!!آیا زمانی که در راس کار بودید خس و خاشاک ها فهمیدند؟؟
  1
  10
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۵:۳۰
  ۴۱
  machan - لس انجلس، ایالات متحده امریکا
  ملت ایران به هر کی اعتماد کنند، به تو مرتیکه جادوگر شیطان پرست اعتماد نمی کنند. احمقی نژاد و دار و دسته ادمکش شماها بودند که دانشجوها را سال 88 به خاک و خون کشیدند. مردم خوب می دونند که دری به تخته بخوره اول خود شماها را از ریش اویزان می کنند و بعد پوست سرتون را زنده زنده می کنند ...
  0
  11
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.