علی اکبر جوانفکر: آقای لاریجانی! آیا یک تبعه انگلیسی به نام پیتر گاستنفیلد را می شناسید؟

علی اکبر جوانفکر در کانال تلگرامی خود نوشت:
آقای علی لاریجانی رئیس مجلس روز سه شنبه(دیروز ) گفت: این روزها در رسانه‌ها شاهد اضطراب درباره افزایش قیمت بنزین و کاهش یارانه‌ها هستیم . من از رسانه‌ها می‌خواهم بی‌جهت در کشور اضطراب ایجاد نکنند.
آقای لاریجانی !
1- یادتان هست که در اردیبهشت سال 1391 جناب عالی به دروغ اعلام کردید دولت دکتر احمدی نژاد قصد دارد قیمت بنزین را به لیتری دو هزار تومان افزایش دهد؟
2-  آیا به یاد می آورید با این خبر کذب ، چه اضطراب و التهابی به جامعه تزریق گردید و چه ضربه ای به اقتصاد کشور وارد شد؟ به راستی چرا آن زمان از بوجود آمدن اضطراب در بین مردم ، احساس نگرانی نکردید؟
3- آیا می دانید با اقداماتی که شما به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی طی سالهای 90 و 91 علیه دولت وقت سازماندهی کردید، ایفاگر چه نقش ویژه ای در تضعیف و تخریب دولت ، ایجاد اختلال در اقتصاد کشور و فراهم آوردن بستر تحریم علیه ایران بودید؟
4-  یادتان می آید در همان روزی که خبر کذب از تصمیم دولت وقت برای افزایش قیمت بنزین به لیتری دو هزار تومان دادید، نگرانی خودتان را از افزایش یارانه های پرداختی به مردم نیز اعلام کردید و بهانه آن را ایجاد گرانی و فشار روی مردم دانستید؟
5-  اکنون که مردم در فشار اقتصادی و گرانی قرار دارند، با چه توجیهی می خواهید با قطع یارانه ها که جزو حقوق بدیهی و روشن مردم است ، از دولت روحانی حمایت کنید؟
6-  آیا خبری در راه است که مجلس می خواهد هم با قطع یارانه های مردم موافقت کند و هم به دولت برای افزایش قیمت ها چراغ سبز نشان بدهد؟
7-   آقای لاریجانی! آیا یک تبعه انگلیسی به نام پیتر گاستنفیلد را می شناسید؟
+117
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  سراغ این انگلیسى رو باید از زهرا رختشور، دخترغازى و الغُزات بگیرى!
  4
  15
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.