دفاع «مریل استریپ» از خود: من از تجاوزهای «واینستین» خبری نداشتم

واکنش خانم مریل استریپ، به اظهارات «رز مک‌گوآن» بازیگر آمریکایی است.«مریل استریپ» ستاره مشهور سینما از اینکه به او اتهام زده شده که با «هاروی واینستین» تهیه کننده بدنام هالیوود همکاری داشته، دلخور است. خانم استریپ در واکنش گفته از «تجاوزها» خبری نداشته است.
 
واکنش خانم مریل استریپ، به اظهارات «رز مک‌گوآن» بازیگر آمریکایی است. او از جمله اولین چهره هایی بود که از تجاوز جنسی واینستین خبر داد.
 
خانم مک‌گوآن به تازگی گفته بود «مریل استریپ با شادمانی با آن خوک هیولا کار می کرد.»
 
منظور او از «خوک هیولا»، «هاروی واینستین» است که مک‌گوان می گوید به او تجاوز کرده است.
عکسی از رز مک‌گوآن در کنار واینستین مریل استریپ در واکنش گفت: «من از این جرائم واینستاین خبر نداشتم، نه در سال های ۱۹۹۰ وقتی به او تجاوز کرده بود و نه در دهه های بعد که او به دیگران هم تجاوز کرد.»
 
وی افزود: «من عمداً سکوت نکردم. نمی دانستم. من تلویحا، تجاوز را تائید نمی کنم. نمی دانستم. من دوست ندارم که زنان جوان مورد تعرض واقع شوند. من نمی دانستم این اتفاقات دارند می افتند.»
 
خانم مک‌گوان غیر از مریل استریپ، به جسیکا چستین نیز انتقاد کرده بود.
 
رز مک‌گوان ۴۴ ساله می گوید قصد دارد در مراسم آینده گلدن گلوب، با لباس سیاه حاضر شود تا به تجاوزها اعتراض کند.
 
وی خطاب به مریل استریپ و جسیکا چستین گفت «گرفتاری ، سکوت شما ست ... شما یک جایزه قلابی را در سکوت می گیرید که هیچ تاًثیری بجا نمی گذارد. من از این دوروئی شما متنفرم.»
 
بعد از اعتراض کاربران، مک‌گوان توئیت خود را حذف کرد.
+8
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  paksan - ایران، ایران
  اینا چون می بینند بقیه توجهی نمیکنند و خلع قانونی هم وجود داره واسه کسی که ادعا میکنه هی پرروتر میشن و بیشتر ادعا میکنند تا بیشتر مطرح بشوند و سرتیتر خبرها باشند. آخه این دختره صدا ضبط کرده و میگه تو مهمونی این مرده ازش خواسته که بیاد اتاقش در هتل. من موندم آخه رفتن به اتاق یک نفر اونم بعد از پارتی و نصف شب واسه کار اداری بوده؟ اونم با لباس لختی پارتی؟ خوب تو اگر نمیخواستی چرا رفتی؟ مگه زورت کرده بود که بیایی؟ بعدشم تو همه جای آمریکا رسمه تو پارتی تو بار تو این مراسم هرکی از کسی خوشش میاد یه قراری میزاره شماره ای میده و بعد همدیگه رو می بینند ولی جالبه این دختره لجن پاشده رفته اونجا و انتظار داره مردم فک کنند رفته بوده کار اداری داشته و طرف هم دست زده به سینه هاش و خواسته به زور باهاش کاری کنه؟ خوب چرا پا میشی اون موقع شب با اون لباس میری؟ یعنی فردا صبح یا محل مناسبتر وجود نداشته؟ خوب کسی که میره یعنی خودشم دلش خواسته و راضیت طرفین که باشه همه چیز درسته و اعتراض برای چیه؟ همه این اخبار بیخودی و فقط واسه تیغ زدن و انتقام گیری هستش.
  3
  8
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.