گلچینی از فرمایشات حضرات گرانقدر و عالی مقام در خصوص زلزله و دیگر بلایای طبیعی

+6
رأی دهید
-55

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  scandal - برلین، آلمان

  از بیخ عرببببببببببب
  5
  44
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  همین سخنان گهر بار نشون میده که این حیوونها هیچ چیز سرشون نمیشه مگر تحمیق کسانی که خودشون تن به تحمیق میدن. ضمنا چون سرچشمه این اراجیف چیزی غیر از قران و عترت (!) نیست، به طریق اولی، نویسنده قران هم چیزی از دنیا نمیدونسته و فقط فکر پر کردن جیب و بدست اوردن قدرت بوده. هر وقت ایشون اثبات کردند که "الجبال أوتادا" درسته، بیایند ببینیم بقیه معجزات چی میگه.
  7
  49
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۸
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  ای که خاک هفتاد و دو عالم بر سر این احمقان سفیه و خاک بیشتر بر سر اون احمقهائی که پای منابر اینان می نشینند. والا بخدا هر بلائی سر این ملت بیاد حقشونه! :o
  4
  31
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  I-UK همین وقت خودت رو تلف کردى ، همین وقت کسانیکه به این مزخرفات اعتناء و توجه میکنند! خوشبختانه من که یک ثانیه اش رو هم ندیدم !
  3
  15
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  mok432 - تهران، ایران
  من ماندم ،این آخوندها درس چی درحوضه علمیه میخوانند،یعنی مردم درسال،۵۷چی چی میخواستند که این آخوندهای عصر حجر را سر کار آوردند.باعث تاسف است، یا آن شعارکارگران بازنشسته: ما انقلاب کردیم _چه اشتباهی کردیم
  5
  22
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۰۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  نحس بودن حکمرانی اخوند در ایران ! 1» برادر دشمن برادر شد اعتماد کردن دوست و فامیل بهم نابود شد. 2» کشتوکشتار و ویرانی زیاد شد. 3» دزد سارق جیب زن زورگیر مال مردم خور حقه باز زیاد و زیاد شد. 4» تروریست و جنایتکار دولتی سرکوبگر و اوباش حکومتی رشوه خور و رشوه بگیر حکومت زیاد و زیاد شد. 5» صیخه کردن های موقتی که بوی فحشه گی و هرزه گی میداد از ماه و هفته و روز تبدیل به ساعت و دقیقه شد تن فرشها به سر خیابانها امد. 6» دروغ و تزویر و ریا در بین مردم کوچه و بازار تا میرسد به داخل مسجد و ادارات حکومتی کار روزانه مردم شده. 7» نه باریدن برف و باران هر سال کمتر از پرسال است . 8» بلای زمینی مثل خشک شدن رودخانه ها و نهرها , کانیها و سدها کم شدن اب زیر زمینها و بیشتر شدن زلزله ها که منجر به کشته و مجروح شدن مردم و ویرانی شهرها وابادی هایشان شده است و دها و صدها مشکل دیگر که توسط نحس بودن اخوندهای طمع کار و دروغگو بر مردم و کشور ایران تحمیل شده . مبتلا کردن کشور ایران به اینهمه سختی و بدبختی کم بود , اخوندهای ایران کشورهای عراق و سوریه و لبنان و فلسطین و یمن را هم به گند کشیدن.
  3
  22
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  haj hasan - مشهد، ایران
  دوستدار استکهلم دوست عزیز این موارد رو. هم اضافه می کنم گرانی زیاد شد،پاسپورت ایرانی بی ارزش شد،دشمنان ایران زیاد. شد،جون مردم بی ارزش شد،ازدواج دخترها بعضها به زیر نه سال شد،مرگ بر. هر چی اخوند.
  2
  12
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.