علی دایی:آقایان گردن‌کلفتی کردند اما برای من «هیچ» هم نیستند/ دروغگوتر از آنها ندیده‌ام

 تسنیم نوشت:سرمربی تیم فوتبال سایپا دیدار تیمش مقابل سپاهان را سخت توصیف کرد.
 
علی دایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سایپا در هفته شانزدهم لیگ برتر اظهار داشت: ما با یک وقفه کوچک نیم فصل دوم را آغاز و یک بازی خیلی سخت با سپاهان داریم.
 
وی افزود: ما در نیم‌فصل نتوانستیم بازیکنی بگیریم و در این زمینه همچنان در تلاش هستیم اما نفرات خیلی خوبی در اختیار داریم و با همین بازیکنان و تیم جوانی که داریم، فردا به دنبال کسب 3 امتیاز دیدار با سپاهان خواهیم بود. مطمئنا تیم ما به این 3 امتیاز خیلی احتیاج دارد تا بتواند خود را به تیم‌های بالای خودمان برسانیم. 
 
سرمربی تیم فوتبال سایپا در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر مشاجره لفظی او با طاهری در برنامه 90 و اینکه طلب او از باشگاه پرسپولیس به چه شکل است، عنوان کرد: قرارداد سال سوم پرداخت نشد. من با توجه به اینکه باشگاه پرسپولیس به نامه‌هایی که در مورد پرداخت مالیاتم و هزینه‌هایی که برای کمیته انضباطی انجام داده بودم واکنشی نشان نداد، تصمیم گرفتم برای قرارداد سال سومم اقدام کنم. من بارها به آنها اعلام کردم اگر مالیات و هزینه‌های انجام شده‌ام را پرداخت کنند برای قرارداد سال سومم ادعایی نخواهم داشت اما متاسفانه عین خیال‌شان نبود. من از این آدم‌ها دروغگوتر ندیده‌ام. دیدید که فردای همان برنامه 90 من عکس معاون آقایان را که نزد ما آمده بود را نشان دادم تا مردم واقعیت‌ها را بدانند.
 
دایی در این باره اضافه کرد: در مورد قرارداد و طلب من هزار جور صحبت کردند. من همان موقع بارها به آنها اعلام کردم که اگر 110 میلیون مالیات مرا پرداخت کنند، ادعایی برای قرارداد سال سوم ندارم اما شرایط طوری پیش رفت که مرا مجبور به این کار کردند. من منتظر پرداخت مالیاتم بودم اما آقایان گردن‌کلفتی کردند و هیچ عکس‌العملی به نامه‌های من نشان ندادند. شما مرا می‌شناسید و می‌دانید که کسی بخواهد گردن کلفتی کند، جلوی او می‌ایستم، مخصوصا این‌ها که تازه در فوتبال پیدای‌شان شده است. بروید سوابق مدیریتی آنها را بررسی کنید و ببینید کجاها مدیریت کردند و آنجا را ورشکست کردند. ببینید کجاها سر کار بودند و چقدر به مردم ضرر و زیان زده‌اند. خیلی از شرکت‌ها از جمله ساپکو، خودروسازی پارس را ببینید که آنجا چطور مدیریت کردند و چه خسارت‌هایی وارد کرده‌اند. بروید بررسی کنید ببینید واقعا عملکردشان در گذشته چطور بوده است. آنها بدانند که چیزی پشت پرده نمی‌ماند و هر چقدر بخواهیم با مثلا سادگی کارمان را پیش ببریم، یک روز نقاب‌مان می‌افتد و مردم چهره اصلی‌مان را خواهند دید.
 
وی خاطرنشان کرد: آقایان فکر کردند با حمله کردن و بالا بردن صدای‌شان به جایی می‌رسند. خیلی از مسائل را با دروغ گفتن مطرح می‌کنند، من نمی‌توانم دروغ‌ها را تحمل کنم و مقابل آنها ساکت بنشینم و تا آخر عمرم همین اخلاقم را دارم و پیش خواهم رفت.
 
سرمربی تیم فوتبال سایپا در واکنش به ادعای مسئولان پیشین باشگاه پرسپولیس مبنی بر بستن پرونده‌های بازیکنان خارجی این تیم که اخیرا اعلام شده این موضوع واقعیت نداشته است، یادآور شد: بله همین‌طور است و هیچ‌کدام از صحبت‌ها و گزارش‌هایی که داده شده صحت ندارد. متاسفانه این مسائل در فوتبال ما وجود دارد و مدیران با سهل‌انگاری و دادن اطلاعات غلط کارشان را پیش می‌برند. آنها فقط به مشکلات حال باشگاه فکر می‌کنند و اصلا آینده را درنظر نمی‌گیرند و فقط برنامه‌شان این است که مشکل حال را حل کنند اما نمی‌دانند که همین مشکلات در آینده چقدر به باشگاه ضرر می‌زند، بدهی‌هایی را برای باشگاه‌ می‌گذارند که مدیران بعدی باید جوابگو باشند. من به مسائل مطرح شده کاری ندارم و فقط حق خودم را می‌خواهم. آدم‌ها این کار را انجام دادند و شاید برای کسان دیگر بتوانند گردن‌کلفتی کنند اما برای من «هیچ» هم نیستند. 
 
دایی راجع به صحبت‌های اخیر حمیدرضا گرشاسبی مبنی بر توافقش با وی نیز تصریح کرد: من اخیرا دو بار با گرشاسبی جلسه داشتم و قرار شد دوشنبه نظر هیئت مدیره را در مورد مسائل مطرح شده در این دو جلسه بپرسم و به ما اعلام کنند اگر تصمیمی خلاف صحبت‌هایی که با ما مطرح شد بگیرند، مطمئنا من قبول نخواهم کرد و با کمال تاسف باید بگویم که باشگاه پرسپولیس در این زمینه آسیب خواهد خورد.
 
وی در پاسخ به سوال دیگری راجع به اینکه چرا تیمش در نیم‌فصل بازیکن نگرفت در حالی که چند جای خالی در لیست خود داشت، گفت: ما همه سعی خود را کردیم که بازیکن خوب پیدا کنیم اما هر چقدر بررسی کردیم، بازیکنی ندیدیم که از نفرات فعلی‌مان بهتر باشد، البته با یکی‌دو ملی‌پوش خارجی صحبت‌هایی کرده‌ایم و انشالله بتوانیم تا هفته آینده آنها را جذب کنیم. این نفرات بازیکنان خارجی باکلاسی هستند و می‌توانند به ما کمک کنند.
 
سرمربی تیم فوتبال سایپا درباره حضور علیرضا حقیقی در تمرینات تیم سایپا نیز گفت: حقیقی فقط برای اینکه بدنش را آماده کند به تمرینات ما آمد و در پست دروازه‌بان نیاز به جذب بازیکن جدیدی نداریم.
 
دایی در پایان ضمن رد شایعه حضور محمدرضا اخباری در سپاهان اظهار داشت: نه این انتقال کنسل شد و اخباری در جمع ما خواهد ماند. امیدواریم او در نیم‌فصل دوم با تلاش بیشتر به روزهای اوجش برگردد.
+41
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.