ویدیوی انهدام موشک حوثی‌ها بر فراز ریاض.

+47
رأی دهید
-22

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  زدن قارقارک ایرانی-روسی روی هوا افتخاری نداره. البته همینکه سیستم ضدموشکی دارن جالبه. ایران یادمه حدود 10سال پیش داشت روی یک طرح سه زمانه ضد موشکی متد قدیمی که از آمریکا به چین رسیده بود و بعد 30سال از چین به ایران کار میکرد. کار میکرد که چه عرض کنم قطعات میگفرت و تو ایران مونتاژ و تست میکرد. به قول خودشون هم قله سیستم مخابراتی-موشکی خاورمیانه بود. البته خبر ندارم به کجا رسید اما برام جالبه اصلا دربارش تبلیغاتی نکردن. حالا یا خیلی بهش مفتخرن و مخفی نگه داشتن و یا دیدن مونتاژش هم نمیصرفه ، درسته از چین خریدن.
  43
  16
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۱
  ۴۶
  tom28 - تهران، ایران

  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. اولا باید بگم من مخالف شدید جنگ در همه جای دنیا هستم و صد البته مخالف دولت ایران که مملکت و مردم را به این فلاکت و بد بختی انداخته. دوما همین به فرمایش شما (که ظاهرا کارشناس موشک هم هستین) قارقارکهای ایرانی روسی یا چینی دانه ای بین ۱۷ تا ۴۰ هزار دلار خرج ساختنشونه و هدف از استفاده کردنشون بیشتر ایجاد وحشت و بحرانه تا زدن هدف که آمریکا و انگلیس دنبال همینن و با شرکای ایرانیشون سود صد میلیارد دلاری فروش موشکهای پاتریوتو که برای زدن اون قارقاکها استفاده میشه تقسیم میکنن. هر موشک پاتریوت را برای زدن اون قارقارکها سه میلیون دلار به عربستان و کشورهای عربی خلیج فارس میچپونن. عقل اقتصادی ثروتمندا و سیاستمدارهای ایران و انگلیس و آمریکا ایجاب میکنه عربها را در وحشت و بحران نگه دارن و سود میلیارد دلاری فروش موشکهای پاتریوتو ببرن بجای اینکه هدف قرارشون بدن و از بین ببرنشون. اگه آنقدر احمق بودن دیگه نمیتونستن سیستم موشکی پاتریوتو به عربها بچپونن. از این به بعد قبل از نظر دادن یکمی عمیقتر فکر کن.
  10
  47
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱
  ۵۷
  paydar22 - لاهه، هلند

  یک ضرب المثل فارسی میکه شتر را بخشیدن با بارش ان وقت گرفتند از دم ش حالا حکایت اینهاست در مورد عربستان که هم بمب باران هوایی و زمینی میکند ان هم به یک عده چادر نشین هیچ نکرانی ندارند و هیچ ابلاغی از سازمان ملل برای عربستان صادر نمیشه حالا که عربستان تا خرخره تو لجن گیر گرده ایران را بهانه گرفتن یادشون رفته چه جوری حجاج ایرانی را به کلوله بستن
  13
  35
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۹
  ۳۵
  rouzbeh_ma - لندن، انگلستان
  تا حالا به این نکته دقت کردید ؟!. کره شمالی شده سگ هار چین . هر دشمنی بخواد از طریق کره شمالی انجام میده و اخرشم میگه من که نبودم اون بود. کوبا شده بود سگ هار روسیه . اونم هر دشمنی که نیاز بود از طرف روسیه انجام میداد و روسیه شونه خالی می کرد از مسئولیت و می گفت من که نبودم اون بود. حوثی ها و حزب الله هم شدن سگ هار جمهوری اسلامی . البته با کلی تفاوت نسبت به دو مورد بالایی . از این مثال ها زیاد هست . سودی که ازش در میاد برای کشورهای قدرتمند زیاد هست . هزینه ها رو کی میده؟ مردم اون کشورها. مثل من و شما. دیکتاتورها و اقازاده هاشون که جیبشون از پول من و شما پر هست. مردم هستند که از پول و عمر و اعصاب و روان و جان خودشون دارند هزینه میدن. کاش روزی هوشیار باشیم .
  3
  15
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۰۱
  ۴۱
  شیرمردان - سیدنی، استرالیا
  سیاستمدارهای آلمانی ها الان ادای ادمهای متمدن و انسان دوست را در می اورند. همین حـ... ها باعث دو جنگ جهانی و کشتار انسانهای بیگناه بسیاری شدند. در جنگ ایران و عراق ها طرف صدام را گرفتند. به داعش هم خیلی تجهیزات دادند. من نمیدونم چرا ایران سفرای اینها را احضار نمیکنه و یا سفیهای اینها را اخراج نمیکنه. هر چی جلو اینها بیشتر شل کنی بیشتر فشار میدند.
  8
  24
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۱
  ۵۱
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  عجب دنیای بیشرمی شده ..خودشون دارن میگن عربستان و همدستانش مناطق مسکونی در یمن را بمباران میکنه ..بعدایران را محکوم میکنند ..دم ایران گررررم که سلاح به حوثی ها میده
  14
  22
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۶
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  توجه کردید این بچه مغول نوکر اردوغان هر کجا نام ایران می آید چطور آتش میگیرد.همه جا بلا استثنا مخالف ایران است من مطمئنم این مزدور سپاه چهارپایان است چون خیلی هم به واژه ....حساسیت دارد و هر وقت اسم .... می آید پالون می اندازد و شروع به فحاشی میکند.الان هم نوکری عربستان میکند
  10
  17
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۵
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  تا حالا شده به یک سگ یک تیکه نان بدهید ؟؟ با انکه اصلا نان غذایش نیست چقدر شرافت دارد تا عمر دارد فراموش نمیکند. بی خانوادگی بعضی از سر راهی ها را ببینید که طرف را در خاک ایران پذیرفته اند و حالا برای اردوغان و عربستان دم تکان میدهد یا نوکری آخوند هندی و عراقی را میکند.ایا میتوان به تعدد پدر مربوط باشد ؟
  9
  16
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
  ۵۱
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. کاملا موافقم هموطن عزیز . واقعا اینهایى که پاس ایرانى دارند و به اسم کشور حساسن باید یک سرى به شجره نامه خودشون بزنن. بعضى از اینا (مثل این آقا از تهران)رو فرض کنیم حالیشون نیست و ناآگاهند. ولى یکى بلند میشه از ابوزبى از پیروان محمد بن عبدالوهاب مقبور ضد ایرانى که هم ستون پنجم مملى بن سلمون هست و هم ارتودنسى مغز شده ،براى پیشیبرد اهدافش چاخان هم میکنه که در جنگ با عراق در راه وطن (نداشته اش) با افتخار . :) جانباز شده ، در ضمن پاس اروپا هم :)دارد . ، یکى گرگعلى ایسکندر قهوه اى از نژاد آتیلا و چنگیز و مصطفى کمال (بزرگ) که همش حرفاى بزرگ میزند. یکى هم امثال تورکم از اردبیل که من تعجب مى کنم وقتى خدا على دایى رو آفرید دیگه این یکى رو از کجاش درآورد! و! خلق کرد. از این نمونه زیادند. مشکلشون هم با حکومت نیست (که اگر بود تقریبا همه ما با آنها مشترکیم). مشکل آنها یک چیز است و آن ایران و قدرت ایران و تمامیت ایران است
  8
  10
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۶
  ۵۱
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  اینها میخواهند ایران را به زیر پرچم تازیان یا ترکان ببرند و غافلند از اینکه . بقول جملة معروف ستار خان به کنسول روس: «آقای جنرال کنسول! من می‌خواهم هفت دولت به زیر بیرق ایران بیایند، من زیر بیرق بیگانه نروم.». بیگانه بخصوص شامل نسل چنگیز بزرگ . و تازیان مسلمان میشود بخصوص سلفى هاى کله خراب داعشى که
  9
  9
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  ۵۱
  abulolo al majoosi - برنو، چک
  اگر قرار باشد فرزندان جهاد نکاح به ایران حاکم شوند خداوند سایه آخوند را تا ابد از سر ایران کم نکند
  6
  6
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. ای لر اصلاح نشده شهرستانی ترانزیت شده به اتریش خیلی دلت به وطنت میتپه تن لریتو بردار بیا ایران حداقل 2تا آجر بنداز بالا. سعی کن پماد خوب برای نقاط سوختگیت استفاده کن.
  10
  7
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::tom28 - تهران، ایران::]. دوست عزیز من درباره جایی حرف زدم که زمانی درش مدت کوتاهی کار کردم و به دلیل عدم علاقه به سیستمهای جنگی انصراف دادم. انقدر هم شعور دارم اطلاعات حتی نه چندان مهم و به درد بخور نظامی مملکت رو مطرح نکنم چون آدم وقتی جایی کار میکنه میشه محرم اونجا. البته اینو بدون ایران تمام تکنولوژیهای وارداتی درپیتش تحت نظر روسیه و آمریکا هست. قبلا گفتم ایران مال متفقینه و هر کدوم سهمی در گرداندن این مملکت دارن. دقیقا بعد از اواخر قاجار که شکست خوردن ایران دیگه مستعمره شده. کلا خاورمیانه همینه. پس زیاد جوش نزن.
  6
  7
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۱
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::iran2015 - وین، اتریش::]. یه روزی بی شناسنامه ای مثل تورو حسابی ادب میکنیم. توی سرزمین ملت بزرگ و کهن تورک ایران ... چون همون شغل آجر اندازی رو هم از طایفت میگیریم. خیلی از ملت بزرگ و کهن تورک ایران و قفقاز و تروکیه عقده داری گورتو گم کن همون پاکستان یا افغانستانی که اجدادت ازش اومدن. همون رضا خان و پسرش هم تورک بودن همین رهبرتم که زیر سایش ترانزیت شدی خارج و داری. میخوری تورکه هم تمام تمدنهای کهنی که در این سرزمین قبل از ورود اجداد بی بوتت بودن تورک بودن. بفهم .....
  14
  6
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۰
  ۵۱
  iran2015 - وین، اتریش
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] نیک پیداست که چه کسی نیاز به پماد سوختگی دارد😆😆😆😆اینکه روزی مرا ادب میکنی و پالون برای من می اندازی را خیلی ها از پشت کامپیوتر گفتند ولی بچه مغولهایی که لر بختیاری را از نزدیک دیدند خودشان را خیس کرده ای به رکوع رفته اند.دقیقا درست گفتی خامنه ای و اردوغان و تو همه ترک هستید حتی اسکندر هم ترک بوده .من مطمئنم الله هم ترک بوده حتی حضرت آدم هم ترک بوده ولی شرافت را ما ایرانیان داریم .
  7
  7
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۹
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::abulolo al majoosi - برنو، چک::]. یه شهرستانی غربتی ترانزیت شده به مناطق درپیت اروپا هم پیدا شد. سر به آخور حکومت به بهانه اسامی کذایی وطنپرستی و ملی گرایی ... تو و امثال اون لر اصلاح نشده غربتی برای ملت بزرگ و کهن تورک ایران در حد فکاهی و طنز هستید و هیچوقت مطرح نبودید و نخواهید بود. در بین شهرهای فارس نشین فقط مدتی اصفهان به خاطر پایتختی تورکهای سلجوقی و صفوی مطرح شد. و اگر شد و 4تا تیرتخته داره از صدقه سری ملت تاریخ ساز تورک هست. اون .. اسم کذایی لرهای بختیاری پاکستانی نژاد که فکر میکنه مورد توجهی ... و متاسفانه برخی مورخین اینها رو به تورکها چسبوندن. آدم باشید تا مفتخرتون کنیم در غیر اینصورت لرزاده و کردزاده خواهید موند. هر وقت خیلی فاز وطنپرستی گرفتید تشریف ببرید سرزمین اجدادتون در افغانستانی پاکستانی عراقی جایی. چون اینجا تمدنگاه طوایف قدرتمند تورک بوده و خواهد بود. تهران اومدید دوسه جا عمله لازم دارم.
  4
  7
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۷
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.