فائزه هاشمی در دانشگاه زنجان: از "شرت و کرست" تا بوسیدن مامان چاوز

فائزه هاشمی ، دختر هاشمی رفسنجانی در یک سخنرانی مطالب جنجالی را مطرح کرد. وی از جمله درباره بوسیدن مادر چاوز توسط احمدی‌نژاد و ممانعت رهبر از انتخاب وزیر زن و اقلیت مطرح کرد
+32
رأی دهید
-29

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  arya_japan - توکیو، ژاپن
  تا وق
  6
  9
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۴
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  یا خدا . ببین حکومت ملت ایران رو چقدر و چقدر و خیی چقدر اسکل فرض کرده و اسکل کشف کرده که از مهره های سوخته که چه عرض کنم مهره های جزقاله شده هم برای سرکار گذاشتن اذهان عمومی و بخصوص جوانان کپک زده ایران استفاده میکنه!!! شورت و کرست و رفتن زنان به استادیوم. چه موضوعات کلیدی و حیاتی. مملکتی که اصلاحطلبش امثال خاتمی و روحانی و هاشمی باشن موضوعات مهمش هم شرت و کرسته. دستهای زیادی از خارج (متفقین) سالهاست ملت ایران رو در مخلسی (فاقد مغز) نگه داشتن. عده ای رو در فقز عده ای رو در مال عده ای رو در قدرت و حتی عده ای رو در درس. نفتمون رو میبرن مغزها و جسمهای فعال رو میبرن پولی رو هم که بابت نفت میدن رو میبرن. یک زندگی انگلی. ملت ایران هم مثل ماهی که چه عرض کنم جلبک همه چی رو 3سوت فراموش میکنن. زلزله ساختگی آتش سوزی ساختگی وطنپرستی ساختگی نژادپرستی ساختگی دین ساختگی. راهبری مغزها در ایران به شکل فاجعه آمیزه. حتی گوسفندها رو در گله اینطوری راهبری نمیکنن. گاهی فکر میکنم آلودگی هواشونم ساختگیه.
  11
  35
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  ۶۵
  PAARISA - آمستردام، هلند

  مشکل اینه که این خانم برای آزادی چونه نمیزنه , معتقده همه , زن و مرد , مسلمان و غیر مسلمان , باید به یک اندازه گرفتار باشن !
  5
  38
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۸
  ۶۴
  Madjid aramesh - پاریس، فرانسه
  برو بابا خفه شو اون موقع که باباى بى همه چیزت داشت پدر کشور رو در میاورد مبارز نبودى
  6
  13
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۹
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  اون ولایی ها و طرفداران نظام و خامنه ای که علیه خانم هاشمی در این جلسه صحبت کردند همه لهجه مغولی تابلویی داشتند که فارسی صحبت کردن براشون سخت بود
  16
  10
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. آخوندزاده قمی افغانی الاصل یا شاید پاکستانی الاصل و یا عراقی الاصل متوجه نشدی این آقا که به لهجه کهنترین ملت ایران و قفقاز و تروکیه حرف میزنه از طرف خود این خانوم مهره سوخته هست تا سوالای پیش پا افتاده بپرسه و جوابای کوچه بازاری بشنوه. تنها رجال مردمی وزنده حال حاضر ایران یه تورک کهن به نام میرحسین موسویه که چون میدونستن براشون خطرناکه زندانیش کردن والا امثال خاتمی یهودی زاده بی عرضه رو هم دستگیر میکردن. یا روحانی دروغگو آدمکش رو جای اصلاحطلب به ملت .. مثل تو نمیچپوندن.
  11
  6
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. دلتون خواست برید توی گوگل ترانسلیت ترجمه کلمات مختلف رو به زبان کهن سرزمین ایران یعنی تورکی بزنید و همونو ترجمه مغولی بزنید اگر در موردی شباهتی بود بیارید در همین مطلب بنویسید ماهم فیض ببریم. البته که در فارسی واژه8 های مغولی زیاده و شانس آوردید ملت قدرتمند و کهن تورک ایران و قفقاز و تروکیه دخل مغولها و عربها و رومیها و روسها و افغانیها ووو رو آوردن والا.... شاهان تورک خودشون زبان ساختگی فارسی رو از عربی و سانسکریت هندی و تورکی ساختن و خودشون ازش حفاظت کردن و حالا یه بچه آخوند مثل تو مدعی شده.
  14
  5
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۵
  ۳۷
  raha1984 - هامبورگ، آلمان
  [::amirgheryou - تهران، ایران::]. شما هم زبان ترکی رو گوگول کن تا اطلاعات بیشتر بشه و بفهمی اونها هم کلمات فارسی رو دارن.......
  3
  3
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::raha1984 - هامبورگ، آلمان::]. من که مشکلی ندارم در تورکی از کلمات فارسی استفاده بشه. هیچ ایرادی نداره در زبانی از واژه های زبانهای دیگه استفاده بشه. این خانوم قمی احتمالا شوهرش از آخوندهای افغانی فارس زبان بوده و چون چشاش شبیه مغولها بوده از اونها بدش میاد و هرجا میخواد به تورکها توهین کنه به اونها میگه مغول. دارم جواب اینو میدم که دشمنی با همسرش رو به ملت تورک بسط نده.
  4
  2
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.