تاریخی ترین افشاگری علیه قوه قضاییه و فساد حاکم بر آن - ویدیو

+196
رأی دهید
-13

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  داستانهاى فساد نه تنها در قوه قضائیه که در تمامى سطوح مملکت آنقدر زیاده ، که مثل فیلمهاى تکرارا شده ! اون اژه اى قرمساق هم طبق معمول از این گوش میگیره و از اون گوش رد میکنه ، چیزى هم عوض نمیشه! از قدیم گفتند؛ پیش نماز که تِلِنگش در بره ، پس نماز کارى میکنه که شهردارى هم حریف جمع کردن و تمیز کردنش نمیشه! به امید حق نفسهاى اخرشونه!
  5
  93
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Realman - ارواین، ایالات متحده امریکا

  ظاهرا خدارو شکر مردم کم کم دارن یه حرکاتی میکنن
  7
  77
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  بطرز وحشتناکی خودشون دارن فاتحه انقلابشون رو می خونن. من در شگفتم حماقت تا کجا می تونه پیش بره. کره شمالی و سومالی هم اینقدر فاسد نیست.
  3
  78
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  حاج آقا دچار تحیر الوجود شد و رعشه گرفت!! اون دوستمون نوشته بود: این افشاگریها برای سید علی از بمب اتم بدتره! زرشک! سید علی خودش سر دسته دزدهای دریایی و زمینیه. مطلب اینه که ملت در اعتقاد دست و پا میزنه. من به خدا فحش میدم اون یکی جوجو در آمریکا حرص میخوره! بابا خدا خودش اگه بیضه داشت حساب من رو میزاشت کف دستم. تو که در لس آنجلس سفره عباس و ابول میندازی و بیف استروگانف نذری میدی چرا حرص میزنی؟! آقا اینا همه فاسدن. افشاگری هم مفهوم و معناشو از دست داده و داره کم کم طنز روز میشه. برید اعتقاداتتون رو که ریشه در ترس داره حل کنید تا بشه از قبر این رژیم خدا فروش و دغلکار خلاص شد. برید ترساتونو حل کنید. خدا رو هم که محصول ترس و وحشت و شیادیه بیخیال شید.اون پشت خودشو هم نمیتونه بشوره. برید ترسها رو حل کنید و مغزتونو از نفرت و خرافات نجات بدید تا دو روز آروم و با ثبات زندگی کنید. این حاج آقا رو در حال دزدی و دست در کوزه هم اگه بگیرید میگه : به امر و خواست خدا داره عمل میکنه!! خدا کلا پل ساز دزداست. خود دانید.
  9
  68
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۵
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  یعنی بعد ار 1400 سال تازه متوجه شو دی .که قضات رشوه گیر و دزد و تجاوز به مال و جان مردم هستند ! باز هم فکر کنم دو الا سه هزار سال دیگر طول بکشد که اصل قضیه را شما متوجه شوید !
  4
  62
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  جناب مقام معظم رهبری از هر قاضی جنایتکار و رشوه بگیر متهم تر است ! بروید خودتان را رنگ کنید با چنین افشاگری ! همه این افشاگری های این اقا به گفته خودش قبلا" یا به انها رسیدگی کردن یا نکردن پس همه این افشاگریها اطلاعات سوخته ای است که دارند بخورد دانشجویانش میدهند و دانشجوها هم از روی اگاهی داشتن یا نداشتن بهبه و چهچه برایش میزنن . رژیم خوب میداند سر مردم و جوانان را با این ارجیف افشاگری گرم کنند. شما اگر راست می گوید افشاگری در مورد سیاستهای جنایتکارانه داخلی و خارجی رژیم اخوندی و دخالتهای رژیم که در خارج از کشور انجام میدهد بکنید. افشاگری در مورد کمکهای مالی که به جنگ در یمن میشود و به بازسازی سوریه که قرار است بشود و به کمکهای که در این چند سال در خفا به شیعه های عراق و لبنان شده است بکنید . همه میدانن که در نصف ادارات قضای و غیره قضای زیر میزی از مردم گرفته میشود و همه میدانن که خیلی از وکیلها برای رشوه دادن به قاضیها دلالی میکنن........
  4
  44
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  smart292 - ونکوور، کانادا
  لاریجانى فاسد باز هم میگى نواره - نوار که پا نداره . نابود باد رژیم فاسد دزد اخوندى
  0
  11
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.