محمد خاتمی: از رای به روحانی پشیمان نیستم

محمد خاتمی مهمترین حامی حسن روحانی در انتخابات اخیر بود محمد خاتمی، رئیس جمهور پیشین ایران، حمایت "قاطعانه" خود از حسن روحانی، رئیس جمهور کنونی را اعلام کرده و گفته است انتقادهای روزهای اخیر از آقای روحانی "دسیسه" است.
 
آقای خاتمی گفته است: "ما نه تنها از حمایت و رای به آقای روحانی پشیمان نیستیم که همچنان قاطعانه از ایشان حمایت می‌کنیم و ایشان را موفق می‌دانیم"
 
به گزارش وبسایت آقای خاتمی او گفته است "این موج تخریبی به وجود آمده را هدفمند و دسیسه‌ای برنامه‌ریزی شده برای مایوس کردن مردم می‌دانیم."
 
در روزهای اخیر و به ویژه پس از ارائه لایحه بودجه سال ۱۳۹۷ به مجلس، شماری از هواداران آقای روحانی می‌گویند که از رای به او پشیمان هستند.
 
برخی هواداران آقای روحانی می‌گویند او در آستانه انتخابات برای جلب آرا شعارهای تندی داد، اما پس از پیروزی در انتخابات از وعده‌های خود کوتاه آمده است.
 
در کنار انتقادها از آقای روحانی، عده‌ای از رای به نامزدهای فهرست امید در مجلس و همچنین شورای شهر انتقاد کرده‌اند.
 
پیام‌های محمد خاتمی برای دعوت رای به حسن روحانی و نامزدهای فهرست امید سهم چشمگیری در تقویت موج تبلیغاتی به نفع آنها داشت. آقای خاتمی حمایت دوباره خود از حسن روحانی را در دیدار با اعضای مجمع روحانیون مبارز کاشان اعلام کرده است. او رئیس شورای مرکزی این نهاد روحانیان اصلاح‌طلب در ایران است.
 
دیدار محمد خاتمی با اعضای مجمع روحانیون مبارز در حالی انجام می‌شود که به گفته نزدیکانش دادگاه ویژه روحانیت از آغاز مهر ماه او را به مدت سه ماه از شرکت در هر گونه "مراسم سیاسی و تبلیغی" و حضور در هر جمع "غیرخانوادگی" منع کرده است.
+16
رأی دهید
-91

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  ملتِ هیجانی ، ملتِ همیشه پشیمان! معلوم است اگر بی‌ مطالعه و از سرِ هیجان کاری انجام دهید ، همانطور هم بی‌ مطالعه و از سر هیجان پشیمان خواهید شد. اینها همان‌ها هستند که به مموتی هم از سرِ هیجان رای دادند. اینها همانها هستند که انقلاب کردند و امروز شعار میدهند : ما انقلاب کردیم ، ما . خوردیم !
  7
  34
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۳
  ۴۳
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  اما من از رای به روحانی پشیمان نیستم چون مطالعه دقیق کردم.
  29
  12
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۰۴
  ۳۶
  محمد از شیراز - شیراز، ایران
  نباید هم آقای خاتمی پشیمان باشه. شما که نگران بازار مسکن نیستی که راکد مونده.
  11
  17
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۰
  ۴۱
  Compatriot - لیون، فرانسه

  خب تو آقای خاتمی پشیمان نباش من بعنوان یک ایرانی‌ پشیمان هستیم. اصلا ما پشیمانیم که چرا انقلابی صورت گرفت و پدارنمان این چنین ساده لوحانه گول شما اخوندهای روضه خوان را خوردند. شما هنری جز روضه خوانی‌ نداشتید و کمکی‌ به اقتصاد مملکت هم نمی‌کردید آنچه را که مزد میگرفتید شایسته تون بود. حالا در بهترین اماکن ایران زندگی‌ می‌کنید کار خاصی‌ هم نمی‌کنید جز موعظه. مملکت را به گند کشیدید با فساد و ندانم کاریهاتون. بهترین در آمد و دل‌ دزدی را هم دارید و لیکن خون مردم ایران را تو شیشه کردید. معلومه که باید از هم طرفداری کنید. این نکنید چه کنید!؟
  8
  30
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۱
  ۳۸
  Kourosh kuwait - سالمیه، کویت
  من اعتراف میکنم:. رأى دادم به این آقا و پشیمونم. دیگه رأى نمیدم با اینکه رأى ندادنِ من اثرى نداره . اگه نصف ایران هم رأى ندن راحت میگن بالاى ٧٠٪؜مردم رأى دادن. این حکومت همش دروغ و فساد شده
  9
  26
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۸
  ۴۶
  -xAdolf - اخن، آلمان
  برو ملیجک بیشتر بدبختی این مردم فلک زده از امثال تو روباه صفتاس، بخاطر اینکه اونکه خودشو اصول گرا میدونه حداقل موضع اش مشخصه از اول خودش میگه من بی ناموسم در قبال این مردم وادم تکلیفشو باهاش میدونه ولی خطرناکتر از اونها افرادی مثل تو روباه کثیفن که تو روی مردم نیشت بازه میخندی مثل بز، ولی از انطرف دستمالی علی چلاق رو میکنی خنجر از پشت به ملت میزنی بیشرف.
  10
  29
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۷
  ۴۲
  karkas - اصفهان، ایران

  سگ زرد برادر شغال
  6
  35
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۴
  ۶۷
  senator x - تهران، ایران
  یکی از هزاران حقه و فریبکاری جمهوری اسلامی در زمان انتخابات رئیس جمهوری اینست که یک گند کثافت را در مقابل یک بد بد قرار میدهد که مردم برای انتاب نشدن اون گند کثافت,بدو بدو میروند که باون بد بد رای دهند که باین ترتیب سیاهی لشگر برای فیلمبرداران خارجی ,مهیا میشود و تبلیغ برای آخوندها
  0
  7
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.