تداوم ناآرامی‌ها در کردستان عراق ۵ کشته به جا گذاشت.

+45
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  karkas - اصفهان، ایران
  با طناب اعزرائیل(به اشتباه اسرائیل) توی چاه رفتن همین می شود دیگه! خود اسرائیل را کسی قبول نداره اینا به اونا آویزون شدند :
  38
  47
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۳۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۶
  dannni - سوئد، سوئد

  اینها دو ماه پیش پای کوبی و رقص تو خیابان‌های راه انداخته بودن و زندباد مسعود میکردن الان شد مرده باد و بزن بزن آخه آرام نشسته بودید این چه کاری بود
  20
  62
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  کوردها دارن اشتباه میکنن برعلیه خودشان قیام میکنن . اگر احزاب کورد در امدی داشت مثل چند سال پیش به هیچ عنوان از کوردها دریخ نمیکرد و همه مردمنشان را زیر حمایت مالی و اقتصادی خودشان قرار میدادن . ولی زمانیکه در امدی برایشان نگذاشته اند چگونه بتوانن شکم مردم راسیر کنن ؟ مردم می بایست دست در دست احزاب ملی خودشان برعلیه ظلمی برخیزند که دولت عراق کنونی انجامدرش می باشد.
  35
  31
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  وقتی ما ایرانیان میهن دوست به لحاظ خیر خواهی ( نه مثل مزدوران رژیم و بچه مغولهای نوکر اردوغان )به برادران کردمان گفتیم که جدا کردن خود از سایر برادران ایرانی اشتباه است ما را شوونیست خواندند،وقتی گفتیم اینها میخواهند دست آورده‌ای کردستان را نابود کنند و امثال بارزانی همیشه نوکر بوده اند و به مردم و ارزشهای فرهنگی اعتنایی ندارند خیلی ها ناراحت شدند،اگر بجای این بارزانی مزدور یک ستار خان بود که به درخواست سفیر روسیه مبنی بر جدا کردن آذربایجان تو پوزش از می بود نه تنها کردستان آزاد میشود بلکه کل ایران آزاد میشد ولی این احمق به همه چیز گند زد
  31
  41
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  البته مطلب بالا را من برای کردهای شجاع میهن مقدس خودمان نوشتم و نه برای چهارتا نوکر بژی بژی نوکر بارزانی
  22
  41
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران

  [::iran2015 - وین، اتریش::]. فعلا جای سوزشتو پماد بمال لر اصلاح نشده افغانی نژاد تا بعد. البته بعید حتی لر اصلاح نشده باشی و همون کرد عراقی زاده بیشتر بهت میاد. تا وقتی نخوای بفهمی که یک پاکستانی نژاد یا افغانی نژاد یا عراقی نژاد هستی که داری در سرزمین کهن ملت بزرگ و تاریخساز تورک زندگی میکنی .. روزگارت همینه. مغولها برادر ناتنی شما هستن نه ملتی که مبداشون با پیدایش خاک ایران در این سرزمین یکی هست. واژهای مغولی در فارسی ساختگی شما زیاده اما در تورکی وجود نداره. خودتو خر نکن و برو به گوگل ترنسلیت مراجعه کن تا ببینی کدوم زبان با کدوم زبان شباهت داره. حتی 1وایژه تورکی با مغولی مشابه نیست. شهرستانی عقده ای ترانزیت شده به دورقوز آباد سفلی
  35
  8
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  کردها شانس آوردن مستقل نشدن والا دو ماهه همدیگه رو قتل عام میکردن. اینو من بارها قبلا گفتم. متاسفانه کردها ریاکار هستن برای همین در زندگی جمعی موفق نیستن.
  27
  18
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] مغول جان من واژه ای توهین آمیز از ترک نمی دانم که بهت بدهم مرا خر خطاب کردی تا آنجا که من میدانم شما به واژه خر حساسیت دارید ..پس لطفا القاب اجدادی خود را نثار دیگران نکنید.ترک بدبخت! پاکستان 1947 درست شده و نژاد نیست البته تو تیله مغول اینها را نمی فهمی برو آثار باستانی برای خودتان درست کن و تاریخ جعل کن.
  8
  15
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  این ترکا که اکثرا پایین شهری هستند و از شهرهای ترک نشین به تهران اومدن و بیشتر هم جنوب شهر تهران را تصرف کردند و دیدن انها در ماه محرم جالبه و افتخارشون هم حکومتهای اسلامی متعصب و خشن و عقب مونده است و از لحاط فرهنگی هم ایران را در دورهای حکومتشان به قهقرا کشاندن مثلا در دوره صفویان ترک، شاعران به هندوستان میرفتند و دوره قاجار که دگه نیاز به توضیح نیست .اگر رضا شاه و محمدرضا نیومده بودند الان مثل افغانیها و پاکستانی ها لباس میپوشیدیم . در مورد شباهت زبان ترکی و مغولی اینه که صفت و مضاف الیه قبل از موصوف و مضاف میایند یعنی برعکس فارسی هستند و کلمات ترکی مثل خان و تیمور اصالتا مغولی هستند که تیمور لنگ مغول و چنگیز خان در اسمهایشان این دوکلمه را دارند .
  8
  12
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  یک مطلب از اینترنت پیدا کردم خوبه دوستان ببینند: " از آنجا که ترکی و مغولی هم ریشه اند بسیاری از کلمات مغولی با ترکی آنها یکی است . اینکه مغولی با ترکی هم ریشه است مانند این است که زبان فارسی را با زبان هندیان و اروپاییان هم ریشه بدانیم پس اگر در هند یا اروپا مردمانی جنایت کردند ربطی به ایران و فارسی زبانان ندارد .مبادا هم میهنان خوب ترک ایران از این سخن آزرده شوند.تازه این ترکان بودند که بیش از دیگر مردمان از مغولان آزار دیدند زیرا از نظر جغرافیایی سرزمینشان به مغولستان نزدیک تر بود". با کمال احترام به دوستان ترک بافرهنگ ،ولی واقعیتها را بدون تعصب و تمسخر باید گفت
  7
  14
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند
  amirghyronمیتونی اون در ....را ببندی?حرفهات همون در حد هم قطارهای خودته ..تراختور😀😀😀😀😀😀😀😀😀
  6
  7
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::oghab - هلسینکی، فنلاند::]. فعلا که دارم در .. امثال تورو میبندم. هم قطارهای من .. به امثال تو شرافت داره. کرد پاپتی.
  3
  6
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  iran2015 - وین، اتریش
  [::amirgheryou - تهران، ایران::] ببین تو چقدر بی ریشه هستی حتی چنگیز هم از وطن فروش بیزار بود و آنها که برایش خبر میآورند را گردن میزد.بیچاره اطرافیانت.
  3
  3
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.