شعار مردم اصفهان: ما انقلاب کردیم، چه اشتباهی کردیم! - ویدیو

راهپیمایی بازنشستگان فولاد مبارکه و ذوب‌آهن اصفهان - ۲۷ آذر ۱۳۹۶
+242
رأی دهید
-27

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۲
  II PARSA II - هانوفر، آلمان

  همینطوری پیش بره٬ فریاد محمدرضا شاه ما رو ببخش هم خواهیم شنید ;) ;) ;) ;)
  107
  158
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۲۶
  ۵۴
  shaboruz - پاریس، فرانسه

  پشیمانی چه سود ؟ چهل سال نابودی حاصل یک اشتباه!
  49
  155
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۸
  ۵۳
  حکایتی - تهران ، ایران

  شماها خیلی‌ بی‌ جا کردین که انقلاب کردین ،به خاطر آب برق نفت مجانی‌ ،و برای یک بی‌ همه چیز هندی زاده و اطرافیانش مردم و کشوری رو نابود کردین حالا ابراز پشیمونی می‌کنین !!!بدتر از اینها باید به سرتون بیاد تا قدر مردی که مردمش و میهنش رو دوست داشت رو بفهمید. با درود به خاندان ایران ساز پهلوی و روح پدر ایران زمین شاهنشاه آریامهر بزرگ ارتشتاران شاد باد،و ننگ‌ به تک‌تک کسانی‌ که سال ۵۷ خودشون رو پاره کردن تا یک مشت ضد ایرانی‌ بر ایران حکومت کنن .
  26
  73
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۴۷
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  فهمیدید که اشتباه کردید ولى دیگه خیلى دیرشده! با همین حماقت بزرگ صد سال مملکت از همه چیز عقب افتاد! یکى دو نسل باید تاوان این حماقت رو بدهند!
  19
  46
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۱
  ۴۱
  Afshin51 - کلن، آلمان

  امیدوارم جریان این نارضایتیها و تظاهرات ضد حکومتی این بار به مسیر مناسبی هدایت شود و مانند چهل سال پیش که اخوندها قدرت را با حیله گری بدست گرفتند عده ای لاشخور بی همه چیز مملکت را از اینکه هست بیشتر نابود نکنند ،به امید سرنگونی هر چه سریعتر مفت خوران عمامه یسر و مزدورانشان جاوید ایران
  9
  42
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲
  ۸۱
  mok432 - تهران، ایران

  درود فراوان بر خاندان ایران ساز پهلوی، شاه عزیز به مردم فرمودند که بروید کار بکنید ، و از راه حلال پول در بیاورید ، و ایشان در ادامه فرمودند که یک ایرانی از زمانی که دنیا می‌آید و تا زمانی که از دنیا میرود، باید یک زندگی‌ شرافتمندانه و باز نشستگی ثروتمند داشته باشد.در صورتی که خامنه‌ای دزد گفت به درک که مردم ایران گرسنه و بیکارند ، کشته شدن مردم در زلزله یک نعمت میباشد. سرنگون باد رژیم آخوندی اجنبی دزد که خون ایرانی‌ ندارند .
  17
  57
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۵۱
  ۳۵
  Harfe_Hesab - ادلاید، استرالیا

  هه هه هه ...هنوز ....خوردنا مونده!
  8
  30
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۷
  ۲۹
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  شاه که دستش رو تا ارنج کرد تو عسل و کرد تو حلقتون شماها اون کثافت بازیها رو دراوردین و اون عاقبت نصیبش شد پس دیگه چه انتظاری از اینا دارین.حقتونه که همتون دزد و کلاش و کلاهبردار و گرسنه و بدبخت و بیچاره باشین.
  19
  48
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۱۴
  ۵۴
  RAHSHENAS - برلین، آلمان

  مشکلی نیست که آسان نشود . مرد آنست که هراسان نشود
  4
  27
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۳
  ۵۳
  حکایتی - تهران ، ایران

  به مزدوران بی‌ اصل و نسب و در پیتی درمونده بیچاره رژیم کثیف آخوندی باید گفت ،اینجا اومدی و به حقایقی که اینجا درج شده منفی‌ دادی و خواستی‌ که کمرنگ بشه و کسی‌ از اصل ماجرا با خبر نشه هاهاهاهاها ،زرشکککک بابا ،این ویدئو و ویدیوهای دیگری که بیان کننده انزجار مردم از رژیم کثیف آخوندی و مزدوران بی‌ همه چیزش و اینکه مردم میخهند سر به تان تک تجکتون نباشه رو چیکار می‌کنین؟؟؟ حتما به ویدئوها هم منفی‌ میدین که دیده نشه ،از شما‌ها بی‌ سوادان در پیتی بعید نیست،هاهاهاهاها ،انروز نزدیک هست که نسل آخوند و طرفدار آخوند به دست مردم نیست و نابود بشه ،پاینده باد ایران ایران آریایی ، درود به خاندان ایران ساز پهلوی،حالا اینقدر منفی‌ بدین تا جونتون در بیاد .
  11
  47
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۵
  ۴۱
  Dara20 - تهران، ایران

  مردمانی نادان و بیسواد که فاقد فهم سیاسی‌ بودند و درکی از مفاهیم اجتماعی نداشتند خوشی زیر دلشان زد و جفتک وارو زدند و کشور را به دست شیاد‌ترین قشر موجود و انگل‌های اجتماع سپردند. ننگ بر شما که زندگی‌ ما را نیز ویران کردید. خمینی شیاد هندی دشمن سوگند خورده ایران شماها را از کباره‌ها و مراکز عیش و نوش یکشبه راهی خانه‌های شیطان مساجد، پایگاه فتنه و نیرنگ نمود. شماها دارید سزای جنایت خود را پرداخت می‌‌کنید.
  10
  44
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۳
  ۳۷
  babak.ae - تهران، ایران
  جالبه هیچ خبری از کاسه لیسان ولایتمدار آخوندی و اوباشان رجوی پرست نیست؟! :) رفتید تو سوراخ موش؟ . درود بر خاندان پهلوی.
  1
  16
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۱
  ۴۱
  smart292 - ونکوور، کانادا
  در ایرن تنها راه جبران اشتباهات انجام دادن دوباره آن است یعنى بروید به خیابان و فریاد بزنید جاوید شاه ، جاوید شاه ، جان منى پهلوى بت شکنى پهلوى ، چه اشتباهى کردیم -اخوند را پولدار کردیم ،جاوید شاه جاوید شاه
  2
  10
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۹
  ۴۱
  smart292 - ونکوور، کانادا
  ، چه اشتباهى کردیم -اخوند را پولدار کردیم
  1
  9
  شنبه ۲ دی ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.