مرد معتاد،گوشت فرزندش را کباب کرد!

مرد شیشه‌ای اهل شهرستان حاجی آباد استان هرمزگان که پس از مصرف مواد مخدر، دچار توهم شده بود، در اقدامی هولناک بخش‌هایی از گوشت بدن دختر دو ساله‌اش را تکه تکه کرد و به سیخ کشید. او مشغول کباب کردن گوشت فرزندش بود که همان موقع همسرش به خانه بازگشت و با دیدن این صحنه دلخراش بلافاصله با پلیس و اورژانس تماس گرفت.
به دنبال این تماس امدادگران و پلیس خیلی سریع وارد عمل شده و همزمان با انتقال دختر کوچولو به بیمارستان، پدر معتاد نیز دستگیر شد.
مرد معتاد در بازجویی گفت: «مقدار زیادی شیشه مصرف کرده بودم وحال عادی نداشتم و نمی‌دانم چگونه این اتفاق افتاد که گوشت‌های بدن دخترم را برای کباب کردن بریدم.» دادستان شهرستان حاجی آباد هم دراین باره گفت: متأسفانه امروزه با ورود مواد صنعتی به کشور و مصرف این مواد از سوی معتادان مشکلات زیادی برای خانواده‌ها وکودکان ونوجوان‌ها ایجاد شده است. در خانواده‌هایی که پدر، مادر یا هر دو نفر معتاد باشند، کودکان همیشه قربانیان این آسیب اجتماعی هستند. این کودک نیز یکی از قربانیان مواد مخدر است.
ابراهیمی بیان داشت: باید خانواده‌ها بیشتر توجه داشته باشند و نگذارند که فرزندانشان به سمت اعتیاد بروند و مسئولان نیز جهت آگاهی خانواده‌ها با این دشمن خانمانسوز کلاس‌های آموزشی برگزار کنند چنانچه اگر فردی نسبت به مسأله اطلاعات کافی داشته باشد هیچ گاه به سراغش نمی‌رود.به گفته وی، رسیدگی به این پرونده در دستور ویژه رسیدگی قرار دارد.
+31
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۱
  ernakola - تهران، ایران
  بسیار وحشتناک . بسیار رنج آور
  0
  2
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.