چرا پسرعمه‌ام را کشتم؟

سنگ‌کار جوان افغان که درجنایتی هولناک پسر عمه‌اش را با چاقو به قتل رسانده بود صبح دیروز از زندان به شعبه پنجم دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد وپای میز محاکمه ایستاد. او در دادگاه گفت: «پسرعمه‌ام نقشه شومی داشت و برای همین اورا کشتم!!!»
به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از دوازدهم آذر پارسال وبه دنبال وقوع جنایتی خونین درحوالی «فشم» شروع شد. بازپرس وکارآگاهان جنایی پس ازحضور در محل قتل با جسد پسر نوجوانی به نام اسماعیل روبه‌رو شدند. پس ازتحقیقات مقدماتی، پیکرمقتول به پزشکی قانونی انتقال یافت وتجسس برای دستگیری جنایتکار فراری آغازشد.
سرانجام چند روزبعد متهم - پسر دایی مقتول-به دام افتاد ودر بازجویی به قتل اعتراف کرد.
وی صبح دیروز در شعبه پنجم دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی بابایی پای میز محاکمه ایستاد.درابتدای جلسه، اولیای دم خواستار قصاص عامل قتل شدند. سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد وگفت: «چندماهی بود که با پسر عمه‌ام از افغانستان به ایران آمده بودیم و در یک خانه باهم زندگی می‌کردیم. شب حادثه اودرحالی که چاقویی دردست داشت سراغم آمد وقصد تعرض داشت که من هم او را باهمان چاقو کشتم. و...»
درپایان جلسه محاکمه و با توجه به اظهارات متهم، قضات ازپزشکی قانونی خواستند درباره سلامت روانی وی تحقیق کنند تا درجلسه بعدی به پرونده رسیدگی شود.
+16
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  قاتل و مقتول هر دو قربانی هستن. جنایتکارها هم پدران بیشعورشون هستن که خرگوشوار بچه تولید می کنن.
  2
  22
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.