ویدیوی پیام احمدی نژاد بعد از پایان ضرب‌الاجل به صادق لاریجانی

+82
رأی دهید
-36

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  Compatriot - لیون، فرانسه

  بس کن این سیاه بازیها رو مردم می‌خواهند جزئیات فساد را بشنوند. اینهایی که گفتی‌ چیز تازه‌ای توش نبود. اینها را که خودمون هم میدونستیم. پس اولتیماتوم ۴۸ ساعته و بگم بگم این بود!
  5
  105
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۳
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران

  همه تون از دم دزدید ولی ای ولله داری میدونی چرا ؟؟؟؟ نشون داری معنی بیضه داشتن چیه . خاتمی و روحانی که با پول و دلار کلا اخته کردن بوسیدن گذاشتن کنار ولی مشخص تو هنوز وجود داری . قابل توجه خاتمی و روحانی ملقب به کاسب الدوله غلاف الصلاح .
  11
  67
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۴
  ۵۴
  Hatef - پاریس، فرانسه

  همین؟ با این دورى که برداشتى و ضرب الاجلى که دادى، گفتیم بار و بندیل دالتونها را گذاشتى زیر بغلشان و روانه مملکت خودشان کردى! در ضمن، راه حل دوم را نگفتى!
  6
  80
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸
  ۳۶
  محمد از شیراز - شیراز، ایران

  متاسفانه حکومت ایران جدا از فساد اقتصادی و اختلاس ،به جولانگاه آدمهای پست و بی ریشه هم تبدیل شده. رکود بازار مسکن بیداد میکنه .
  2
  50
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۸
  ۴۱
  SORENA 1RANI - لندن، انگلستان

  از وقتی که این حکومت اخواندی امده سرکار مردم را بدبخت کرده فقر و تن فروشی و اعتیاد بیداد میکنه. دوزدیهای بزرگ دولتی و مقامات دولتی بیداد میکنه. کلا مردم گذاشتن سرکار و دارن تا میتواند ایران رابه تاراج میبرن و اگر یه روزی مجبور ترک ایران میشند همشون دارای اقامت و پاسپورت خارجی هستند و دارند اینجا مثل شاهها زندگی میکند. خلاصه این که ما از اول اغاز این حکومت بجز دورغ و فساد و گشت و گشت هیچی ندادیم تنها چیزی که به ما دادن فقر مادی و اجتماعی و بی ابروی ایراینها داخل و خارج کشور هست و اینجا تا اسم ایرانی میاد اولین چیزی که بفکرشون میاد تروریست. تنها بدبختی که ما مردم ایران داریم نمیخواهیم واقعایت هارو قبل کنیم و از این خواب زمستانی ۴۰ سال بیدار بشیم. نه احمدی نزاد و خامنه ای یا اقای روحانی کلید ساز دلشون برای کشور و مردم ایران میسوزه. خلاصه این که خدا هممون رو بیدار و به راه راست هدایت کنه.
  3
  35
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۴
  ۵۷
  paydar22 - لاهه، هلند

  مردک فریبکار هیچی ندار 8 سال رئیس جمهور کشور بود چرا ان زمان زبان باز نکردی تا زمانی رهبری هست ایران همین شگلی پس رفت و لجن از سر و رویش بالا خواهد رفت
  2
  25
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶
  ۳۸
  mehrdaduk - لندن، انگلستان
  دشمن دشمن من دوست من هست ، الان باید از أحمدى نجات طرفدارى کرد
  19
  18
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۶
  ۴۱
  SORENA 1RANI - لندن، انگلستان
  ادم های مثل احمدی نژاد و خامنه ای و لاریجانی ها و اقای روحانی کلید ساز کل این سالها برای سر قدرت موندن دست به هر کاری میزند و اصلا دلشون نمیسوزه برای این ملت شریف ایران. بس همش بازیه و کل خواستشون بیشتر حکومت کردن بر سر این ملت همیشه در صحنه است و بس. محمود هم همش میگه بگم بگم و تا حال هیچی نگفته. یکی نیست بگه با فروش و درامد نفتی ۱۲۰ میلیاردی دلاری نفت مردم ایران چی کردی و پولها کجاست؟. معلوم پولها رو در کشورهای امریکای جنوبی و ترکیه و کشورهای حوضه خلیج فارس پسنداز کردن برای اینده خودشون و خانواده خودشون و حالا دم از عدالت و ارزشهای ملی میزنند. انجا تو انگلیس همه خانواده هاشون در بهتری محله ها زندگی میکنند و با ماشین های چند صد هزار پوندیشون از فروشگاههایی Harrods خریداری میکند. اینها چطوری اصلا روشون میشه از عدل الاهی و اسلامی حرف بزنند؟. توی ایران زلزله امده و هیچ کاری برای مردم بدبخت زلزله زده انجام ندادن و میخواند امریکا و اسراییل را ز صفحه زمین حضف کنند و فقط شعار به خورد ملت می دند
  0
  10
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۸
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  ای ملت بهوش باشید. به خامنه ای هم رکب زدن. طی آخرین اتفاقات قبل از عروعور احمدی نژاد خامنه ای تصمیم داشت به خاطر تخلفهای لاریجانی و جاسوسیهای دخترش اون رو عذل کنه ولی تیم احمدی نژاد با برنامه ریزی و همدستی با رییس قوه قضائیه این بلوشو رو راه انداخت تا خامنه ای مغرور برای عدم زیر سوال رفتن سیستم لاریجانی رو ابقا عذل نکنه.
  3
  6
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۶
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  [::mehrdaduk - لندن، انگلستان::]. خیلی ببویی.
  3
  6
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
  ۶۱
  zia khan - دبی، امارات متحده عربی
  مموتی جان . ماهی‌ از سر گنده گردد نی‌ ز دم. اما دنباله شعر . فتنه از عمامه خیزد نی‌ ز ‌خم
  0
  6
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۲۶
  ۳۱
  یا30ن - پارسایان، ایران
  آغا کسی قرص سردرد منو ندیده.خداییش سرسام گرفتم از این قایم باشک بازیهای اینا!ضرب الاجل که می گفتی همین بود!اینکه در حد خط و نشون هم تهدید حساب نشد!آی ملت فریب اینا رو نخورید!می‌خوان قهرمانش کنندکه بعد از حسن کلید دوباره هشت سال از گرده ی مردم سواری بگیره!منو باش با چه آب و تابی خبرش رو پخش کردم.حیف صد حیف!الحق سگ زرد برادر شغال است!اینا ماسونن ماسون.از قبل نقش تئاترشون معلومه.میگن ماسون نماد شیطانه.باید نابود گردد.اونوق نماینده های مجلس تو ساختمانی جلسه می گیرین که کله ظهر میری نیگا کنی خورشید با مماس با نوک ساختمان هرمی شکله مجلس هستش!خر خودتونید!ولی خر اگه حالیش بود یاسین تو گوشش نمی خودن!!!زرشک از اینم بخاری برنمی خیزد
  0
  3
  ‌چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۲۸
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.