به روح امام مردم از ما ناراضی‌اند، مملکت در حال از دست رفتن است! - ویدیو

جهانبخش محبی‌نیا نماینده میاندوآب: آقای لاریجانی؛ الان ربوی بودن بانک و تبعیض در کشور اشکال شرعی دارد.مردم از ما ناراضی‌اند، مملکت در حال از دست رفتن است. ای خدا شاهد باش درد مردم این چیزها نیست.
+146
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  arya_japan - توکیو، ژاپن

  تو روح امام مردم ازما ناراضی اند .اینجوری میگفت بهتر بود !
  6
  141
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  رزم جو - لوس انجلس، ایالات متحده امریکا

  حالا چرا دادو هوار میکنی‌ اگر خیلی دلتون میسوزه یه راه کار جدید ارائه بدید، یه نقشه اقتصادی خوب بدید که وضع اقتصاد خوب بشه، دادو هوار رو که بقال سره کوچه ما هم بلده
  21
  85
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  amirgheryou - تهران، ایران

  نماینده ها اگر عقل داشتن برای همسویی با مردم از قبول افطایش حقوق و مزایاشون سرباز میزنن و در مقابل دولت و نهادها و قوه قضائیه قد علم میکنن. اینکارو بکنن میتونن روح مشروطه رو شاد کنن. روح ستارخان رو که پایاپای اولین انقلابهای مشروطه دنیا یعنی فرانسه در ایران انقلاب مشروطه کرد رو شاد کنن. ایران میتونست در مدنیست مثل فرانسه پرچمدار بشه هم به خاطر مشروطه هم به خاطر استعفای احمدشاه قاجار از شاهی و اعلام انقراض شاهنشاهی در ایران و اعلام آمادگی برای راه اندازی کشور جمهوری در 100سال پیش اما متاسفانه امثال مدرس آخوند انگلیسی شاه تقلبی و سلسله تقلبی رو دست نشانده کردن و ثمرش جمهوری تقلبی آخوندی و تغییر نام شاه به رهبر به وجود اومد.
  9
  30
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۵
  پرنده پروازی - حیدراباد، هندوستان

  بحث ساطور این بوده که مجلس میخواستن حمل سلاح سرد رو به عنوان جرم بحساب بیاورن ولی بحث این بوده که حالا ایا ساطور رو به عنوان سلاح سرد حساب کنن که نه؟
  3
  26
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۲
  Pezhman - وین، اتریش

  اگر استانداردها ررعایت شوند. بسیاری از مشکلات حل میشوند. هر وقت منافع یک باندمافیایی در رژیم بخطر می افتد فوراًدمردم و حقوق مردم و روح امام ملعون و پای دزدان مدینه و حضرت عباس را پیش میکشند تا از قانونی شدن یک لایه جلوگیری کنند تا بتوانند همچنان به خلافکاریهایشان ادامه بدهند. جوکی برای قاری قران، جناب سعیدطوسی درست کردن که گویا برایش زن گرفتن تا دست از لواطکاری بردارد. بعد از ازدواج، خطاب به تازه عروس میگه: اینجا خونه شوهره و باید زحمت بکشی. جارو نمیکنم. خیاطی بلد نیستم. ظرف نمیشورم. از لواط خوشم نمیآد و قران نمیخونم. نداریم. حالیته؟!..
  1
  24
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Gottobegood - بندر انزلی، ایران

  خوب وقت شما هم تموم شد !گوسفندان محترم مجلس ....شان برید دست به آب بشید برای صرف مال مفت مردم
  14
  34
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.