مردی ، همسرش را با فیلم سیاه پای دار برد

زن خیانتکار که پس از نصب دوربین درخانه‌اش به دام افتاده و به اتهام رابطه شیطانی با مرد غریبه دستگیرشده بود، با حکم قضات شعبه یکم دادگاه کیفری استان البرز به اعدام محکوم شد.به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از مرداد امسال وبدنبال شکایت مرد جوانی از همسرش کلید خورد.
شاکی پس ازحضوردردادگاه کیفری وهنگام تسلیم شکایتش به قضات گفت: چند ماهی بود که به رفتارهای همسرم مشکوک شده بودم. وقتی هم برای کار به مأموریت شهرستان می رفتم اطرافیان درباره همسرم حرف‌های عجیب وغریب می‌زدند که اوایل به آنها اهمــیت نمی‌دادم. تا اینکه آرام آرام شک کردم برای همین دست به کار شدم وبدون اینکه همسرم «کیمیا» متوجه شود داخل خانه دوربین مدار بسته نصب کردم تا حقیقت روشن شود.
پس ازروشن کردن دوربین‌ها، روزبعد به بهانه مأموریت ازخانه رفتم. طی چند شبی که در خانه نبودم با تمام وجود ودراوج نگرانی دعا می کردم هیچ اتفاق بدی رخ ندهد وشک من به طورکامل برطرف شود.به همین خاطروقتی به خانه برگشتم همسرم را به بهانه‌ای به بیرون فرستادم. اما وقتی فیلم دوربین ها را بررسی کردم با صحنه‌های باورنکردنی وحضورمردی غریبه درخانه روبه‌روشدم که با دیدن این صحنه‌ها احساس کردم تمام دنیا یک جا برسرم ویران شده است و...
دراوج خشم و ناراحتی وقتی همسرم به خانه بازگشت، فیلم‌ها را نشانش دادم و ازاوخواستم برای همیشه از زندگی‌ام برود. اما او همه چیزرا انکارکرد. به همین خاطرتصمیم به شکایت گرفتم.»پس از این شکایت فیلم‌ها توسط کارشناسان مورد ارزیابی قرار گرفت که صحت‌شان برای قضات مشخص شد. بنابراین زن جوان دستگیر شد و به اتهام زنا در شعبه یکم دادگاه کیفری به ریاست قاضی هدایت رنجبر و دو مستشارش- یزدان پناه و خنک دار- پای میز محاکمه ایستاد. اما او که با مستندات غیر قابل انکار روبه‌رو شده بود و هیچ دفاعی از خود نداشت اتهامش را پذیرفت.»قضات نیز وارد شور شده و پس از بررسی‌های علمی وحقوقی، زن جوان را به اتهام زنا به اعدام محکوم کردند. با توجه به اینکه مرد شیطان صفت متواری است، تلاش برای دستگیری و محاکمه‌اش ادامه دارد.
+38
رأی دهید
-8

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  دین صلح و رحمت چقدر سختگیر است، کار این خانم خیلی بد بوده ولی ایا مستحق اعدامه؟؟؟
  26
  89
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۱۵
  ۴۱
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان

  با اعدام این زن شوهرش آروم نمیشه گرچه شاید خود اون هم در این جریان مقصر باشه. به هر حال اینجور حکم ها هم با رفتن یکی دو نسل تموم میشه.روزی می رسه که همه می فهمن بزور نمیشه کسی رو پایبند نگه داشت. البته با تمام وجود امیدوارم اعدام این زن هم انجام نشه. واقعا اعدام احمقانه و وحشیانه است در این مورد.
  9
  64
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۲
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران

  بعیده فیلم رو به زنه نشون داده باشه و گفته باشه از زندگیم برو بیرون و زنه هاشا کرده باشه. احتمالا به خاطر ضربه روحی شدیدی که از دیدن فیلم رابطه خورده دلش میخواد طرف اعدام بشه اما امیدوارم رضایت بده و با شلاقی چیزی جمع بشه چون درسته خیانت دیدن خیلی سخته اما عملا فرد خیانت کننده از اعضای بدن خودش استفاده کرده و مالک بدن هرکس خودشه پس اعدام یا کشته شدن حق خائن جنسی نیست. اینطور باشه فکر کنم حدود 20 درصد زنان متاهل جوان و حدود 70 درصد مردای ایران باید اعدام بشن. یعنی حدود نصف جمعیت ایران باید اعدام بشن. خیانت دیدن خیلی خیلی سخته اما آدم باید مثل حوادث طبیعی زلزله باهاش کنار بیاد. کاریش نمیشه کرد. یه چیزی غلط بوده در رابطه اونها. یا مرده تامین کننده جنسی یا عاطفی یا حتی مالی نبوده که احتمالا نبود چون روزهای زیاد مسافرت میرفته یا خانومه حشری بوده. مشاغلی که زن و مرد مکرر چند روز باهم نباشن این اتفاق مرسومه. زن دیگه های هم بگیری بعید نیست اینطور بشه. زن نگیر تتا وقتی شغلت اینه. اون احمق رو هم ببخش چنتا شلاق بخوره و جریمه بده بره پی کارش.
  6
  33
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.