داماد سه زنه پای میز محاکمه

مرد سه زنه که همزمان با ایام ماه عسل سومین ازدواجش، از قهر همسر دومش با خبر شده و با تهدید اسلحه پدرزنش را ربوده  بود، صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. به گزارش خبرنگار حوادث «ایران»، رسیدگی به این پرونده از پارسال و به‌دنبال ربوده شدن مرد میانسال از محل کارش در شهرک غرب کلید خورد.
 
شاکی پس از رهایی به پلیس گفت:در دفتر کارم نشسته بودم که ناگهان دامادم اسلحه به دست وارد شد و پس از شلیک گلوله‌ای به  دیوار و ایجاد رعب و وحشت، مرا با همدستی دو مرد افغان ربود و به حوالی رودهن برد.تا اینکه ساعاتی بعد و با  تاریک شدن هوا موفق به فرار از اسارتگاه شدم. حالا هم خواستار رسیدگی به ماجرا هستم.با شکایت مرد میانسال، دامادش دستگیر و روانه زندان شد تا اینکه صبح دیروز در شعبه هشتم دادگاه کیفری به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی حشمت‌الله توکلی-مستشاردادگاه-پای میز محاکمه ایستاد.
در ابتدای جلسه نماینده دادستان به 10 مورد از اتهامات متهم اشاره کرد و گفت: «این مرد علاوه بر آدم ربایی به خاطر نگهداری اسلحه و مهمات، شلیک گلوله و فحاشی و توهین متهم است واز قضات خواستار مجازات شایسته‌اش براساس کیفرخواست صادره هستم.»سپس متهم پای میز محاکمه ایستاد و به قضات گفت: «در سفر ماه عسل با همسر سومم بودم که پدر زن دومم زنگ زد و با عصبانیت گفت که طلاق دخترش را می‌خواهد. من که از این تماس حسابی عصبانی شده بودم و نمی خواستم از همسردومم  جدا شوم در اوج خشم  و ناراحتی به تهران برگشته و سراغش رفتم  و با کمک دو کارگر افغانم او را به رودهن بردیم.اما وقتی هوا تاریک شد دو مرد افغان رفتند و پدرزنم هم  در فرصتی مناسب فرار کرد.بعد هم توسط  پلیس دستگیر شدم. اما علت تمام این اتفاق‌ها، دخالت‌های بیجای او در زندگی ما بود. آدم ربایی را قبول دارم اما انگیزه‌ام این بود که همسرم به خانه برگردد. چرا که من او، فرزند خردسالمان و زندگی‌ام را دوست دارم و نمی‌خواهم زنم را طلاق دهم. برای همین می‌خواستم از پدر زنم زهر چشم بگیرم تا دست از سرما و زندگی‌مان بردارد.
پس از پایان اظهارات متهم، قضات وارد شور شدند و قرار است بزودی حکم شان را صادر کنند.
+12
رأی دهید
-2

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.