واکنش مردم وقتى یه توریست اروپایى و یک افغان کمک لازم دارن - ویدیو

+217
رأی دهید
-33

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۸
  liberté - مونترال، کانادا

  دلیلش اینه که اروپایی ها هیچ وقت نیمدن وبال گردن مردم بشن و به زن و بچه مردم تجاوز کنن و آدم بکشن و فرار کنن برن اروپا بدون هیچ دردسری.
  122
  91
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۷
  Hatef - پاریس، فرانسه

  نه دیگه، نشد! یا دین مبین (دینهاى مبین!) یا انسانیت.
  22
  55
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  MehranIrani - وین، اتریش

  البته نباید این آقا یک طرفه هم به قاضی بره یکی از دلایلی که افراد برای نفر دوم نمی ایستند عدم اطمینان و اعتماد به شخص به ظاهر افغانی است چون متاسفانه جرایمی از طریق برخی از این افراد شکل گرفته که باعث شده کسی نتواند به آنها اعتماد کند. اما تا کنون در خبرها و حوادث گزارشی نداشتیم که مثلا یک فرانسوی مرتکب اقدام به دزدی یا جرمی شده باشد.برخی اقلیت از افغانستانیهای مقیم ایران باعث بوجود آمدن این بی اعتمادی شده اند البته اگر شخص فارسی هم صحبت میکرد باز افراد کمی ممکن بود بایستند و ببینند او چه میخواهد چون متاسفانه افراد داخل ایران با رفتارهایشان از هر قومی که باشند مقدار زیادی بی اعتمادی ایجاد کرده اند .
  56
  105
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  PAARISA - آمستردام، هلند

  آخر ویدئو میگه , زبان و مرز و کشور تنها یک قرار داد است , درسته , ولی همین قرارداد هست که آدم هایی که تولید میکنه متفاوته , مردم هند و پاکستان یک مردم , یک نژاد و یک کشور بودند , با همین قرار داد ها مردم هند امروز صاحب بزرگترین دموکراسی دنیا و مردم پاکستان مردمی شدند که هر نکبتی در دنیا یک سرش به اونها میرسه , کره شمالی و جنوبی یک ملتن همین قرار داد ها جنوبی ها رو صاحب قدرتمند ترین پاسپورت دنیا میکنه و شمالی ها حتی در شهر های خودشون مجاز به رفت آمد نیستن , تبریزی ها , پسر عمو هاشون در باکو هستن , دو دنیا با فاصله صد ها سال . این قراد داد ها مردمی تولید میکنه که باور هایی دارن که قابلیت انسان بودنشون متفاوته , یکی یک کتاب از آسمون زیر بغلشه که صراحتا معتقده انسان ها با هم برابر نیستن یکی هم یک قانون اساسی زمینی داره که اولین جملش حقوق مساوی برای انسان هاست
  34
  107
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  اولا که زر مفت زدن بود چون افغان با ایرانی ها هیچ فرقی ندارند اگر حتی یک سهروند تهران بود .یقینا مردم همانطور برخورد میکردند ..ولی اینکه اگر یک انگلیسی زبان یا اروپایی یا امریکایی باشد ملت ندیدبدید دورش جمع میشن شکی نیست
  43
  96
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  wasp763 - استکهلم، سوئد

  شاید یکی از دلایلش این باشه که افغانها توریست بحساب نمیان ، یادمون باشه چندین میلیون افغان کنار ما دارن زندگی میکنند ، برای این فیلم مثال دقیقی نبود .
  33
  62
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  millionaire - منچستر، انگلستان
  هر جا صحبت از خصوصیات ایرانیها میشه اولین جمله اى که معمولن میگن اینه که ایرانیها مهمان نوازند ، در حالى که تنها خصوصیتى که اصلن ندارن مهمان نوازیه ، تا یه خارجى میبینند میخوان ببینند میتونند اویزونش بشن و از کشور خارج شن ،ولى افغانى آدم نیست چون پولى نداره ، کشور بدرد بخورى نداره
  51
  65
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  برای کسیکه کامنت اول رو نوشته وهمفکرانش متاسفم.اینها کسانین که از زندگی در غرب فقط همبرگر سرخ کردن وسالاد درست کردن رو یاد می گیرن.
  48
  47
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  هنر نزد ایرانیان است وبس.
  56
  31
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  [::millionaire - منچستر، انگلستان::] عزیز من دل خوشی از اروپا ندارم چون همینا آخوند رو به جون مملکت ما انداخت اما انصافا ما خیلی چیزها از اروپا و آمریکا یاد گرفتیم . اما افغانها چه دستاوردی داشتن و چی به کشور ما آوردن ؟؟ به جز دزدی خلاف نمک نشناسی دروغگویی بچه بازی قتل و جنایت گدایی و بچه فروشی؟؟؟ از یک اروپایی یا آمریکایی باز میشه یک چیزکی یاد گرفت اما از افغان چی ؟؟ مثل میکروب وارد شریان ایران شدن تازه ادعای مالکیت هم دارن . امیدوارم یک روزی ایران دست ایرانی باشه و یک قانونی تصویب بشه و این موجودات نمک نشناس دروغگو و بیمار مغزی که هر کاریشون کنی سیستم فکریشون طالبانیه همه رو بیرون کنن برن کشور خودشون که اینقدر ادعاش رو دارن .
  78
  24
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  از اونجا که دنیا جای حقه ما ایرانی ها هم هرجای دنیا می ریم از خودمون عقب مونده تر ودگم تر هم پیدا می شه و همون برخوردی رو که ما با افغانها می کنیم باهامون می کنن.فرودگاه های آمریکا رفتید؟ما نرفتیم اما زیاد شنیدیم.
  38
  38
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۵
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::liberté - مونترال، کانادا::]. با درود. همان افکاری را که میخواستم تکست کنم؛ شما نوشتید. در همین دیار افغانا چندین بار بهم تعرض کردند. عجیبه که در ولایت اینقدر مردم صبر پیشه کردن! اینا دارن راست راست راه میرن و خلاف پشت خلاف.
  72
  15
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  باعث سرافکندگی هر جا که تو ایران چند توریست اروپایی دیده میشه یکی فیلم میگیره یکی گزارش تهیه میکنه یکی دیگه هر طور شده میخواد خودش رو بهشون بچسپونه.دلیلش هم اینه که اروپایی ها رو عملا برتر از خودشون میدونن وفراموش کردن از نسل چه کسی هستند.اسلام از بدو ورود تا به امروز ایران و ایرانی رو به ذلت و سرافکندگی کشوند.
  5
  63
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان

  کلا ما ایرانی ها ضعف شخصیت داریم وبی اعتماد به نفسیم.از ک.. کلونیست های سابق می خوریم وبه به چه چه می کنیم.اما در عین حال از تمام همسایه ها وکشورهای نزدیک بهمون خودمون رو برتر می دونیم وبهشون فخر می فروشیم.توو آلمان واروپا وآمریکا وکانادا وغیره هم همینجوری عقب افتاده فکر می کنیم.بارها دیدم عزیزان هموطن به یک علاف بیکار آویزان آلمانی چه احترامی می ذارن و چه برخوردی با یک پزشک افغان دارن که توو اسن یا کرفلد شهرهای نزدیک ما مطب دارن.عقبیم آقا جان.عقب.
  20
  44
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  sarbaz007 - المان، آلمان

  شما‌ها فکر کنم یه چند سالی‌ می‌شه نرفتید ایران ،الان مثل ۳۰ سال پیش نیست آقا جون ، ملت الان خارجی‌ هم ببینن نه که حالی‌ ازش بپرسن اصلا نگاهش هم نمیکنن ،این چیزی که شماها نوشتید شاید در مورد دهات هایی دور افتاده ایران صدق می‌کنه ، بعد این آقا با لهجه مشدی صحبت میکرد نه افغانی ، به قول یه دوستی‌ چون افغان‌ها ۳۰ سال با ما دارن زندگی‌ می‌کنن، ولی‌ من از بعضی‌ این افقا هایی عزیز شاکی‌ هستم چون با این که ۱۰ تا ۲۰ سال توی ایران نون نمک ایران خوردن و تا میان خارج دیگه نمک نشناس میشن حسابی‌، حساب کتاب اینه که جایی بهت جا میده ، هوای اونجا داری تنفس میکنی‌ باید بهش احترام بذاری چه آمریکا باشه چه آفریقا
  39
  16
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۳
  afgboy - اوسلو، نروژ
  من واقعا موندم تو کل دنیا سه کشور بیشتر فارسی زبان نیستند. ولی چرا ملتش مثل سگ و گربه هستند. کشورهای عربی یا امریکای جنوبی را ببینید انگار که از یک ملت هستند. من با میرزاده موافقم به عنوان مثال خانم های ایرانی وقتی اینجا می ایند سرشان را رنگ میکنند و با یک علاف کله زرد دوست میشوند چون طرف فقط اروپایی هست ولی همان خانم برخوردش با یک مهندس ایرانی یک جور دیگه ای هست. مردم ایران نزاد پرست هست کسی که خلافش رو میگه یا نمیدونه نزاد پرستی چی هست یا پاش رو از ایران بیرون نذاشته.
  4
  11
  ‌پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  Pezhman - وین، اتریش
  afgboy - اوسلو، نروژ. گرامی، ایران مانند افغانستان از اقوام گوناگون تشکیل شده و این توهینها از طرف آنهایی است که دشمن ما هستند. البته در مورد برادران افغان همانطور که میدانید نکاتی وجود دارد که از لحاظ فرهنگی مورد قبول ما ایرانیان نیست. ازجمله فرهنگ ایاز بازی و بچه بازی که از طریق ترکان آسیای مرکزی وارد بعضی مناطق افغانستان شده.
  2
  5
  جمعه ۱ دی ۱۳۹۶ - ۲۳:۰۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.