اوبر مسافر را نقره داغ کرد؛ مسافر بدشانس به جای ده دلار، ۱۸ هزار دلار پرداخت

اوبر یک اپ روی گوشی است که با آن در هرجا می توانید تاکسی کرایه کنید. اینکه راننده تاکسی از شما پول اضافه بگیرد، همیشه اعصاب خرد کن است، اما وقتی یک راننده تاکسی به جای ده دلار، هزاران دلار بگیرد، دیگر نوبر است. اتفاقی که در یکی از شهرهای کانادا افتاد.
 
یک مردی در تورنتوی کانادا از تاکسی آنلاین اوبر استفاده کرد تا او را به مقصدی در هشت کیلومتری برساند. کرایه این سرویس ۱۰ دلار بود اما مرد بعد که حسابش را چک کرد، دید، ۱۸.۵۱۸ دلار کانادا از حسابش برای این سرویس کم شده است. چیزی معادل ۱۴ هزار دلار آمریکا.
 
«امیلی کنراد» یا همان مسافر شاکی، با شرکت اوبر تماس گرفت و خواستار پس دادن پولش شد اما این شرکت گفت پول گرفته شده را پس نمی دهد.
 
آقای کنراد وقتی وضعیت را اینطور دید، در روی توئیت و یکی دو سایت شبکه های اجتماعی ماجرا را منتشر کرد که در مدت کوتاهی مورد توجه خیلی از کاربران قرار گرفت.
 
بعد از این بود که شرکت اوبر پذیرفت اشتباه شده و پول مسافر را با صدور بیانیه عذرخواهی، بازگرداند. در بیانیه اوبر آمد: «ما پول مشتری مان را به طور کامل پس دادیم، از او عذرخواهی کردیم و تمهیداتی انجام داده ایم که دیگر چنین اشتباهی رخ نخواهد داد.مشغول تحقیق هم هستیم که بفهمیم چطور این اتفاق افتاده است.»
+42
رأی دهید
-4

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.