محمدخانی: این پول‌ها خوردن ندارد/ پلیس فتا باید جلوی این‌ها را بگیرد

مهاجم اسبق تیم ملی و پرسپولیس از اتفاقات فضای مجازی شاکی است. او گله دارد که چرا دست از سرش برنمی‌دارند؟
 
ناصر محمدخانی به روزنامه خبرورزشی گفت: «زشت است دیگر. نمی‌دانم چه چیزی است که باب شده مردم را مسخره می‌کنند و متأسفانه یک‌سری مطالب نادرست پخش می‌کنند. بدم می‌‌آید به زندگی آدم سرک می‌کشند. بنده به حریم خصوصی کسی وارد نمی‌شوم و دوست ندارم دیگران هم به حریم خصوصی من وارد شوند. حرف خیلی ساده‌ای است.»

او با گلایه ادامه می‌دهد: «بعضی‌ها اصلاً من را نمی‌شناسند و یک‌سری حرف‌ها پشت‌ سرم می‌گویند. شما من را می‌شناسید؟ باید کسانی اظهار نظر کنند که من را می‌شناسند. مشکلی با نوشته خبرنگاران ورزشی ندارم. آن‌ها با من در سفر بوده‌اند و همدیگر را می‌شناسیم. خلاصه شناخت کافی از هم داریم. متأسفانه بعضی‌ها از من شناخت ندارند و یک سری چیزهای نادرست می‌نویسند و می‌گویند.»
محمدخانی از رفتار مردم در کوچه و خیابان می‌گوید و از اینکه همیشه برخورد گرمی با او دارند: «واقعاً این‌طور است. شما نمی‌دانید من در سازمان و اداره‌ای کار دارم چقدر لطف می‌کنند و تحویل می‌گیرند. هر جا می‌روم برخوردشان عالی است چون در این مملکت مردم عاشق فوتبال هستند ولی یک سری در فضای مجازی، حرف‌های نامربوط می‌زنند. باید پلیس فتا جلوی این‌ها را بگیرد. نباید درباره کسی اخبار دروغ بدهند.»

او در پاسخ به این سؤال که همسرتان از این چیزها ناراحت شده یا نه؟ می‌گوید: «بله، همسرم هم اذیت شد ولی تا الان چیزی نگفته. به هر حال خودش می‌داند با ورزشکاری ازدواج کرده که سال‌ها در پرسپولیس و تیم ملی بوده. به این شرایط عادت دارد ولی من خودم ناراضی‌ام. نکنید این کارها را. با دروغ درست کردن علیه کسی پول درنیاورید که این پول‌ها خوردن ندارد.»
+8
رأی دهید
-47

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  بر پدر اون کسانی لعنت که وقتی تو به اداره شان میروی تو را تحویل میگیرند! مگر تو کی هستی؟ یه آدم کثیف که با داشتن زن و همسر به زنش خیانت کرده و باعث کشته شدن همه شون شده! ببین اون دیگه چه بدبختی بوده که با تو ازدواج کرده! :o
  7
  72
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۱
  ۴۱
  Dara20 - تهران، ایران

  باز هم سر کله این مردک قاتل و معتاد مافنگی در جراید پیدا شد!!!!
  5
  37
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۹
  ۵۱
  oghab - هلسینکی، فنلاند

  این عتیقه زیرخاکی صددرصد یه کانالی از خودمانی های حکومت داره ..وگر این چه بادمعده ای که درباره اش مطلب نوسته بشه..
  0
  28
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۳
  ۷۶
  بهنام 139 - زوله، هلند
  فقط فوتبالیست خوبی‌ بود
  8
  2
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۸
  ۳۹
  sama128 - شیراز، ایران
  اگه آدم بود شرف داشت وجدان داشت خودش خودش را اخته میکرد و قید ازدواج را میزد نه اینکه دو نفر فرستاده زیر خاک تازه آقا هوس ناناز کرده . مافنگی از دوتا پسرت خجالت بکش که به خاطر هوس بازی تو مادرشون را از دست دادن. مافنگی آویزون.
  2
  21
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۲۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.