رفیق کشی به خاطر زیر آب زنی!

نگهبان جوان که تصور می‌کرد همکارش با بدگویی در تلاش برای بیکارکردن اوست، درتصمیمی عجولانه دوستش را کشت و گریخت. اما وقتی برای بررسی ماجرا به محل جنایت بازگشت توسط کارآگاهان جنایی پلیس تهران دستگیر شد.
به گزارش خبرنگار جنایی «ایران»، سحرگاه دیروز ساکنان یک مجتمع مسکونی در منطقه کوهک با شنیدن سر و صدای دو نگهبان ساختمان از خواب پریدند. آنها وقتی خود را به طبقه پایین رساندند با پیکر خونین یکی از نگهبانان روبه‌روشدند. بلافاصله نیز موضوع به مأموران کلانتری 141 شهرک گلستان و اورژانس اعلام شد. پس از حضور تیم‌های امداد و نجات مشخص شد مرد 60 ساله بر اثر اصابت ضربات متعدد جسم نوک تیز از پا درآمده است.
بنابراین موضوع به بازپرس منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی تهران اعلام شد که اوبه همراه تیمی از کارآگاهان جنایی راهی محل حادثه شدند.پس از بررسی‌های مقدماتی مشخص شد عامل قتل، یکی دیگر از نگهبان‌های مجتمع است که پس از جنایت متواری شده است.
درحالی که تحقیقات تخصصی ادامه داشت، متهم 22 ساله به محل واقعه بازگشت و مأموران که او را شناسایی کرده بودند، بلافاصله دستگیرش کردند.
متهم در تحقیقات مقدماتی به قتل نگهبان اعتراف کرد و گفت: «من و مقتول دو ماه قبل در این مجتمع به‌عنوان نگهبان مشغول کار شدیم. رابطه‌ام با او خوب بود تا اینکه متوجه شدم اوبه تازگی به دیدن مدیر ساختمان رفته و زیرآب مرا زده است. به‌طوری که مدیر ساختمان تصمیم گرفته بود مرا بیرون کند. به همین خاطر از شدت ناراحتی و عصبانیت صبح اول وقت به سراغش رفته و با او درگیر شدم که این اتفاق افتاد. بعد از قتل به کرج رفتم و ساعتی بعد برای اینکه بفهمم چه اتفاقی افتاده به اینجا برگشتم که دستگیر شدم.»سرهنگ حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ در این باره گفت: پس از انتقال متهم به اداره آگاهی تحقیقات تخصصی پلیس و بازپرس جنایی ادامه خواهد یافت. ضمن اینکه متهم هم‌اکنون در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت قرار دارد.
+6
رأی دهید
-0

نظر شما چیست؟
جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.