پخش بی سابقه اعترافات احمد رضا جلالی در تلویزیون ایران!- ویدیو

پخش بی سابقه اعترافات احمد رضا جلالی پزشک و محقق مقیم سوئد که اخیرا به "جرم جاسوسی" در ایران به اعدام محکوم شد در تلویزیون ایران!
+15
رأی دهید
-81

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  چی بگم والا - پاریس، فرانسه
  سوئد؟؟ ایشان استاد دانشگاه در بروکسل بلژیک نیستند؟؟
  5
  14
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۵
  ۳۹
  رقص پرواز - پراگ، چک

  حداقل دلایل منطقی تر ارائه میدادید؛ پژوهشگر و نخبه برای اخذ اقامت کشورهای اروپایی، نیاز به همکاری با سازمانها وجاسوسی ندارد!
  7
  72
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۸
  ۴۱
  Compatriot - تورنتو، کانادا

  جاسوسی دختر صادق آملی لاری جانی چی‌ شد؟ از اون برامون بگید! ملت ایران مایلند در مورد آن بشنوند!
  7
  78
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۴۷
  ۱۰۴
  Nasrin-a - کبک، کانادا
  کسی که توی وزارت دفاع کار میکنه تا چند سال بعد از خروج از وزارت دفاع ممنوع الخروجه. پس اگر اقای جلالی تونسته از کشور خارج بشه و به صورت شخصی به اروپا بره حداقل چند سال از اتمام همکاریش با وزارتخانه می گذشته و اطلاعات به روزی نداشته از طرفی حتی کارمندان عادی این وزارتخانه حق دادن هیچگونه اطلاعاتی به افراد خانواده شون رو هم ندارند. مثلا وقتی ماموریتی می رند همسرشون نمیدونه واقعا کدوم شهر و به چه منظوری میرن پس یک پزشک مثل اقای جلالی چه اطلاعات خاصی میتونسته از دانشمندان بخش هسته ای داشته باشه که سازمانهای جاسوسی به دنبالش باشند؟ ایشون میگه من با خانواده م به اروپا مهاجرت کردم بعد با کسانی با قول گرفتن شهروندی همکاری کردم. کسی که مهاجرتی به یک کشور اروپایی میره دیگه مشکلی برای شهروندی نداره که بخواد با کسی همکاری مشکوک کنه؟ // تا وقتی که شما خودتون نوابغ و دانشمندانتون رو با زنجیر به تخت بیمارستان می بندید و براشون حکم اعدام صادر میکنید، سازمانهای جاسوسی چه نیازی به طرح ترور اونها دارند؟
  1
  13
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۸
  ۳۳
  rezamotori - اینچئون، کره جنوبی
  ازگل خان نونت کم بود یا آبت . لجن وطن فروش تو اگه عقل درست حسابی داشتی تو همون ایران بهترین زندگی رو داشتی.
  13
  3
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۱
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  نصفی از اعترافاتش از طرف افراد اطلاعات رژیم به اقای جلالی دیکته شده ! کسیکه این همه سواد داشته باشد و انسان ساده بی در و پیکر نبوده باشد هرگز فریب دستگاه های اطلاعاتی مثل موساد و سیاه را نمیخورد .
  2
  12
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۶
  ۵۳
  Nakogayi - مالمو، سوئد
  تو رو که بهر حال اعدام می‌کنن پس چرا حرفهایی رو که بهت یاد دادن میگی‌ ؟ با این کار تیشه به ریشه خودت زدی.
  0
  10
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۰
  ۲۳
  جمهوری سکوت - فرانکفورت، آلمان
  به گنجشک گفتن منار فلانجات . گفت یک چیزی بگویید که بگنجه. اخر این بدبخت چه پستی داشته . عضو کدوم ارگانی بوده به چنین اطلاعاتی دسترسی داشته. حتی شغلش فنی هم نبوده. تازه بیچاره را برای یک کنفرانس علمی به ایران دعوت میکنند و این بلا سرش می اورند. متاسفانه غربیها هم به خاطر منافع اقتصادی همانطور که شاه را قربانی کردند و تروریست اسلامی و ناامنی را به کشورشان ارمغان دادند در مقابل این گروگان گیری نیز چشم میبنددند بطوریکه اردوغان نیز یاد گرفته. به زودی خواهید دید که سراغ اتباع غربیها در کشورهای دیگر هم می ایند.
  0
  6
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۵۷
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  خیانت به کشور در هر شرایطی محکومه ولی فعالیت هسته ای که برای نظام دیکتاتوری اخوندی انجام میشه که به بمب اتم دستیابی پیدا کنند و بشوند کره شمالی و بخاطر داشتن بمب اتم از خارج از کشور خیالشون راحت میشه که هیچ قدرت نظامی نمیتونه نظام را عوض کند و در داخل هم سرکوب میکنند و این یعنی اخوند میخواد تا ابد حکومت کند ،پس ارزوی ماها اینه که تا زمانی این نظام سرکاره هیچ وقت به بمب اتم دستیابی پیدا نکنن
  2
  2
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۵
  ۴۲
  Azerbaijan.oglu - لندن، انگلستان
  بی چاره به خاطر منافع یک عده فریبگار در ایران که می خواهند با این فلیم ها مردم را فریب دهند تمام زندگی و تلاشهایش را از دست داد. مگر جاسوس هایی که قبلا مصاحبه شده اند تما واقعیتها را انکار نکردند؟
  0
  1
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۱۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.