عکس روز : شمارش معکوس احمدی‌نژاد در استوری اینستاگرام وی!

احمدی نژاد در یک پیام ویدئویی به آملی لاریجانی رئیس قوه قضاییه ۴۸ ساعت مهلت داد تا اسناد مربوط به محکومیت ایشان و همکارانشان در "دادگاههای فرمایشی" تحت امر وی را به عنوان فتنه گر ، منحرف یا حمایت از بابک زنجانی منتشر کند.
+106
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  rood120 - منچستر، انگلستان

  وحشی ها افتادند به جان همدیگر، این ها را باش که می خواستند الگوی دنیا باشند . هر روز این پرونده اختلاس اون یکی را رو می کند و فردا اون یکی پرونده اینرو ، رژیم فاسد شیعه تفکر اسلامی.
  13
  133
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۷
  ۴۷
  کله پز - بروکسل، بلژیک

  یه دکتر اسرائیلی میگه : در اسرائیل اینقدر پزشکی پیشرفت کرده که ما کلیه یکی را بریدیم و به یکی دیگه پیوند زدیم و بعد از ۶ هفته او الان سالم شده و دنبال کار میگرده . دکتر آلمانیه میگه : این که چیزی نیست ما تو آلمان یه تیکه از مغز یکی را برداشتیم و به مغز یکی دیگه پیوند زدیم و بعد از 4 هفته سالم شده و داره دنبال کار میگرده . دکتر روسیه میگه : آقا ما نصف قلب یکیو برداشتیم و تو قفسه سینه یکی دیگه قرار دادیم و الن بعد از 2هفته سالم شده و داره دنبال کار میگرده . دکتر ایرانیه میخنده و میگه : ما از همتون جلوتریم سال۸۴ ما یه نفر بدون مغز و بدون قلب و بدون کلیه را رئیس جمهور کردیم حالا کل مملکت دنبال کار میگردن .
  6
  46
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۵۸
  ۱۰۴
  Kefli Iskender - مریخ، وانواتو
  این بازی ۴۸ ساعت مهلت اشاره به شأن نزول آیات شصت و متأخر آن در سوره آل عمران دارد. به این نوع «انکار و مکابره» بزبان آخوندی «مباهله» گفته می شود. من قبلا نیز بدفعات نوشته بودم: از خون جوانان وطن لاله نمی دهد! بلکه گاو حاکمیت فربه تر می شود. اگر براستی می خواهید بدانید چراحکومت وقتی «مصلحت» ایجاب کند فتیله«حصر» را پائین می کشد و چراغ «بست» را می افروزد. اگر می خواهید بدانید موسوی و کروبی کیستند، چگونه حکومت یکروز از بازی رادیواکتیوی رفسنجانی دیگر روز از گرگم بهوای احمدی نژاد و لاریجانی ها آب به آسیاب خودش می ریزد. اگر می خواهید بفهمید چرا اینهمه کودن و ابله هستید که حتی موجود ما قبل تاریخ مثل جنتی هم سوارتان می شود و هم بهتان پس گردنی می زند، چرا یکروز همچون یک گاو مشعوف مشتاقانه سرتان را داخل جمکران می کنند، طوریکه فردایش برای مالیدن باسن مبارک به ستونهای صیقلی تخت جمشید با ولع سیری ناپذیر یک لولی نشادر گذارده مشهوف پابرهنه سر به بیابان می گذارید، بی اینکه نه این از یکی سر در بیاورید نه از آن دیگری ته بدر ببرید، آنگاه بروید و افسانه مینوتوروس و گاو پوسیدون را بخوانید. همین!
  24
  28
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  دمش گرم
  3
  1
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۸
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  مردم احمق اگر احمدى نژاد دلش به حال شما مى سوخت مى گفت که خامنه اى و مجتبى چه جنایاتى مى کنند.
  1
  6
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۴۲
  ۳۶
  محمد از شیراز - شیراز، ایران
  با عرض احترام خدمت مقام معظم رهبری.. این آقای احمدی نژاد قصد مدیریت جهانی را داشت در گذشته. کاش آن شب باباش خوابش برده بود و احمدی نژاد به دنیا نمیومد یا حداقل کاندوم استفاده میکرد. ایران متاسفانه با رکود اقتصادی دست به گریبان شده است.
  3
  3
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۴
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  شغال بیشه مازندران را نگیرد، جُز سگ مازندرانى! فقط ترسم اینه که رئیس جمهور بعدى ، این بوزینه بشه !
  2
  2
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۵
  ۴۱
  کیان-ایران - تهران، ایران
  همشون از یه کاسه آش میخورن, باید ساده باشیم که به این دعواهاشون اهمیت بدیم, تمام اینا فقط یه هدف دارن "حفظ نظام" همین و بس...
  2
  6
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۴۷
  ۳۹
  rahjoo - بابل، ایران
  Kefli Iskender-شاید خیلیها باسر برن تو چاه جمکران یا بعضیا هم کشته مرده باستانگرایی باشن ولی باسن مالیدن بیشتر بتو میخوره آخه خیلی گیرکردی تو اوهام ترک پرستیت! فکر نکنم از کوره دهاتت اونورترم دیده باشی!شایدم دیدی ولی سطح آی کیوت در همین حد دیگه!چه کنیم که با کسی طرفیم که عقده سرتاپاشو گرفته! البته یادت نره این گاوی که فربه شده حاصل تلاش شبانه روزی همه ایرانیان بود از جمله ترکان! .
  0
  1
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.