پیام یک دختر اسراییلی به مردم ایران

+306
رأی دهید
-70

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  چه دختر زیبایی بود. زنده باد. نوشت: من شما را ندیده و نمیشناسم پس نمیتوانم از شما متنفر باشم. یعنی مغزش کار میکند! بنده به اسرائیل رفته و ماه مارس جاری نیز باز خواهم رفت. تا بحال در همه عمرم ندیده و نشنیدم که یک اسرائیلی به ایران یا به ایرانی جماعت ابراز تنفر کنه. اما بیا و در همین سایت دوستان اروپا دیده ما رو ببین! پابپای بازجو حسین شریعتمداری و ملا گندیده های دوزاری در ایران به اسرائیل و یهودیها فحش و نفرت نثار میکنن!! بابا اگه مریضی، مرضت رو تشخیص بده و برو به فکر علاج باش. همه دینها سر و ته یک کرباسن. آدمها هم که با سایه روشن در نوع تربیت ، همه مثل هم هستن. همه اشک و لبخند رو میشناسن، همه با ترس و نگرانی آشنا هستن. همه لذت و اندوه رو حس کرده و میشناسن. این چیزهای تساسیه که ما رو به هم مربوط و متصل میکنه، دکوراسیون و ظواهر تلقینی به اسم دین و سنت که معنی زیادی نداره. داره؟ به همنوعاتون اظهار نفرت نکنید. از این دختر خانم زیبا حداقل تعادل رو یاد بگیرید. نوشت: من شما رو نمیشناسم، پس دلیلی وجود نداره از شما نفرت داشته باشم.
  118
  137
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  ab5534 - هلسینکی، فنلاند

  ما مردم ایران هم اسرائیل را دوست داریم ما هیچ کینه و خصومتی با اسرائیل نداریم مساله اعراب و فلسطین هم هیچ ربطی به ما نداره
  79
  208
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  اسرئیلیها,این انسانهای خودشیفته که خود رو برترین انسانها از هر نظر میدونن زمانی با ما روراست خواهند بود که کاملا بر ما غلبه داشته باشن.عملکردشون در پروزه شکوفه و بی انصافی و ناجوانمردیشون در مقابل صدق و درستکاری و عمل به عهد شاهنشاه و طرف ایرانی واقعا چندش اوره.در کل انسانهای پر دوز و کلکین.البته تجربه ثابت کرده رمز موفقیت در این دنیا همینه!!!
  119
  87
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۹
  ناصر 12 - گوتنبرگ، سوئد

  وای وای وای ! خانم ندیده عاشق ما شده .توقع داری باور کنم یا شاید از شادی اشکم در بیاد ؟ اینکه اکثریت مردم ایران و اسرائیل جنگ نمی خواهند درست ولی ، ولی چرا به جای دولت ها و حکومت های جنگ طلب کلمه ی «رهبر» را بکار برده ؟ حال من از این ریا کاری های دوزاری به هم می خوره.
  117
  65
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  دژمن الله - روسیه، روسیه
  آخرش رو اشتباه نوشتی اگر می خواستی به فارسی بنویسی نباید می نوشتی سلام باید می نوشتی درود (اگر منظورت سلام بود) و یا "آشتی" (اگر منظورت صلح بود) اما به هرحال ممنونیم ولی این رو بدون مردم ایران و اسرائیل کاره ای نیستند چون افسار سرنوشت کشورهای ما دست یابوهاییه که جنگ طلب هستند و زور و اسلحه توی دستشونه از دست من و تو هم کاری بر نمی آد
  63
  79
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  بابا جان مسلمون که این چیزها حالیش نمیشه مسلمونها هنوز در آتش انتقام از مردم یهودی هستند چون پیامبر اسلام از کوچه که رد میشده یک پیر زن یهودی با سنگ زده سر محمد را شکسته حالا شماها باید تاوان اون کار پیر زن را بدهید
  81
  71
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  Jalal50 - تهران، کانادا

  اگر شما صلح میخواید دست از گسترش سرزمینها و شهرک سازی در سرزمینهای اشغالی فلسطین برداریدو سرزمینهاشونو بهشون پس بدید. حالا هم که اورشلیم شده پایتخت. با دورویی و فریب ایرانی و جهان فریبی به جایی نمیرسید. اسراییل یک کشور دروغین و دست نشانده است که بدون آمریکا و غرب هیچ قدرتی نیست. حالا دست به دامن ایرانیها شدین هاهاهاها
  138
  69
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  مهرداد2538 - تهران، ایران

  اینها همه فیلمه بخاطر اینکه فشار ها و موانع را از روی خود کم کنند و هر داعش بازی تلمودی که کردند کسی در مقابلشان ایجاد مشکل نکند.کتاب تلمود بر این احمقها فرض کرده هیچ کس را غیر از خود بر روی زمین باقی نگذارند و صد البته غربی هایی که اسرائیل را بوجود آوردند خودشان هم بلدند به آنها تا چه حد میدان بدهند و چه زمانی افسارشان را نگه دارند. چون اصولاً به گفتهء آن کارشناس سیاسی نظامی آمریکایی که چند سال پیش فیلمش در اینترنت منتشر شد اسرائیل را غرب ایجاد کرده برای سر کار گذاشتن خاورمیانهء کور مذهب که راحت تر بتوانند اینجا را چپاول کنند. هر وقت هم که بخواهند سر فرصت جمعشان خواهند کرد و دوباره آوارگی شان شروع خواهد شد.
  73
  42
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۳
  چاپید شاه! - لوزان، سوییس

  به قول یکی از دوستان در دنیایی که در همه جایش گرگها حکومت میکنند بقا و ماندگاری صلح به معنای شکم چرانی بیشتر گرگها از گله در آرامش(و صلح) است اما زمانیکه صلحی در میان نباشد گرگها نمیتوانند به اسانی به دریدن گله ادامه دهند!اما آیا شما دوست عزیز طالب صلح برای دریده شدن هستید؟
  75
  41
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  جوابگو - مالمو، سوئد
  ما هم عاشقه مردم اسرائیل هستیم،انهأیکه بویی از انسانیت نبردن از دیگران متنفرن،به مردم خوبه اسرائیل بگوئید،،آسوده بخوابید ما بیداریم،ملت ایران در جنگ با اسرائیل و آمریکا شرکت نخواهند کرد،ما تمام انسانهای دنیا را دوست داریم بدون در نظر گرفتن،رنگ ،نژاد،مذهب ،و بی‌ مذهب،ما عاشقتونیم.
  52
  50
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  mok432 - تهران، ایران
  درود بر مردم اسرائیل ، رهبران ایران هیچ کدام ایرانی نیستند و همه عراقی هستند ، ایران و اسرائیل همیشه با هم بوده اند و برای همیشه و تا ابد. نابود باد رژیم آخوندی اجنبی دزد و جنایتکار
  82
  63
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۱
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  mok432 - تهران، ایران
  [::ناصر 12 - گوتنبرگ، سوئد::]. [::Jalal50 - ونکور، کانادا::]. [::مهرداد2538 - تهران، ایران::]. [::چاپید شاه! - لوزان، سوییس::]. بزودی رژیم آخوندی فاسد سرنگون خواهد شد . و و تسویه حساب‌ها ی مردم با شما جیره خوران حوزه علمیه و اجنبی‌های عراقی شروع خواهد شد ، همتون یکی‌ هستید از یک مرکز از ایران ، سرنگون باد رهبر دزد و عراقی و اجنبی ایران ، زنده باد ایران ، دورود بر خاندان پاکیزه پهلوی
  104
  88
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  [::Jalal50 - ونکور، کانادا::]. فلسطین و لبنان به شما چه مربوط ؟ سر پیاز یا ته پیاز هستید. ؟ اون فلسطینی به شما می‌‌گوید. مجوس .نجس. از دین در رفته. خون اهداأ ایران را تزریق نمی‌‌کنند. می‌‌گویند نجس است. به آمریکا لاتین می‌‌فروشند .خود از اسرهیل خون می‌‌خرند. تا کنون یک عرب دیده‌ای .که اسم خود را کوروش گذرد. ولی‌ شما . اسم خود را غلام این و آن عرب می‌‌گذارید. غلام به عربی‌ یعنی. پسر بچه برای رفع نیاز جنسی‌. غلامت کردند. مجوس می‌‌نامند. نجس می‌‌گویند. ۱۵۰۰ سال است. حمله می‌‌کند. زنها .همسران. دختران ما را در فاحشه خانه‌های شام فروختند. شما هنوز از خواب خرگوشی بیدار نشده. گور پدر اسرهیل. یهودیها در ۱۵۰ سال گذشته چند تا ایرانی‌ کشتند ؟ حالا حساب کن برادران مسلمانت در ۱۵۰۰ سال گذشته . همانی که شاملو گفت عدوی زمان کی‌ بیدار می‌‌شوی ؟
  59
  78
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  bozurgmehr - لندن، انگلستان

  بیایید باهم صادق باشیم. افسران موساد و ارتش از مردم اسرائیل امدن. اسرائیل گروه های تجزیه طلب و تروریست مصله پزاک و جند الله رو تحت پوشش مالی و نظامی قرار داده. پس چطور مردم ایرائیل میتونن دوست مردم ایران باشن وقتی سیاستهای همه دولتهاشون ضد ایران هست؟ اینا از جمهوری اسلامی بدترن برای ما. ضد منافع ملت هستن از نظامی تا غیرنظامیشون
  48
  28
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  bozurgmehr - لندن، انگلستان

  مردم اسرائیل ضلح نمیخوان چون هیچوقت به همون اسرائیل قانع نبودن و قبلا تلاش کردن لبنان و سوریه و عراق رو اشغال کنن اما با مقاومت ملل روبرو شدن الانم عقده تشکل اسرائیل بزرگ گرفتتوشن . مرزهای اسرائیل بزرگ تا خود اهواز!!!
  51
  25
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  ما هرگز گول حقه و کلک شما ها را نخواهیم خورد. چرا جای این لعبت یه دونه از این ریشوهای عینکی کاسه به سر نیاورده بودین که کله هاشون رو انگاری که داری پنه کیک رو ماهیتابه درست میکنی، بالا پایین میندازن. ما هیچ اشتیاقی نداریم که شما ها رو ببینیم، اگر هم ببینیم فقط به قسم کنیز. همین خالیا رو هم واسه عیسی بستین که دم به تله داد و صلیبی شد.
  62
  37
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند

  [::mok432 - تهران، ایران::]. آخه آدم میمونه بهت چی بگه ! تو توی ایران هستی .. ؟ انقد درود به روحشون بفرست که جونت از لوزالمعده ت بیاد بیرون ! تویی که نمیتونی بین چند کاربر مختلف فرق ببینی(نوع ادبیاتشون)رو نمیتونب درک کنی تو چطوری از درک یک مسئله ساده سیاسی میخوای سردربیاری؟
  67
  11
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند

  [::mok432 - تهران، ایران::]. [::mok432 - تهران، ایران::]. البته خیلی شانس اوردی که من نمیتونم مثل قبل بیام اینجا بال و پرت رو بچینم و وقتم پره! وگرنه یک (تهران ایرانی)بهت نشون میدادم که از حلقت بزنه بیرون!فکر میکنی نمیدونم از تیمارستان به اینجا وصل میشی؟اونهم از یک کشور درب داغون زپرتی ؟؟ خیلی ..جرات داری بنویس از کدوم جهنم دره وصل میشی !
  72
  11
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند

  البته یه خبر بد(شاید هم خوش)براتون دارم اونهم اینه که برای یازده ژانویه بلیط گرفتم و میرم ایران و دیگه هم تو عمرم سمت اروپا نمیام! بهرحال دریافت مدرک پروفشنال منو تبریک بگید! البته ازتون بعیده!
  73
  11
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۰
  Lolitaa - دلفت، هلند

  این دو سه تا کامنت هم آخرین کامنتهایی بود(یا هستند) که از من می بینید!خداحافظ دوستان لعنت به نارفیقان دون پابه مزدور!
  69
  10
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  روانشناس مشاور - تهران، ایران
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. هر انسانی بازتاب فرهنگی است که در آن پرورش یافته است و شما به دفعات با هجو نویسی وهتاکی به سایرین وتهدیدات مکرر کاربران, شخصیت ومنش خود را بروز داده اید. من هرگز آن کامنت شما را که از حمله انتحاری آنهم با سلاح بیولوژیک صحبت کردید فراموش نخواهم کرد! چنین اظهار نظری قطعا بر پریشانی ذهن وآشفتگی روح و روان شما دلالت می کند وشما را به عنوان تهدیدی بالقوه وخطرناک نشان می دهد
  25
  44
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  روانشناس مشاور - تهران، ایران

  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. من شخصاً به درمان شما امید چندانی ندارم ولی بدون شک شما باید تحت نظر یک روانپزشک مجرب قرار داشته باشید.
  24
  45
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۲
  معلم فراری - کیف، اوکراین

  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. واح واح چه از خود راضی.تو هم نمونه بارز یک وطن فروش منفور که تا دهنه . رو باز کردی با بی وجدانی از دوران درخشان پهلوی و از شاهان دلسوزش بد گفتی و با جیره ای که از حکومت ضد ایرانی گرفتی به قول خودت پرفشیونالت رو هم گرفتی و برمیگردی به جیره خواریت ادامه بدی نه ؟!به قول دوستمون تسویه حساب با شماها نزدیکه.
  25
  45
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۴
  mok432 - تهران، ایران
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. تو مگه وکیل من هستی که از کامنت من ایراد میگیری ، بسیجی ،...، لولیتا ،از اسمت معلومه که لولیتا هستی‌، تهدید کردن لولیتا مثل تهدید کردن سعید طوسی میمونه ، تو که از ایران خودمون هستی‌ فقط باید مسیرت را کج بکنی‌ به حوزه علمیه و سعید طوسی تا آنها هم از این لولیلتا لذت دنیوی ببرند ، در ضمن این قدر مزه نریز، اجنبی ،جیره خور ، ایرانی واقعی جلوی این رژیم خون آشام میستاد ، تو عرب ،اجنبی حتما کامنتی ۵۰ هزار تومان میگیری، دوست نداری اینجا نیا ،، برو پیش رهبر دزدت، این شعار یادتون نره ،،،، ایرانی‌ میمیرد - ذلت نمی پذیرد
  22
  33
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۹
  فرامرز تهرانی - تهران، ایران
  [::Lolitaa - دلفت، هلند::]. راستی‌ آمدی تهران بیا یک نگاهی‌ به چاه خونه ما بکن شاید روش هلندی که آنجا کار کردی اینجا موثر باشه
  18
  28
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۴
  tiger.man - لوبومو، کنگو
  1973 اسراییل در استانه از بین رفتن بود که شاه به دادش رسید که بعدش اسراییل برای مثلا تشکر پیشنهاد همکاری ایران برای پروژه شکوفه ( یا همچین اسمی حضور ذهن ندارم ) را داد که قرار شد ایران جانب مالی پروژه را تامین کند اسراییل جانب مغزی و تکنولوژِی پروژه را که بیش از یک میلیارد از ایران چاپیدن ( 3 هه جنگ با ایران نوشته رونن برگمن ) بعدش هم انگشت وسطی را به شاه نشان داده رفتند. اخوند هم که اومد با برنامه ریزی همین غربیها بود که الان دنیا را بهم ریختند. نگاه غربی ها به کشورهای نفتی خاورمیانه در حد گاو شیره یا گریسی است که اقتصاد جهان را سیالتر میکند نه بیشتر. نه عرب برایشان مهم است نه ایرانی نه افریقایی نه ترک و نه کرد و نه لر و نه ویتنامی و نه . در بهترین حالت ماها را حتی روبات به حساب نمی اورند اخوند و شاه و شیخ در بهترین حالت نوکر انها هستند. هر وقت این واقعیتت راا بفهمیم و قبول کنیم و بحای سر و کله هم زدن با هم بحث کنیم نه مجادله و مسائل را از دید انصاف و عدالت نگاه کنیم نه تعصب و نفرت ان زمان متوجه خیلی قضایا خواهیم شد که اتفاقا شک دارم چنین اتفاقی در میان ما ایرانیان رخ بده
  20
  19
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::روانشناس مشاور - تهران، ایران::]. اگه هستی نوار من رو هم تجزیه تحلیلش کن که همینجوری ادامه بدم یا گازش رو بیشتر بگیرم. الهی پیر شی جوون.
  26
  15
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۶:۳۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۷۰
  senator x - تهران، ایران
  ما هم خواههان صلح و مراوده هستیم. من بارها از خودم سئوال کردم در کدام از گوشه تاریخ اسرائیل بایران خیانت یا بد کرده. و پاسخی پیدا نکردم.
  10
  12
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۷
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::senator x - تهران، ایران::]. در کلیشه های هخامنشی داریم زمانی که کوروش فرمانروای امپراطوری پرشیا جهودا رو آزاد میکرد، جیبش رو زدن.
  12
  13
  ‌سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۰۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.