افشاگری ۴ میلیارد تومانی حسین هدایتی

حسین هدایتی که این روزها به باشگاه پرسپولیس مجددا نزدیک شده است با انجام صحبت هایی این باشگاه را بیشتر به سمت حواشی کشانده است.
 
هدایتی در گفتگو با شبکه اینترنتی تی وی پلاس، صحبت های عجیبی انجام داد و فاش کرد که در زمان انتقال وحید امیری و سید جلال حسینی به جمع سرخ پوشان به فدراسیون فوتبال پول پرداخت کرده است.
 
حسین هدایتی گفت:
 
فدراسیون فوتبال در کمک به پرسپولیس درباره جذب وحید امیری و سید جلال حسینی نقش داشته و لازم شد من در آن موقع ۳ ،۴ میلیارد تومان را به فدراسیون بدهم که این کار هم دلایل خاص خود را دارد که بازگو کردن آن به صلاح نیست.
او در مورد اینکه آیا جذب این ۲ بازیکن در خارج نقل و انتقالات رقم خورده بود یا خیر بیان کرد:
 
در هر صورت داستانی بود که اگر می خواستم پول ندهم شاید اکنون سید جلال حسینی و امیری در پرسپولیس نبودند.
هدایتی در پاسخ به این سوال که آیا فدراسیون فوتبال برای قطعی کردن حضور این ۲ بازیکن در پرسپولیس پول خواسته بود یا خیر گفت:
 
خیر فدراسیون شرطی نگذاشت، اما شرایط جذب این ۲ بازیکن موقعی صورت گرفت که من می بایست ۲، ۳ گره فدراسیون فوتبال را باز می کردم تا امیری و حسینی را بتوانم برای پرسپولیس جذب کنم.
+14
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  چه می کنه مافیای پرسپولیس.چند روز پیش اعترافات عابدینی رو خووندیم وامروز هدایتی.چند وقت دیگه رویانیان و زنجانی واحتمالا ضراب داستانهاشون رو تعریف می کنن.جالب اینه به ما می گن مافیائی.بدبختی اینجاست مافیاشون توو آسیا تیغشون نمی بره وچهارتاچهارتا می خورن وانداختن یک اوت توو فینال آسیا آرزشونه.
  8
  6
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  piki82 - تورین، ایتالیا
  خیلی رو میخواد که یه استف..قی به پرسپولیس انگ مافیایی بزنه !! از کی تا حالا پولی که یک پولدار پرسپولیسی به تیم محبوبش کمک میکنه به مافیا بازی ربط میکنه ?? مثکه شما زیاد حالت خوب نیست ! مافیا یعنی چند تا دربی رو با کمک داور در زمان احمدی نژاد استقلالی.. بردن :) مافیا یعنی مربی پر افتخارتون امیر کله مرغی که هر تیمی میره 3 تا از بازیکنهایی که جلو تیم قبلیش سوتی دادن رو جذب میکنه ! البته بهت حق میدم...از وقتی احمدی نژاد رفت ,تیم محبوبت رفت همون جایی که استحقاق داره...به قول خودش آب رو بریز اونجایی که میسوزه ! :)
  4
  2
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::piki82 - تورین، ایتالیا::]. دوست عزیز مگه مافیا شاخ ودم داره.هدایتی وعابدینی خودشون اعتراف می کنن.شما هم می رین تو استادیومی که کل بلیط هاش رو یکی از دن ویتو هاتون خریده تیم تون رو تشویق می کنید.چپ وراست پنالتی الکی واسه تون می گیرن.بازیکن های ذخیره تون رو تحمیل به تیم ملی می کنن.بعد ما مافیائیم؟یعنی به زورسیاه بودن ماست رو می خواین مثل پدر خوانده هاتون زور بچپونید؟
  2
  0
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  با وجود همه این دن ویتو ها تیغشون توو آسیا نمی بره ویک اوت انداختن توو فینال رویاشونه.
  2
  0
  دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.