کمپین "پشیمانم" کار آنهایی است که "سعادت ملت را به تاراج دادند".

+95
رأی دهید
-5

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  پیشنهاد میکنم تو همین سایت یه دونش رو راه بندازیم. میدونم همگی پشیمون هستید ومتقاضی توبه. مطمئن باشید که مقام معظم همه شماها (بغیر از جماعت عمری که اصلأ ایرانی نیستند و گروهک مری لچک (مسعود سیبیلشون که دیگه کفنش هم پوسید)) را دوست میدارن و به ولایت حیدریان صفدر خوش آمده هستید.
  97
  4
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۴۹
  ۴۱
  Compatriot - تورنتو، کانادا

  فساد موریانه‌ای زیر و بم این رژیم لجن آخوندی را تا خر خره فرا گرفته! دیگه صدای خودشون هم در آمده. مثل دزدی که قاطی‌ مردم شده خودش داد میزانه آی‌ دزد مالم را بردند!
  2
  75
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۱
  ۳۳
  freedom of the press - تهران، ایران

  شنیدم که علی کریمی هم معذرت خواهی کرده از مردم که از حسن کلید ساز حمایت کرده در زمان انتخابات (درست بودن یا اشتباه بودنش را نمی دانم) ولی چیزی که میدانم اینه که شورای نگهبان صلاحیت کسانی را انتخاب میکنه که مورد تایید رهبری باشه و سابقه و کارنامه ای داشته باشند مطابق میل رهبری!! این کمپینها حالم را بهم میزنه میدونید چرا!! چون این رژیم دیگه چکار باید باهامون بکنه که بفهمیم اینها به فکر مردم ایران نیستند و فقط حضور مردم را در انتخابات میخواهند برای تبلیغات سیاسی در جامعه جهانی که ما هنوز از پشتیبانی مردم ایران برخورداریم. حرفهای فریبنده و تکراری، آزادی حجاب در دوران انتخابات . و بعد از انتخابات همان آش و همان کاسه!! دوستان نگاهی بکنید به کارنامه این رژیم از ابتدا تا الان. ننگین و ننگین تر از سال گذشته. گرانی بیشتر از روز گذشته!! جای تعجب اینجاست که چطور این مردم صبور و آزاده و وطن پرست احمق و خر می‌شوند و هر چهار سال به پای صندوقهای رای می‌روند که بین بد و بدتر (ملتی که گزینه خوب و بهتر ندارند) را انتخاب کنند و بعد از اینکه گزینه بد را انتخاب کردند به خیابان‌ها بیایند و رقص و پای افشانی
  3
  73
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۲۷
  ۳۳
  freedom of the press - تهران، ایران

  کنند که ما پیروز انتخابات بودیم که بده انتخاب شدم بعد از‌ صباحی همون مردمی که جشن انتخاب نفر بد را جشن گرفته بودند قبطه میخورند که رییس جمهوری قبلی چقدر بهتر بود ما چه اشتباهی کردیم که فریب حرفهای این بابا را خوردیم. و چهار سال بعد همین داستان باز اتفاق میفته و باز این داستان ادامه خواهد داشت . الان متوجه شدید که چرا ما ایرانی‌ها لیاقت آسایش و آرامش و یک دولت دمکراتیک را نداریم ، چون به شعور و لیاقت دموکراسی نرسیدیم چون هنوز عروسکهای خیمه شب بازی هستیم که هر طور میخواهند میرقصاننمون . چون ادعای داشتن شعور سیاسی را داریم ولی تاریخ نشون داده که نه تنها شعور سیاسی نداریم بلکه بهترین آدمهایی هستیم برای بازیچه بودن دست سیاستمدارانی که با سیاست حتی آشنایی ندارند چه برسد به اینکه بفهمنش. در یک کلام مردمانی هستیم که بیش‌تر از اونی که لیاقت داریم ، توقع داریم در غیر اینصورت باید عکسش اتفاق می افتاد. آدم‌هایی هستیم که حتی نمی دونیم چی میخواهیم!! دموکراسی یعنی چی!! فقط اسمش را شنیدیم و دوست داریم هی تکرارش کنیم بدونه اینکه بفهمیم معنیش یعنی چی!! وطن پرستی را فریاد می‌زنیم در صورتی که راحتی و رفاه
  4
  50
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۳
  ۳۳
  freedom of the press - تهران، ایران

  خودمون را به فدای وطن می‌کنیم . فقط بلدیم نفرین کنیم به کسانی که مایه بدبختمون شدند ولی همون اشخاص را که ببینیم تا کمر براشون خم میشویم ‌و چاپلوسی شون را می‌کنیم . درگیر یک گذشته دور و‌ مبهم‌ شدیم و به خود بزرگ بینی دچار شدیم و‌در گذشته گیر افتاده ایم و به کشورهایی که چیزی نبودند ولی الان بهتر از ما هستند و برای زندگی در آنجا به هر کاری دست می‌زنیم با بخر میفروشیم و اونها را کمتر از خودمان حساب می‌کنیم در صورتی که‌برای زندگی در همون کشورها راضی به همه کار هستیم.
  2
  41
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۰
  ۳۳
  freedom of the press - تهران، ایران

  بابا بیدار شیم از این خواب غفلت‌ . بفهمیم که شورای نگهبان صلاحیت نامزد مردمی و ایران پرست را تایید نمیکنه . اگه به اجبار باید برویم و رای بدهیم لا اقل برای پیروزی مزدور ولایت به خیابان‌ها نیاییم و به رقص و‌پایکوبی نپردازیم. بفهمیم که این رژیم ارزشی برای ایرانی قایل نیست و تمام کاندیداتورها مورد تایید رهبری هستند و گرنه صلاحیتشون رد می‌شد پس هر کس که انتخاب شود خر خود رهبر است و‌ گور پدر مردم. ( آقای علی کریمی اگر این خبر صحت داشته باشه پس بفهم، نفهم. بازیچه ، بچه )
  2
  44
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
  ۴۳
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  لیاقتِ بعضی‌‌ها همان لاتِ بی‌ سر و پاست که با بگم بگم و لولو و ممه ، آبروی ایران را برد.
  25
  20
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۵۹
  ۴۳
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا

  بعضی‌‌ها شاید نداننند علی‌ کریمی‌ کیست . در جامِ جهانی‌ِ ۲۰۰۶ بازیکنی به دلیلِ تعویض از طرفِ مربی‌ ، به کولمنِ کنارِ زمین " لگد " میزند و این همان علی‌ِ کریمیست !
  34
  13
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۰۴
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  چه روحانى و چه احمدى نژاد هر دو از یک چاه هستند نمى دانم مردم که به عقل مى آیند.
  4
  50
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۷
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::freedom of the press - تهران، ایران: دوست ارجمند و محترم. درد و جراحت درون در نوشتار شما موج میزند. بنده در گفتار بسیار زمخت و بیمراعاتم. چرا که با خودم بیرحمم و علاقه ایی به بازی با کلمات و آدرس غلط دادن ندارم. پس انتظار نداشته باشید در مقابل اشارات پر از درد شما متلاطف بنویسم. قربان: اگر در ایران هستی، از ایران برو. نقشه جهان را جلوی رویت پهن کن، قسمتی را که دوست داری نشان کن، کوله بارت را ببند و از ایران برو. اگر نمیتوانی و ریشه در خاک داری یا به دلایلی عذر داری، از صحنه سیاست و همراهی با موجهای هیجانی مردم دست بردار و در گوشه ایی آرام به زندگیت بپرداز. امید زیادی به تحول ایران نداشته باش، چرا که مردمش علاقه ایی به تحول ندارند. در ایران کسی به چیزی گوش نمیدهد. همه، همه چیز را میدانند. کسی سئوال ندارد اما همه جواب همه چیز را دارند. اینها فکتهایی ساده است. نباید کسی ناراحت شود. اینها چیزهایی هستند که ما هستیم. ما بسادگی وامینهیم. بسادگی میگذاریم که هر موجی ما را ببرد. خود خواه ، نامتعادل و بد بینیم. کله شقیم. با یک کشمش گرممان میشود و با یک قوره سردی میکنیم..
  4
  19
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۷
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  ...از این عدم تعادل روانی و احساساتی خودمان آگاهی نداریم و اگر کسی خواست آنرا به ما گوشزد کند به او هزار اتهام و انگ میزنیم و حتی اگر دستمان برسد او را از پا در میاوریم. متاسفانه اینها فکتهایی ساده است. حکایتی برای شما بگویم که آب پاکی را بر روی احوال سیاسی در ایران ریخته باشم. عنایت بفرمائید و با دقت بخوانید. زمانی که میرزا رضای کرمانی به علت قتل ناصرالدین شاه در سیاهچال به زنجیر و عذاب و عقاب گرفتار بود، فرهاد خان ملک التجار وزیر تجارت، که انسان هوشمند، بافراشت و کنجکاوی بود برای دیدن میرزا به سیاهچال رفت. با دیدن میرزا در آن وضعیت رقت آور اندکی تامل کرد و به میرزا گفت: "مرد حسابی! آخر کدام انوشیروان عادلی را در پشت دروازه های تهران سراغ داشته و دیده بودی که ناصر را کشتی؟!" میرزا در سکوت فرو رفت، سری تکان داد و گفت: به خداوندی خدا قسم، سه روز عقاب و عذاب این سیاهچال به اندازه این سخن شما بر من گران و سخت نیامد. حالا دوست عزیزم. خودت حکایت را تا انتها بخوان. در زمان شاه و انقلاب همین شد، الان هم همین است. ما باید عوض شویم تا ایران عوض شود. بهمین سادگی. با مهر و شفقت.
  4
  17
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۰
  ۵۱
  حسین سلطانزاده - برلین، آلمان
  زمان رای گیری ما میگیم ملت رای ندید اینها میرن میدن بعد میگن پشیمانیم ما میگیم ندید اینا باز میرن میدن بعد میگن پشیمانیم آدم واقعا چند بار باید یک کار بد را تجربه کنه نمیفهمم حالا همین جماعت اگر از یک سبزی فروشی هویج پلاسیده بندازه بهشون دیگه نمیرن اون مغازه ولی چرا هر سال میرن رای میدن نمیفهمم واقعا
  1
  20
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.