سخنان علم‌الهدی درباره «این آقای آلکساندِر بوریسِ جانسون»

+13
رأی دهید
-66

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  بوریس جانسون یکی از چهره های محبوب انگلستان است. در سیاست بسیار راحت و ساده و رک رفتار میکند. اهل ریا و پنهانکاری نیست. سالها در پست شهردار لندن با دوچرخه در شهر تردد میکرده و میکند. نه دزد است، نه بست نشین است و نه با نام خدا چپاولگری و یغما میکند. شاخ الهی نیز ندارد. اگر هم عملکردش در وزارت خارجه خوب باشد به احتمال زیاد به نخست وزیری هم میتواند برسد.
  9
  45
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۲۵
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا

  مقام معظم رهبرى با تو با هم .. خردید.
  4
  44
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۴۶
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  رگ و ریشه و ذات آخوند انگلیسیه ! عالم و آدم هم میدونن! حالا این ب کشه آستان قدس اربابش ، جانسون رو ، زنباره خطاب میکنه! سلول به سلول وجود منحوس و کثیف خودش و داماد خون آشامش در منجلاب فساد غرقه! پفیوز کله خر!
  4
  40
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۱
  ۳۸
  حمید کاردروست - لندن، انگلستان

  وطن فروش خودتونیت شما ها که تو خود مملکت همه چیز رو به تاراج بردین به مردم و کشور خیانت مکنین،والا از اخوند خانوم باز تر و دخترصادر کردن واسه کشورهای عربی چیز بهتری ندیدیم،اینجا هر چیزی اتفاق بیوفته عللنی میگن بعد مجازات هم مکنند.حالا اگه بر خلاف شما چیزی گفته بشه ورچسب خیانت به نظام یا مفسد فی الارض مکنیند،راست مگین مطبوعات رو ازادی بیان بدین بهشون .
  3
  38
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۲
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد

  و جالب اینجاست که طبق اسناد و مدارک موجود دختر رئیس قوه قضائیه تون میشه جاسوسه همین انگلیس کثیف و خبیث !!! :o :o
  1
  47
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۱
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  زنباره ؟ باز هم خوب است که زنباره است . ولی‌ دست کم از انگلستان فاحشه خانه برای برادر عراقی درست نکرده. ببین چه کسی‌ به چه کسی‌ زنباره می‌‌گوید. ؟ که گفت. صیغه شدن برای برادران عراقی ثواب و آخرت دارد. بردارن عراقی .بوی کربلا می‌‌دهند. چند تا بردار عراقی. در خانه برای دختر خودت بردی. ؟ دو تا ببر که بوی کربلا دو برابر شود. یک طوسی عراقی هم برای خود. گارانتی ۱۰۰ ساله که دیگر این بو از خانه در نمی‌‌رود. دنیا را ببین. کسی‌ سخن گوید. که از حرم آقا رضا بزرگترین روسپی خانه خاور میانه کرده است.
  6
  44
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸
  ۶۱
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان

  بی‌ شرف ادعا وطن پرستی هم می‌‌کند. ایران به تو چه مربوط. ؟ احمد شفیق در عربستان نام پسر خود را داریوش گذشت. از تمامی‌ حقوق شروندی مردم شد. چند نفر از ما غلام رضا نام دارند. چند بر سر منبر گفتی‌ . معنی غلام چیست؟ نوکر ؟ به قبر پدر دروغگو. غلام در عربی به یعنی پسر بچه برای ارضا جنسی‌ .ریشه آن از غلم می‌‌آید. "بهر وری جنسی‌" نوکر در عربی‌ خادم است. چند تا از ما سگ علی‌، حسن ، حسین نام دارند. خدیجه یعنی چه ؟ سقط جنین شتر . صغری "حقیر ،زبی "چار پا سر بریده. ولی‌ یزدان رحم کند به کسی‌ در این مشد .که نام بچه خود را منوچهر "سیما بهشت"، دلارام "مایه آرامش"، برام "پیروز"، سهیلا "ستاره نورانی"، پروین "ستاره درخشان". پوران "یادگار "نوشا "گوارا"، مرجان "جان من" رکسان "روشنی" گذارد، وطن پرستی که تو باشی‌ . من با افتخار خاهن و جاسوس هستم
  2
  23
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
  ۵۴
  دوستدار - استهکلم، سوئد

  علم الهدی هرچه توهین در داخل و خارج که به اخوند جماعت گفته میشود , همه اش را نثار وزیر خارجه انگلیس کرد !
  0
  24
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۱
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  درود بر شما که اینچنین این پلیدهای خبیث زنباره رو رسوا کردی. کاش این حقیقت رو هم میگفتند که این مشرکین دستمال طهارتی از چند هفته قبل از تولد مسیحشون یه مهمونیایی میگیرن و اون شب علنا آمیزش ضربدری، جمعی، ترنسی انجام میدن و از این اعمال شرم‌آور خود هیچ ابایی هم ندارند. این بورسیه محصول همچنین اجتماعی هست. اصلا از ورود این جماعت به ولایت باید به شدت جلوگیری شود.
  36
  2
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۸
  ۷۰
  نازک بین - شفیلد، انگلستان
  سیاستمداران انگلیس ومسئولینش بمردم کشور دروغ نمیگویند . به بیت المال و خزانه مملکت خیانت نمیکنند . سرمایه های مملکت را توی جیب خود و فرزندان و فامیلش خالی نمیکنند . منابع مملکت را تصرف نمیکنند . و مردم هم متقابلا" ب آنها اعتماد دارند. اگر مسئولی یک خطای کوچک مرتکب شود بلافاصله معذرت خواهی میکند و از پست اش استفأ میدهد قبل از اینکه عامه مردم متوجه شوند. در انگلیس هر شهروندی آزاد است هر انتقادی به دولت و مسئولین بکند . بدون آنکه تهدید و یا تحت پیگرد قرار گیرد. آقای علم الهدی آزادی و دمکراسی یعنی این نوع کشور داری . نه آن چیزی که شما میگوئید و عمل میکنید. !
  0
  6
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۰
  ۴۷
  Kumasi - کوماسی، غنا
  انگلیس اگر نبود که شما الان تو فاضلاب قم دنبال موش مرده می گشتید واسه نهارتون٬!! انگلیس به حوضه علمیه شما کمک مالی واسه سنگ بنا داد٬ مگه دروغه؟ انگلیس بود که پای خمینی رو به ایران باز کرد . آخه اگر فیلم بازی می کنی بالای منبر ٬که خب ۳۸ ساله که بازی میکنید وگرنه که جمع کن دلقک پیر. خانم بازتر از شما وجود نداره . انگلیس با افتخار شما رو به تخت نشوند تا هم ایران رو مهار کرده باشه و هم غلام حلقه بگوشی در خفا برای پیاده کردن سیستم انگلیسی مهیا باشه . جاسوس های انگلیسی هم که خب بغل گوش خودتون هستند پس حرف مفت نزن
  2
  6
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۱
  ۴۴
  پژمان 1977 - دوبی ، امارات متحده عربی
  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. نمی خواستم کامنت بزارم چون این لجن زار روی منبر کل وجودش چهار شاهی نمی ارزه تا چه برسه به گفتارش ، اما پس از خوندن کامنت شما یه سؤال داشتم ، تو که اینقدر شیفته و مرید این آخوندهای کریه المنظر ما قبل تاریخ هستی چرا نمیری ایران؟ ساندیس بهت میدن مفت و مجانی و حقوق چند میلیونی هم میگیری ، فقط باید پابوس این پلیدیها باشی که میدونم خواهی شد. ای تفکر حیوانی تابعیت بقول خودت کفار رو گرفتی و در آمد و خوراکی که کوفت میکنی هم از مالیات دهندگان دانمارکی میگیری و بعد دم از طهارت خودت میزنی و کثیف بودن اونها ، واقعا که نمک نشناسی
  2
  9
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۳۳
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::پژمان 1977 - دوبی ، امارات متحده عربی::]. اول زمینه رو مینویسن؛ بعدش سوال را! ولی خوب در جوابت: امام خمینی ره فرمودند: ما که می‌گوییم «انقلابمان را می‌خواهیم صادر کنیم»، می‌خواهیم این را صادر کنیم، می‌خواهیم این مطلب را، همین معنایی که پیدا شده، همین معنویتی که پیدا شده است در ایران، همین مسائلی که در ایران پیدا شده، ما می‌خواهیم این را صادر کنیم. ما نمی‌خواهیم شمشیر بکشیم و تفنگ بکشیم و حمله کنیم.
  5
  2
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۶
  ۸۳
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  [::zarduscht - فرانکفورت، آلمان::]. مطمئنی مرجان میشه #جان من#؟ چون یه آهنگی هست، میگه: جان مریم چشماتو وا کن، منو نگاه کن، شد هوا سپید. پس چرا نمیخونه: مرجان مریم؟؟؟
  4
  1
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۴۴
  ۴۴
  پژمان 1977 - دوبی ، امارات متحده عربی
  خب شما هم دل را به این خوش کردی که یه روزی منطقه را خواهی گرفت و آمریکائیها رو بیرون خواهی کرد . اما یه چیزی بهت بگم و اون اینه که آمریکائیها اون اشتباهی که در عراق کردند و سبب سقوط زود هنگام صدام شدند را تکرار نخواهند کرد و این بدان معناست که به قول خودت انقلاب سفید شما در منطقه در حال افول هست و دیگه اون رنگ بوی سابق رو نداره .
  1
  2
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۷
  ۴۱
  Compatriot - لیون، فرانسه
  این چه نمازیه که همش فحش، بد و بیرا، ناسزا و ابروبری است. شما بیشرمها روی شیطان رو سفید کردید. به موقعش مردم کارنامه دزدی به اموال مردم و کثافتکاریهای خود و داماد پلیدت رو روی طبق میریزند. اندکی‌ صبر سحر نزدیک است.
  0
  2
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۰
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.