تجلیل وزیر بهداشت از یانگوم

وزیر بهداشت کشورمان که به دعوت وزیر بهداشت کره جنوبی و امضای چند سند همکاری در حوزه سلامت به این کشور سفر کرده است، پس از بازدید از بیمارستان یونسه ای سئول از خانم ‘لی یونگ ئه’ به دلیل عمل انسان دوستانه در کمک به زلزله زدگان غرب کشورمان تقدیر کرد.
 
به گزارش ایرنا، خانم ‘لی یانگ آئه’ با بازی در سریال جواهری در قصر که در سال ۲۰۰۳ توسط کانال ام‌بی‌سی کره جنوبی تهیه شد در ایران به شهرت رسید.
 
شهرت این سریال در کشورمان باعث شد تا مستند این مجموعه تلویزیونی با حضور برنامه‌سازان ایرانی در کره جنوبی تهیه شود.
وزیر بهداشت در این مراسم با تشکر از اظهار همدردی و کمک های انسان دوستانه مردم کره جنوبی به ویژه خانم یانگوم ! از تلاش های وی برای کمک به مردم زلزله زده کرمانشاه قدردانی کرد.
 
وی گفت: یانگوم با بازی در سریال های مردم پسند و ارزشمند، در میان ایرانیان شناخته شده است.
یانگوم ! نیز در این دیدار با تشکر از وزیر بهداشت ایران و همچنین سفارت جمهوری اسلامی ایران، از قدردانی وزیر بهداشتاز وی تشکر کرد.
خانم ‘لی یانگ آئه’ دو هفته پیش ۵۰ هزار دلار به زلزله زدگان کرمانشاه کمک کرد.
 
به گزارش ایرنا، از مرکز لرزه نگاری کشوری، زمین لرزه ای به بزرگی ۷٫۳ دهم ریشتر در ساعت ۲۱ و ۴۸ دقیقه و ۱۶ ثانیه شامگاه یکشنبه ۲۱ آبان ماه ، استان های غربی کشورمان را لرزاند که در نتیجه آن حدود ۵۳۰ تن جان باختند و افزون بر ۱۲ هزار نفر هم زخمی شدند.
+42
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۰
  Majid38 - ملبورن، استرالیا
  شغا لهاى وحشى شما هم یاد بگیرید که چگونه باید به مردم خود کمک کنید. ✋🏿🗣
  1
  17
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۸:۵۷
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران
  واقعا جای تقدیر داره که این خانم برای زلزله زدگان کمک مالی کرده .یک غریبه بخاطر زلزله در کشور دیگر تحت تاثیر قرار گرفته ولی متاسفانه من شنیدم بعضی کمکهای مردمی برای زلزله زدگان ،توسط سپاه برای یمن فرستاده شده . اخه چرا هنوز هم هستند کسانی که از این رژیم ظالم حمایت میکنند .... تفکراسلامی جان چرا اخه ،چرا ؟ از تو بعیده :
  5
  22
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۱
  ۵۵
  فضول میرزا - استکهلم، سوئد
  خانوم جان چون شما پول دادی لذا احتیاج به حجاب نداری! :o
  7
  10
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۶
  ۴۷
  حرف حق بگو - آنتورپن، بلژیک
  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. من اینارونمی شناسم فکرکردم اول که وزیر از یه گوریل تشکر کرده واسه همین خبرواسم عجیب بود گفتم بخونمش وقتی بالا روخوندم نوشته وزیر رفته به کشور کره یعنی اینعکس اونجا گرفته شده این زن توکشورخودشه
  2
  7
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۶
  ۴۷
  حرف حق بگو - آنتورپن، بلژیک
  [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. [::فضول میرزا - استکهلم، سوئد::]. ازینکه نوشتنم درحد سوم دبیرستان که ترک تحسیل کردم زدم بیرون از ایران شرمنده اینهمه سال فقت فلامان یافرانسه نوشتم خوندم البته فارسی حرف زدم ولی ننوشتم هیچوقت بهکارم نیومده واسه همین اروم ودقیق میخونم متن بیشترخبرها واسه من سنگینه
  1
  7
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۱
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.