بدرفتاری پلیس آمریکا با یک زن در هنگام بازداشت + ویدیو

تیفانی مکنیل از پلیس شهر کلدواتر میشیگان برای بدرفتاری در طول بازداشت خود شکایت کرد.
 
به گزارش اسپوتنیک به نقل از نیویورک پست، تیفانی مکنیل از پلیس شهر کلدواتر میشیگان برای بدرفتاری در طول بازداشت خود شکایت کرد. علاوه بر این، او را پلیس را به دروغ گویی و پنهان کردن حقایق نیز متهم کرد.
 
در ژوئیه 2017، یک زن 31 ساله آمریکایی پس از اینکه با شوهرش مشاجره کرد پلیس در هنگام دستنبد زدن او را محکم به زمین کوبید و بر اثر این ضربه محکم صورت این زن شکست و از هوش رفت، در اثر این ضربه بعدا در بیمارستان 17 بخیه به صورت وی زده شده.
 
پلیس ها سعی کردند همه چیز را تقصیر قربانی انداخنه و گفتند که به خاطر مقاومت در برابر افسر پلیس سقوط کرد و خود را به زمین انداخته و صورتش زخمی شد.
+80
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۸
  حافظ شیرین سخن - مسکو، روسیه
  بد رفتاری چیه کشتنش بدبخت رو! سگ تر از پلیس آمریکا نداریم تو دنیا.
  7
  23
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۳۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۵
  romano - تهران، ایران
  گور بابای رژیم ولی اون عراقیهایی که فکر میکردن با بمب آمریکا عراق باغهای معلق بابل میشه یک بار زرشک خوردن بعد فکر کردن داعش بیاد عراق بهشت خدا با حوریان میشه عوض حوری زنان خودشونو تو بازار به حراج به عنوان حوری گذاشتن. این بیشرفها به خودشون رحم ندارن وای بحال ما بدبختها. با مردم عادی آمریکا کاری ندارم ولی اون سیاستمدارایی که اونجا هستن قطعا یکی از آرزوهاشون تو زندگی تخمه شکستن نگاه کردن تیکه تیکه شدن مردم ایران تو تلویزیونه. دقت کنید تمام قوانینی که وضع میکنن مقابله با رژیم نیست بلکه درد کشیدن و تحقیر مردم ایرانه دلیل؟ خودم سالیان زیاد زندگی کردم باید جوابش رو در ترس حسادت عقده تجاوز و اعمال زور برای ابراز وجود و پوشش کمبود‌های فرهنگی بیابید. بدبختانه برخی از هموطنان ما نمیدونن وطن با خامنه‌ای و چنگیز مغول و ترامپ فرق میکنه و نوعی بنده زادگی در خونشونه. حس خود کهتر بینی رو با حس احترام به ملت و خاک جایگزین کنید شما در آلمان محاله ببینید حتی یک پیمپ یا توالت پاککن به هر قیمتی خاک آلمان یا حتی یک فاحشه آلمانی رو برای اجنبی اونور اقیانوس تحقیر کنه اتفاقا دلیل احترام بهشون همینه
  4
  7
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۱۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۲۹
  Lavashak22 - کپنهاک ، دانمارک

  دهنت سرویس شد جناب پلیس! اخه در برابر یک زن مجبوری اینطوری خشونت بخرج بدی؟ بدبخت زنه که اصلا تصلیم و ارام بود، بر فرض اینکه بدترین فهش و بد و بیراه به پلیسه داده باشه. پلیس باید مامور امنیت و حافظ جان و مال ملت باشه و اعصاب داشته باشه در غیر اینصورت باید شغلشو عوض کنه.
  1
  21
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۶
  Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا
  البته گاهی‌ پیش میاید که پلیس در آمریکا و اروپا از خطِ قرمز‌ها انور می‌کند اما فردی که موردِ ظلمِ پلیس قرار گرفته به راحتی‌ میتواند از پلیس شکایت کند و اگر گناه کار بودنِ پلیس ثابت شود ، نه تنها به آن شخص غرامت پرداخت میشود بلکه دمار از روزگارِ آن پلیس در می‌‌آورند . جدی از پلیس‌های نیرویِ انتظامی و لباس شخصی‌‌هایی‌ که ندا و سهراب و روح الامینی‌ها و زهرا کاظمی‌ها را کشتند چه خبر ؟ :)
  5
  24
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۱۲
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  پلیس آمریکا هم ظاهراً با نیروى انتظامى ایران در یک کلاس دوره وحشیگرى رو باد گرفتند! حالا باز خوبه اونجا میشه وکیل گرفت و شکایت کرد، منتهى اینکه پلیس ماستمالى بکنه ولى حداقل احتمال به نتیجه رسیدن شکایت بالاست ، مثل ایران نیست که فشار بیارن واسه صرفه نظر کردن از شکایت و بعضاً دستگیرى وکیل و موکل !
  5
  17
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۳۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  [::Omide por jalal - لس‌انجلس، ایالات متحده امریکا::]. باز چرند گفتی.شکایت های بی نتیجه؟شکایت خانواده های قربانیان سیاه پوست چه مجازاتی برای پلیسهای مجرم درپی داشت؟این قوانین فرمالیته است.اردک ها این رو می دونن.
  4
  2
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  حالا اگه این تصاویر از ایران بود.واویلا.
  4
  1
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۸
  Azadi199 - پاریس، فرانسه
  پلیس آمریکا دفعه اولش نیست و دفعه آخرش هم نخواهد بود که اینطور وحشیانه عمل میکنه. این زن بدبخت که تازه دستاشو هم از پشت دستبند زدن، لزومی داشت که اینطور محکم با صورت بکوبونش به زمین ؟ شرم بر این آدمهای حیوان صفت باد که خود رو نمایندگان قانون هم میدونند...
  0
  0
  یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.