«کارنامه سیاست‌های پنج‌ساله عربستان فاجعه‌بار است».

+107
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  اما کارنامه سیاستهای پنج ساله ایران گهربار است!! مرده شور هر دو تا تون رو ببره. رژیمهای بند تمبونی و مزخرف.
  160
  71
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۰۴
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. به کوری چشم تو بله در مقابل عربستان با اون پشتوانه مالی و تسلیحاتی کاملا گهرباره . این یادت باشه هرقد ملت ما .. و دزد باشه بازم دلیل نمیشه مزدوری کنیم و طرف خارجی ها باشیم
  39
  101
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران

  این موجودات هزار و چهارصد ساله که کارنامشون روی کره زمین فاجعه باره داداش . پنج سال چیه ؟؟
  24
  96
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::agha_ehsan - تهران، ایران : آخ چشمم کور شد. ولمون کن بابا. خراب خرابه. داخلی و خارجی نداره.
  86
  25
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۳
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  کارنامه این عرعرای عمری از همون روزی که خانه اهل بیت امیرالمؤمنین ع رو به آتش و بی بی طاهره صدیقه فاطمه زهرا س رو شهید کردن بسته و جهنمی شد.
  15
  59
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۲
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  آلودگی آلودگیه. فساد فساده. مرز و ملیت که نداره. داره؟! انصاف داشتن سخته. تعصبی شدن آسونه. اگه قرار به شوونیسم و قرته در دادن ملی باشه که امیر تتلو روی گردنش با خط نستعلیق خالکوبی کرده "ایران" و از همه ایرانی تره. نه؟! من که خودم اصلا بدم نمیاد عربستان و ایران وارد جنگ بشن و یک ملیون کله نارگیلی دیوونه و ناراحت از روی زمین کم بشه. ایران و عربستان هر دو در دست رژیمهای فاسدی اداره میشن. نحوه معاش و نوع رفاه و آسایش مردم شرطه نه زراد خونه و تعداد تانک و توپ و تفنگ. هر جور میل شماست. درست دیدن ساده نیست.
  69
  19
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۴
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::agha_ehsan - تهران، ایران::]. آقا احسان تازه تو این مدت هم همش با تک ماده اومدن بالا.
  9
  56
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۱۱
  ۳۹
  Iranemaa - قم، ایران

  [::تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک::]. دوست عزیز از این جیره خواران رژیم چیزی به دل نگیر ،اینا ارزش بحث کردن ندارن ، من خودم شخصا با همه نفرتی که از عرب و دین خشنش دارم ولی از این ولی عهد عربستان خوشم میاد که خوب تو حال اخوندا زده و باعث شده که پول مملکت برای خانه الله عرب به عنوان حج خرج نشه و به هیچ عنوان حاضر به رابطه با اخوندا نیست :)
  70
  14
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۲
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::Iranemaa - قم، ایران: زنده باشی دوست ارجمند و مهربان. نه نازنین. من کلا امیدی به نگاه منصفانه و درایت در بین ملت ایران ندارم. عده کمی هم استثنا هستند که دارند زندگی دیگری میکنند. اینهمه قارت و پورت بیمعنی و شوونیسمی به اسم وطن که معنی ندارد. آدم باید از شعار خودش را نجات بدهد. ۴۰ سال است آخوندها بر سرمان نشسته اند و ما هی شعار رنده میکنیم. مرده شور حکومت عربستان و ایران را ببرد که هر یک نکبت تر از آن یک است. لطف داری دوست عزیز. با معر و شفقت.
  62
  12
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۰
  ۴۲
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک: کلی باز ما رو خندوندی. دلت شاد. یادته تفکر جان؟ میگفت: عمه بابایم کجاست؟! اما هیچ داغی بدتر از داغ علی اصغر نبود!! یا کدو قلقلی!
  62
  11
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۴
  ۷۹
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک

  [::Iranemaa - قم، ایران::]. دلم گرفت و قلبم شکست :(
  9
  50
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۲۱:۲۲
  ۳۵
  حافظ شیرین سخن - مسکو، روسیه

  [::تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک::]. اصلا اسم تو پارادوکس داره :))) تفکر اسلامی!!!. جایی که اسلام باشه تفکری وجود نداره..و جایی که تفکر باشه اسلامی نخواهد بود.
  32
  6
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۳۳
  ۲۹
  agha_ehsan - تهران، ایران
  [::Iranemaa - قم، ایران::] تو چه الکی خوشی که فلان شاه عربستان باعث شده که آخوندها پول نریزن تو جیب اعراب بابت حج ؟!! عزیزم آخوندها از همون زمان که با اختراع شیعه ایرانی ها رو از بردگی اعراب خارج کردن و تازه مدعی اصلی و بهتر اسلام هم شدن ( در واقع یعنی اسلام رو از اعراب که سازندش هستن مصادره کردن) تا به الان که خودشون به زبون اومدن با کلی حدیث که آقا ایرونی نرو مکه . ولی بعد هزار سال و این تجاوزهایی که تو فرودگاه به ایرانی ها میشه هنوز تو گاو کم نداریم که زن و بچه شو برمیداره و میره مکه . البته اینم بگم همیشه چیزی پشت سفرهای زیارتی هست که اکثرا به زیر کمر ختم میشه . مثلا یارو عراقی پا میشه میره مشهد زیارت امام رضا . وقتی میری بحرش میبینی برای ارزونی صیغه های حرم به نسبت فواحش عراقی بوده . یا مثلا تعجب می کردیم که این هنرپیشه ها مثل گلزار و شریفی نیا کجاو مکه کجا که تازه پریشب اعتراف کردن که قبل سفر مکه باید صیغه هم بشن تا زمانی که برمی گردن ! یعنی میرن چند تا دور میزن دور کعبه ولی اصل قضیه تو هتل و بین هنرپیشه هاست که اتفاق میافته و حلاله و ثواب الهی. تعجبی نداره .
  1
  3
  شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - ۲۲:۰۳
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.