در پی اتهام جنسی، نماینده کنگره آمریکا «خودکشی» کرد

«دان جانسون» نماینده کنگره از ایالت کنتاکی روز چهارشنبه به آزار جنسی به یک دختر نوجوان در سال ۲۰۱۳ متهم شد و روز پنج شنبه پلیس شهر واشنگتن جسد او را در حالی که یک گلوله به او شلیک شده بود، کنار اتومبیلش پیدا کرد.
 
به گزارش سی ان ان ، دان جانسون اتهام جنسی را رد کرده بود. به گفته پلیس، وی بامداد پنجشنبه با اتومبیل خود تا منطقه حاشیه ای جنوب خاوری لوئیزویل رانندگی کرده و پس از پارک اتومبیل با یک گلوله به زندگی خود خاتمه داده است.
 
در کنار جسد او یک تفنگ نیمه خود کار کالیبر-۴۰ پیدا شد.
 
دان جانسون پیش از اقدام به خودکشی با ارسال پیامک در شبکه های اجتماعی هر نوع اتهام را رد کرده و از خانواده و همسرش خواسته بود قوی باشند.
 
بستگان وی با دریافت پیام نگران شدند و از پلیس کمک خواستند. پلیس با دنبال کردن تلفن جانسون به محل حادثه رفت و با جسد او رو به رو شد.
 
درست ۲۴ ساعت قبل از مرگ، دان جانسون اتهام «ماراندا ریچموند» ۲۱ ساله، دختری را که گفته است در ۱۷ سالگی از سوی او مورد آزار جنسی قرار گرفته، رد کرد.
 
ماراندا گفته بود دان جانسون که در سال ۲۰۱۳ کشیش لوئیز ویل بود در آستانه سال نو میلادی وی را موردآزار جنسی قرار داده بود. او شکایتی علیه کشیش اقامه کرده بود اما پلیس با بررسی شکایت و مصاحبه با ماراندا، پرونده را بست بی آنکه دان جانسون را به آزار جنسی متهم سازد.
 
دان جانسون در پیام پیش از مرگ در فیس بوک نوشت «فقط خدا حقیقت را می داند. من خدا و همسرم را دوست دارم، همسرم بهترین همسر جهان است.
 
جانسون در رقابت برای کسب نمایندگی کنگره از ایالت کنتاکی در سال گذشته نیز با یک پیام فیس بوکی در رسانه های آمریکا مطرح شد چون در آن پیام، باراک اباما رئیس جمهوری وقت و همسرش میشل را به میمون تشبیه کرده بود.
 
با این وجود و به رغم فشارها دایر برکناره گیری از رقابت ها وی به نمایندگی کنگره از ایالت کنتاکی انتخاب شد.
+26
رأی دهید
-4

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۲۵
  romano - تهران، ایران

  آمریکا کشوری که درکشیشی تجاوز میکنی بعد نژاد پرست هم هستی و انسان دیگر را بخاطر قیافه به حیوان تشبیه میکنی (حالا گور بابای اوباما زن بدبختش که کاره‌ای نیست الا تا مغز استخونت نژاد پرست باشی) در آخر هم سر ترس و خود بزرگ بینی ژنی سفیدها به سناتوری انتخاب میشی آخرم میای با این مغز برای ۱۸۰ کشور دیگه نسخه بدون سواد میپیچی در پایان یک گلوله تو سرت شلیک میکنی میگی خدا حقیقت را میداند!
  12
  47
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.