حمید بقایی به طائب: فرزندخلف پدرت نیستی اگر ظرف ۲۴ ساعت مستندات کیف ۲ میلیاردی را ارائه ندهی

حمید بقایی در واکنش به نسبت دادن کیفی به ارزش« 2میلیارد و 200 هزار تومان»به وی درمطلبی خطاب به طائب گفت: «فرزندخلف» پدرت نیستی اگر ظرف 24 ساعت مستنداتت را ارائه ندهی.
 
نامه بقایی به حسین طائب :
 
جناب شیخ حسین طائب، رئیس سازمان اطلاعات سپاه، با سلام
 
برخی سایتها از قبیل خبرگزاری فارس و سایت مشرق نیوز که علاوه بر تعلق به یک نهاد نظامی، بواقع نقش بولتن اینترنتی جنابعالی را نیز بازی می نمایند، با انتشار چند عکس بی نام و نشان، مدعی کشف کیفی حاوی چندین هزار دلار، دهها هزار یورو، بیش از صد سکه طلا ، اوراق مشارکت دهها میلیون تومانی و دفترچه حساب پس‌انداز 400 میلیون تومانی، جمعاً به مبلغ 2 میلیارد و 200 میلیون تومان به نرخ سال 1390، از یکی از  بست نشینان حرم حضرت عبدالعظیم شده اند. و بطور غیر مستقیم آن را به اینجانب منتسب نموده اند.
 
جنابعالی واقفید که دوره توسل به این روشهای کهنه و سوخته برای تخریب افکار عمومی و رسیدن به اهداف شیطانی مدتهاست سپری شده و دیگر نمی توان با انتشار چند عکس از صحنه پردازیهای صورت گرفته (که ممکن است در منزل هر کسی حتی خود شما گرفته شده باشند)، به دیگران تهمت مالی و جاسوسی زد. اگر افرادی هم هنوز از این شیوه کثیف استفاده می نمایند، باید بدانند که این روشها متعلق به دوره مخوف سلطه کا گ ب شوروی و ساواک بوده و حدود نیم قرن است که سوزن گرامافون آقایان گیرکرده است!
 
البته ادعای واهی کشف کیفی متعلق به بنده حاوی مبلغ 2 و نیم میلیارد تومان و بعضاً تا 5 میلیارد تومان از سوی شما مسبوق به سابقه است و خوشبختانه شنوندگان ادعای واهی شما هنوز در قید حیات بسر می برند.
 
لذا برای اثبات ادعایتان و روشن شدن حقیقت به شما اعلام می نمایم فرزند خلف پدرتان نیستید اگر مستندات متقن و روشن مانند صورتمجلس ضبط کیفی متعلق به اینجانب در سال 1390 که محتویات آن دارای ارزش 2 میلیارد و 200 میلیون تومان می باشد و همچنین دفترچه حساب بانکی 400 میلیون تومانی با 23 درصد سود را ظرف مدت 24 ساعت منتشر نکنید.
 
بدیهی است با گذشت این مهلت زمانی و عدم انتشار مستندات ادعائی مزبور، ناگزیر خواهم بود شما را پنچمین کلاغ چیز دریده به حساب آورم.
+149
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۳۴
  iran4ever - لندن، انگلستان

  این احمدی‌نژاد و بروبچ واقعا اسباب خنده ملت شدن. فکرشو بکنین انتخابات بعدی ملت بیان به اینها ری بدن به عنوانه اپوزیسیون . خخخخخخ!
  19
  91
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران

  ببینید چقدر این نظام غرق در فساد و جنایت و دزدی است که احمدی نژاد و چند نفر افراد دور و برش زبانشان دراز است و هر چه دلشان بخواهد میگویند چون از این اسرار خفن نظام و جنایات رژیم پلید باخبرند، جرات محاکمه شان را ندارند ولی سید خندان بی عرضه را که دو دوره با رای بالای حقیقی و بی تقلب رییس جمهور بود را بی مدرک خانه نشین کرده اند چون هم ترسو است و زبان دراز نیست و از اسرار هم بی اطلاع است
  9
  100
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  SydneyWater - سیدنی، استرالیا
  [::Iranemaa - قم، ایران::]. کامنت شما حقیقت محض است....
  6
  19
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۲:۱۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۴
  داد از این بیداد - ایران، ایران

  مهره سوخته رو برای انتخابات بعد اماده میکنند و بأز هم گوسفندان. بِع بِع کنان رأی میدن
  5
  37
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۱۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  ایران سرفرازم آرزوست - ورشو، لهستان
  بسیار هم خوب. می بینم که در بعضی از قسمتهای سریال "احمقی نژاد و برادران دالتون" به نکات طنزی برمیخوریم که باعث انبساط خاطر میشه. بطور ساده فعلا جناب طایب "کلاغ چیز دریده حـ..." تشریف دارن.
  3
  22
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.