جورج کلونی به هر یک از دوستانش یک میلیون دلار داد

دوست بودن با جورج کلونی به اندازه کافی می‌تواند خوش‌آیند باشد؛ بخصوص حالا که فاش شده که او به هر کدام از دوستان صمیمی‌اش یک میلیون دلار برای سپاسگزاری به خاطر کمک‌هایشان داده است.
"رانده گیربر"، که سال‌هاست از دوستان نزدیک جورج کلونی است به برنامه مستند "هدلاینر" شبکه ام‌اس‌ان‌بی‌سی گفت که جورج این پول را در سال ۲۰۱۳ به عنوان یک هدیه غافلگیر کننده به دوستانش داده است.
او گفته‌های بازیگر سرشناس را اینطور بازگو می‌کند: "برای من واقعا مهم این است که الان که همه در کنار هم هستیم بتوانم خوبی‌های شما را جبران کنم."
رانده با سیندی کرافورد، مدل سرشناس ازدواج کرده استرانده که درزمینه‌ تجارت سرگرمی و تفریح، فعال است در این مصاحبه می‌گوید: "یک گروه هستیم که اسمش را "پسرها" گذاشتیم. یکبار جورج به من و گروه "پسرها" گفت که روز ۲۷ سپتامبر ۲۰۱۳ را به یاد داشته باشید، برای شام بیایید خانه ما."
او تعریف می‌کند که وقتی به خانه جورج رفته‌اند، روی میز جلوی صندلی هر کدام یک کیف گذاشته شده بود.
"جورج به ما گفت که گوش کنید، می‌خوام همتون بدونید که چقدر برای من ارزش دارید و چقدر در زندگی من مهم بودید. من به لس‌آنجلس آمدم، روی مبل خانه شما خوابیدم. در زندگی خیلی خوشبخت بودم که شما را داشتم و بدون شما قطعا نمی‌تونستم امروز به اینجا برسم."
جورج کلونی در سال ۲۰۱۴ با امل علم‌الدین وکیل و فعال حقوق بشر ازدواج کردرانده می‌گوید: "وقتی کیف‌ها را باز کردیم هر کدام حاوی یک میلیون دلار پول نقد به شکل اسکناس‌های ۲۰ دلاری بود."
"به هر کدام از ما ۱۴ نفر یک میلیون دلار داد. به تک تک ما. همه مون شوکه شده بودیم."
رانده ادامه می‌دهد: "جورج به ما گفت: می‌دونم که همه ما دوران سختی را پشت سر گذاشتیم، بعضی از شما هنوز هم شرایط سختی دارد. اما نباید نگران آینده بچه هاتون و پرداخت وام خانه هاتون باشید."
به گفته رانده، جورج کلونی به آنها گفته که علاوه بر این پول، مالیات یک سال آنها را هم پرداخت کرده است.
 
رانده توضیح می‌دهد: "یکی از ما پسرها در یک بار در فرودگاه تگزاس کار می‌کرد، با درآمدش باید خانواده‌اش را اداره می‌کرد و هر روز با دوچرخه سر کار میرفت. منظور اینه که ما اینجور آدم‌هایی بودیم که از جورج حمایت کردیم و حالا جورج جبران کرده است."
رانده می‌گوید قصد داشته که این هدیه را رد کند اما جورج قبول نکرد.
 
بر اساس فهرست افراد ثروتمند "مجله ساندی تایمز" میزان ثروت جورج کلونی و همسرش امل در سال ۲۰۱۵ حدود ۱۶۴ میلیون و پانصد هزار دلار بوده است.
احتمالا میزان ثروت آنها تا امروز بسیار بیشتر شده است.
اوایل سال جاری میلادی، جورج کلونی امتیاز تجاری "کازامیگو"، نام یک نوشیدنی الکلی تکیلا را که شرکت تولید کننده آن را همراه با دوستش "رانده" تاسیس کرده بود، به قیمت حدود ۷۵۰ میلیون دلار فروخت.
+109
رأی دهید
-10

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۶۰
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا

  اینجانب، سید محمد رسول سبکبال!، بدینوسیله رسما با جانب کلونى اعلام دوستى نموده به انتظار سامسونت محتوى پول نشسته ام!
  24
  77
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۹
  ۴۱
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن

  اى نارفیق، بهمین راحتى منو فراموش کرد!!
  16
  60
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۰۰
  ۴۱
  amirgheryou - تهران، ایران
  کجایی ببینی حکومتیهای ما (آخوند و سپاهی با لباس و مخفی بی لباس) کیفهای میلیارد دلاری به هم میدن. به پاس حمایت هم و کشتار و فلاکت ملت بدبخت بی عرضه ایران. تمام وزرای این سالهای ریاست جمهورها اطلاعاتی و سپاهی بودن و هستن. و ملت خام دلشون خوشه به لباس شخصیها رای دادن یا اعتماد کردن.
  2
  6
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۵۶
  ۶۴
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  قدر دانی عملی پسندیده هست، ولی اسکناس ٢٠ دلاری و یک میلیون !حجم اندوهی است از پول.
  1
  5
  جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۵
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.