هواپیما در حیاط خانه یک تهرانی

خبرگزاری شفقنا با انتشار این تصویر نوشته است: بارها خبرها و سوژه های عجیب و غریبی به گوشمان رسیده است که این خبرها باعث حیرت و تعجب همگان گشته است خبرهایی که در آن نکته های جنجالی دیده شده است اما حال با یک سوژه دیگری روبرو شده ایم که دور از تصور همه شما است که آن هم پارک هواپیمای ایران ایر در حیاط خانه یک تهرانی می باشد که اطلاعات و جزئیاتی بیشتر از این موضوع،در مورد وجود هواپیما در حیاط خانه آن هم به شکل عجیب در دسترس نیست.
+66
رأی دهید
-6

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۱۰۷
  pars40 - فرایبورگ، سوییس

  آخه به شما چه ربطی داره که در زندگی مردم فضولی میکنید و سرک میکشید . همه شدن کلانتر و در زندگی خصوصی دیگران فضولی میکنن . به جای اینکه اخبار درست بزنن میرن در اتاق خواب مردم هم سرک میکشن که مبادا اونها یک کاری بکنن این فضول باشی ها نفهمن .
  18
  114
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۱:۵۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  کله پز - بروکسل، بلژیک

  تو ساخت هواپیمای ملخی سال دیگه خودکفا میشیم پس این هواپیمای قدیمی مال همسایه،. حالا راجب دکل نفتی کمی حرف بزنیم ،کجا رفت چی شد؟
  3
  55
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  Compatriot - لیون، فرانسه

  خب حالا راستی‌ هواپیمای ایران ایر تو اون حیاط متروکه چه میکنه؟ لابد زمانیکه برادران قاچاقچی اموال ملت را بین خودشون تقسیم میکردند این هم به این یکی‌ از خودشون رسیده! حداقل آرام ایران ایر را از روش پاک میکردی. میگن دزد ناشی‌ به کاهدون میزنه همینه؟!
  6
  31
  ‌پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۲۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.