درگیری لفظی نمایندگان خوزستان با رییس سازمان حفاظت محیط‌ زیست، "شما فکر کردی من خانم ابتکارم!؟"

درگیری لفظی "نمایندگان" خوزستان با عیسی کلانتری (رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست جمهوری اسلامی) در اعتراض به نامه او به اسحاق جهانگیری برای انتقال آب سرشاخه‌های کارون... عیسی کلانتری به معترضان: شما فکر کردی من خانم ابتکارم؟ به تو هیچ ربطی نداره! خوزستان مشکل آب ندارد!
رئیس سازمان محیط زیست از مردم خوزستان عذرخواهی کند
 اهواز - نمایندگان مردم استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی خواستار عذر خواهی رئیس سازمان محیط زیست از مردم این استان شدند.
 
به گزارش خبرنگار مهر، عباس پاپی، نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی شامگاه دوشنبه در شورای اداری استان خوزستان در جمع خبرنگاران در خصوص حواشی پیش آمده در این جلسه اظهار کرد: مسئله آب خوزستان از اهمیت زیادی برخوردار است و طی سال های گذشته مسئولان و نمایندگان این استان مخالفت خود را با انتقال آب از این استان اعلام کرده اند و اکنون نیز آثار منفی زیست محیطی انتقال آب را در خوزستان مشاهده می کنیم.
 
وی افزود: بحث ریزگردها و ایجاد کانون های گرد وغبار برای خوزستان به یکی از معضلات تاریخی تبدیل شده است. تاکنون خیالمان راحت بود که سازمان محیط زیست حداقل مباحث کارشناسی خود را رعایت می کند واجازه فعالیت درحوزه انتقال آب را نخواهد داد، اما چند روز قبل نامه محرمانه ای از رئیس سازمان محیط زیست ، خطاب به معاون اول رئیس جمهور مبنی بر وجود آب مازاد در خوزستان مشاهده کردیم، دراین نامه ذکر شده که برای آب بین حوزه ای می شود اقدام کرد.
 
پاپی گفت: این خطرناک ترین مکاتبه ای است که در طول سال های گذشته در زمینه انتقال آب انجام شده، زیرا سازمان محیط زیست که متولی نظارت بر جلوگیری از دستکاری در محیط زیست و طبیعت خوزستان است، خودش متولی این امر شده و آسیب زننده به طبیعت و محیط زیست خوزستان می شود. تاکنون هم سازمان محیط زیست هیچ پاسخی برای این نامه نداشته و در جلسه شورای اسلامی اداری خوزستان نیز به حضور کلانتری در این جلسه اعتراض کردیم و نمایندگان خوزستان همگی اعلام کردند به شرطی دراین جلسه حضور پیدا می کنند که کلانتری از مردم خوزستان عذرخواهی کند.
+43
رأی دهید
-1

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۱
  sama128 - شیراز، ایران
  آقای روحانی تکلیف بازنشسته ها در ادارات و وزارتخانه ها بخصوص وزارت بی کاری و رفاه مدیران بی لیاقت چه شد . در کنار کلی بازنشسته کلی آدم با سابقه ۳۵ - ۳۶ - ۳۷ - ۳۸ - ۳۹ - ۴۰ سال هستند که مفت میخورن و دارای دو سه پست اداری با حقوق بالا هم هستند تکلیف اینها چه شد. نکند حقوق این مفت خورها را از عوارض خروج از کشور که یک دزدی آشکار هست میخواهی بدهی.
  2
  13
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۶
  دوستدار - استهکلم، سوئد
  در بین مسئولان نظام مقدس خرتو خری شده هیچ مسئولی توانا شنیدن مشکلات مردم را ندارد. اقای کلانتیری مثل گاو لم داده اصلا" طاقت بلند شدن را ندارد چه برسد گوش به حرف مردم بدهد و مشکل مردم خوزستان را بفهمد.
  3
  16
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.