حال گیری یک نظامی روس از بشار اسد!

العربیه : یک ویدئوی مربوط به حضور ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در پایگاه الحمیمیم سوریه نشان می‌دهد که یک نظامی روس با کشیدن بازوی بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه مانع از همگام شدن او با پوتین می‌شود.
 
ولادیمیر پوتین در اولین سفر خود به سوریه، روز دوشنبه 11 دسامبر 2017 به پایگاه هوایی الحمیمیم سوریه رفت. در این دیدار زمانی که بشار اسد خواست با پوتین همراه شود، یک نظامی روس بازوی رئیس‌جمهوری سوریه را کشید و اجازه نداد که با پوتین همقدم شود.
 
پس از این فرد نظامی روس، بازوی بشار اسد را در حضور همگان کشید، رئیس‌جمهوری سوریه سر خود را به علامت موافقت تکان داد تا رئیس‌جمهوری روسیه به تنهایی در مراسم استقبال رسمی که از سوی نظامیان روس حاضر در سوریه انجام شد، حاضر شود.
 
بشار اسد پس از این اتفاق با اشاره دست از فرد نظامی روسی پرسید که آیا باید اینجا بایستد؟ و نظامی روس نیز با این موضوع موافقت کرد و رئیس‌جمهوری روسیه به تنهایی در فرودگاه سوریه گام برداشت.
 
این برخورد فرد نظامی روس و ممانعت از تحرک یک رئیس‌جمهوری در خاک کشور خودش توسط یک نظامی بیگانه تا کنون سابقه نداشته است.
 
ولادیمیر پوتین در مسیر سفر خود به قاهره، چند دقیقه در پایگاه الحمیمیم حاضر شد و برخورد فرد نظامی روس با رئیس‌جمهوری سوریه موجی از انتقادات و تمسخر را در فضای مجازی به راه انداخت.
+46
رأی دهید
-34

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۵۴
  hamid411 - لس آنجلس، ایالات متحده امریکا

  این بشار اسد رو میبینم یاد تنسی تاکسیدو میوفتم!
  23
  67
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۹
  -xAdolf - اخن، آلمان
  خود فرختگ برای چار روز بیشتر در. قدرت موندن همینه، فردا روسها ترتیب زنش رو هم براش میدن، همنطور که ترتیب تمام کس کار اخوندای تو ایران ودر راس اونا علی گدا رو میدن.
  12
  16
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  paksan - ایران، ایران
  چقدر احساس حقارت کردم با این فیلم. من که اصلا هیچ ربطی به سوریه و بشار اسد ندارم واقعا از دیدن قیافه قلدر پوتین و چهره بدبخت و وابسته بشاراسد احساس حقارت بدی کردم. واقعا من جای بشار اسد بودم حتما کنار میرفتم تا حداقل یه دولت مستقل مردمی بیاد سرکار بتونه روسها رو از این کشور بیاندازه بیرون. این چه حقارت احمقانه ای هستش که میخواد به هر قمیتی بمونه .والا اگر نمشناختمش صددرصد فک میکردم گارسون یا پادو دم در هتل هستش انقدر مفتضحانه و بدبختانه بود رفتارش.
  15
  17
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۳
  Sabokbalam - کالیفورنیا، ایالات متحده امریکا
  اگر ایران بود که دست شکسته چلاقعلى رو از جا در مى آورد و میکرد زیر عباش!
  11
  18
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۱:۳۵
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا
  تحقیر از این بیشتر؟ اونم تو مملکت خودت؟ نمیتونستی پنج سال پیش که تازه شروع شده بود بیای تو تلویزیون و یک کم ننه من غریبم بازی در بیاری، یک کم چ*ناله کنی، بگی «من جسم علیلی دارم» و سر ته قضیه رو هم بیاری؟ آخ پس تو از مرشدت آسیدعلی گدا چی یاد گرفتی نکبت؟
  12
  22
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  fair 50 - رنتون، ایالات متحده امریکا
  پس تکلیف خون «مدافعان حرم» چی میشه اینوسط؟ پوتین ترتیب سیاست های عاغا رو با یک «مالش قهرمانانه» داد؟
  10
  21
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۳:۲۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۴
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  عملاً یه عروسکه تو دست پوتین و گماشته هاى پوتین تو ایران!
  11
  18
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۴:۰۰
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۵۰
  hamidla - هامبورگ، آلمان
  باز از آن نوع متن های چرت و پرت ایرانی. واقعا...شعر نو فرهنگ مان است. بیماریم کاریش نمشود کرد.
  10
  8
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۵:۱۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۳۷
  Imod.barbekan - منامه، بحرین
  مطمئن باشید اگه جای بشار خونخوار خامنه ای هم میبود همین برخورد باهاش میکردند برای استعمارگران کمونیست هیچ چیز با ارزشتر از منافعشون نیست.
  12
  16
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۲
  Iranemaa - قم، ایران
  این بشار اسد اگر وجدان داشت همون اول که مردم کشورش علیه او ایستادند و به خیابانها ریختند ،اگر از قدرت کنار میرفت امروز اینطور تحقیر نمیشد و چند صد هزار نفر از مردم کشورش کشته نمیشدند ،مردم کشورش به کشورهای دیگر پناهنده نمیشدند ،زنان و دختران کشورش در کشورهای بیگانه بخاطر فقر و پول با مردان همخوابگی و سکس نمیکردند ،کشورش ویران نمیشد . بشار اسد باید منتظر تحقیرهای بدتر از این باشد ،امیدوارم تحقیر شدن سید علی و تمام کسانی که با دیکتاتوری در ایران حکومت میکنند را هم ببینیم
  10
  13
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۶:۵۸
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۴
  zarduscht - فرانکفورت، آلمان
  تازه احترام گذشته . دیدار آقا این رهبر مسلمانان جهان که می‌‌آید. قران تقلبی می‌‌دهد. چنتا خدژی با خود هم برای ملت ایران می‌‌آورد. می‌‌آورد. خدژی به زبان روسی می‌‌شود. همان هاج آقا طوسی خودمان
  9
  10
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۰۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۵
  تو خوبی بابا - ویاندن، بلژیک
  [::hamidla - هامبورگ، آلمان: کاملا. از سیاست گذشته هیچکس در تکست مطلب وارد نمیشود. ۱: اصلا دیددر رسمی وجود نداشته و پوتین دیوانه در راه رفتن به مصر در پایگاه نظامی فرود آمده تا نیروهایش را ببیند. ۲: کشور در حال جنگ‌بسر میبرد و روسیه نجات دهنده محسوب میشود. ۳: در عبور از فراز یک کشور، یک دیدار ستراتژیک و روحیه ساز بین رئیس جمهور یک کشور که نیروهای نظامی به کشور دیگری ارسال کرده و نظامیان کشورش بوده. مسلم است که همراهی بشار بیمعنی است. مگر ملاقات رسمی بوده که بشار از نیروهای در حال جنگ روسیه در کشورش سان ببیند؟! مردم ما هم که نگاه دارند. نظر دارند!!! بله. بشار و پوتین هم هر دو مشنگ و خل هستند. اما ما باید دیدن یاد بگیریم.
  7
  14
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  بشار پنجاه سال دیگه تثبیت شد وبلای قذافی به سرش نیومد ومثل خیلی از شاههای سابق در به در وگ...به گ. نشد.معلومه ممنون حامیانشه.هر کی ناراحته دواش نشستن رو یخه وبس.
  12
  10
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۷
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۴۳
  mirzadeh i eshghi - آلمان، آلمان
  اونهائی که در بحبوحه جنگ سوریه بعد از پیشروی های داعش وجبهه نصرت تحت حمایت اسرائیل وامریکا وسعودی میگفتن اسد رفتنیه دردشون اومده؟
  15
  10
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۶۷
  pirzan e irani - استکهلم، سوئد
  همکامنتی های خوب: چرا ما همه چیز را سیاه وسفید میبینیم مگر خیلی از کشورها چون افغانستان،ترکیه،عراق و غیره که نیروهای خارجی ناتو را در خود جای داده اند روسای دولت وقت هنگام بازدید حضور داشته اند؟در بعضی قوانین ها حوزه نظامی محیطی کاملا محرمانه به حساب می اید(در کشور ثالث) در ضمن یک دیدار ترانزیتی بوده که در طی یک روزباید از سه کشور بازدید میکرد. حال اگر ما مخالفتی با اقای پوتین یا اسد داریم بحث جداگانه ای است، و در کل تعدادی معتقند که باید اسد چند سال پیش کشور را تحویل میداد،پرسش اینجاست لیبی به نحوی سقوط کرد قذافی ساقط شد ایا کشوری بنام لیبی وجود خارجی دارد؟حال اگر رژیم اخوندی خود را ابر فضول میداند و نخود هر اشی هست اسد مقصر نیست.
  2
  5
  ‌چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۴
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.