ترامپ روزانه تا هشت ساعت تلویزیون تماشا می‌کند!

بر اساس گزارشی که به تازگی منتشر شده، ترامپ روزانه دست‌کم چهار ساعت و حتی تا هشت ساعت تلویزیون تماشا می‌کند!
 
به گزارش ایسنا ‌به نقل از هیل، افراد نزدیک به دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا به نیویورک تایمز گفتند، او هر روز حداقل چهار ساعت را مقابل تلویزیون می‌گذراند، و حتی گاهی اوقات هشت ساعت مشغول تماشای تلویزیون است.
 
نیویورک تایمز گزارش کرد، به گفته دوستان ترامپ، او روز خود را از حدود ساعت 5:30 صبح و با تماشای شبکه CNN شروع می‌کند، سپس برنامه Fox & Friends”" شبکه فاکس نیوز را ‌می‌بیند. گاهی هم برنامه "Morning Joe” از شبکه MSNBC را تماشا می‌کند.
 
Fox & Friends و برنامه‌های فاکس نیوز در ساعاتی که بیشترین بیننده را دارد، برنامه‌های تلویزیونی مورد علاقه رییس جمهور آمریکا هستند.
 
نیویورک تایمز همچنین گزارش کرده تنها کسانی که اجازه دست زدن به کنترل تلویزیون کاخ سفید را دارند، دونالد ترامپ و کارمندان پشتیبانی فنی کاخ سفید هستند.
 
ترامپ ماه گذشته، طی سفر خود به آسیا به خبرنگاران گفت که زیاد تلویزیون تماشا نمی‌کند زیرا درگیر خواندن اسناد و کارهای اداری است.
 
رییس جمهور آمریکا گفته بود: باور کنید یا نه، حتی زمانی که در واشنگتن یا نیویورک هستم زیاد تلویزیون تماشا نمی‌کنم. کسانی که من را نمی‌شناسند، دوست دارند با منابع غیرواقعی بگویند من زیاد تلویزیون نگاه می‌کنم. اما من فرصتی برای این کار ندارم. نخست به خاطر اسناد. من خیلی اسناد را مطالعه می‌کنم.
 
ترامپ پیش از این تاکید کرده بود که "زمان بسیار اندکی برای تماشای تلویزیون دارد" با این حال او اغلب بلافاصله پس از پخش برنامه‌های فاکس نیوز و CNN، توییت‌هایی درباره آن‌ها می‌نویسد.
 
همچنین بر اساس گزارش مجله تایم، ترامپ یک تلویزیون 60 اینچی در اتاق ناهارخوری خصوصی خود در کاخ سفید دارد.
+13
رأی دهید
-19

 • قدیمی ترین ها
 • جدیدترین ها
 • بهترین ها
 • بدترین ها
 • دیدگاه خوانندگان
  ۴۳
  شب تاب - یوکوهاما، ژاپن
  پس بگو ، دلیل ریپ زدن مُخش چى بوده ! بیچاره!
  15
  25
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  ۸۲
  تفکر اسلامی - کپنهاک، دانمارک
  بی همه چیز دو ساعت قبل از اینکه هم بخواد بره پیش ملانیا جون کپش رو بزاره، فیلمای #تا صبح بیداری# رو میبینه.
  21
  3
  ‌سه شنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۳
  پاسخ شما چیست؟
  0%
  ارسال پاسخ
  نظر شما چیست؟
  جهت درج دیدگاه خود می بایست در سایت عضو شده و لوگین نمایید.